Za mene neupucenu :)

Lucky girl

Elita
Poruka
18.567
Prvi pput sam cini mi se ovde na ovom podforumu i zaista se jako malo razumem u natalne karte.....Stoga necu staviti svoju natalnu,nego bih samo da postavim neka pitanja u vezi nekih polozaja....zanimaju me neki moji polozaju u 8-oj i 12-oj kuci...Koliko znam to su jedne od losijih ,a ja sam se najvise uzasnula kad sam cula da Mesec u 8-oj(koji ja imam) donosi smrt u saobracajnoj nesreci,davljenje,smrt na javnom mestu itd itd....Pa sam se bas nekako opteretila time :) e sad,znam da je to generalno da ne mora nista da znaci,pa sam samo copy/paste ovde moje polozaje u 12oj i 8oj kuci cisto da mi neko kaze jel su strasni toliko ti polozaji,posto ja nemam pojma..Zaista se ne razumem u to :)

Mars in the Twelfth House 12th hs
Mars in Leo
Mars Square Pluto
Mars Square Jupiter
Mars Trine Saturn
to mi je za Marsa u 12oj

a ovo mi je za osmu kucu,tacnije Mesec u 8-oj
Moon in the Eighth House 8th hs
Moon in Aries
Sun Square Moon
Moon Square Venus
Moon Square Mercury
Moon Trine Uranus
Moon Trine Saturn

e pa ako nekome nije problem samo otprilike da mi kaze kako sta,cisto da ne panicim....posto sam iinace osoba koja se strasno plasi smrti,pa sam zato opsednuta malo ovim :) hvala unapred
 
Morao sam zakaciti kartu zato sto Mesec u osmoj ne znaci to samo nikako , niti Mars u dvanestoj ... koliko ljudi ima to pa im se ne desi nista takvo ... jedino mozda ovaj kvadrat Marsa i Plutona (posto je Pluton u trecoj) , a vladar treceg Venera u kvadratu sa Mesecom , a suvladar treceg Mars koji je ovako postavljen ... tako da mozes mozda biti sklona tome , tim nesrecama u saobracaju (tu po gradu, neka kraca putovanja) , ali nista ozbiljno rekao bih i nekako bih se vse orijentisao ka onome sto mars u dvanestoj predsatavlja kao tajni neprijatelji i ljudi koji zele da ti sruse ugled i cast jer imas taj dispozitor Marsa i vladara tog treceg u jedanestoj (kao drustvo) , sad ne znam , da li razmisljam na pravi nacin neka neko jos kaze ... i ovi kvadrati Sunca , mozda da se neko bas nameracio na tvoj ugled itd , ali bih rekao da imas mozda nekog starijeg muskarca na svojoj strani ... ne znam sada , mislim da nemas zasto da se bojis sto se tice tih nesreca itd , imas ti ovaj mesec u osmoj pa se plasis zato malo vise i dosta razmisljas i bojis se smrti , ali rekao bih da nebas tolikog povoda ... neka neko potvrdi , bilo bi dobro :D ...

8) :-o :o
 
Poslednja izmena:
Morao sam zakaciti kartu zato sto Mesec u osmoj ne znaci to samo nikako , niti Mars u dvanestoj ... koliko ljudi ima to pa im se ne desi nista takvo ... jedino mozda ovaj kvadrat Marsa i Plutona (posto je Pluton u trecoj) , a vladar treceg Venera u kvadratu sa Mesecom , a suvladar treceg Mars koji je ovako postavljen ... tako da mozes mozda biti sklona tome , tim nesrecama u saobracaju (tu po gradu, neka kraca putovanja) , ali nista ozbiljno rekao bih i nekako bih se vse orijentisao ka onome sto mars u dvanestoj predsatavlja kao tajni neprijatelji i ljudi koji zele da ti sruse ugled i cast jer imas taj dispozitor Marsa i vladara tog treceg u jedanestoj (kao drustvo) , sad ne znam , da li razmisljam na pravi nacin neka neko jos kaze ... i ovi kvadrati Sunca , mozda da se neko bas nameracio na tvoj ugled itd , ali bih rekao da imas mozda nekog starijeg muskarca na svojoj strani ... ne znam sada , mislim da nemas zasto da se bojis sto se tice tih nesreca itd , imas ti ovaj mesec u osmoj pa se plasis zato malo vise i dosta razmisljas i bojis se smrti , ali rekao bih da nebas tolikog povoda ... neka neko potvrdi , bilo bi dobro :D ...

8) :-o :o

ehhehehehe ajaooooooooooo :) sa neprijateljima cu se lako izboriti :) samo neka mi neko potvrdi ovo za nesrece :)
 

Back
Top