Napustam vas...

stanje
Zatvorena za pisanje odgovora.

AnaBg:)

Iskusan
Banovan
Poruka
5.862
Ne mogu jednostavno u ovoj nezdravoj okolini...Umesto da int bude mesto zabavu ovde sluzi za lecenje komplexa...Napustam podf tinejdzere,jer je lose po moje zdravlje

Overkill uplasio si jadnu decu na ovom forumu slihtaju ti se samo da ne bih nji prozivao...

aj cao stavrno ne mogu vise...

Ima jako mnogo ok likova ovde,ali odlazim samo zbog Overkilla i one ***** sto ne skida sa *****,sto ne zna da se brani pa mu se slihta...zna ona koja je...ali neka je vracam duplo...

Pametniji popusta...

Nemam sta dodam osim da svi koji imate nesto protiv mene mozete da me povucete za *****...

Za kraj par poucnih recenica koje me drze u zivotu

SAMO NEUSPESNI KRITIKUJU USPESNE

BOLJE DA ME MRZE ZBOG ONOGA STO JESAM,NEGO DA ME VOLE ZBOG ONOGA STO NISAM
 
HAHAHAHAHAHAHAHA!! Ko je sad najzajebaniji na pdf Tinejdzeri!! :lol: Sala,pogledaj koliko ja imam prijatelja i ko su mi prijatelji a ti koliko imas i koji su ti?? Ali necu da se raspravljam ajde srecan put i uzdravlje!! Sve najbolje u zivotu!! Cao!!
 
Ne mogu jednostavno u ovoj nezdravoj okolini...Umesto da int bude mesto zabavu ovde sluzi za lecenje komplexa...Napustam podf tinejdzere,jer je lose po moje zdravlje

Overkill uplasio si jadnu decu na ovom forumu slihtaju ti se samo da ne bih nji prozivao...

aj cao stavrno ne mogu vise...

Ima jako mnogo ok likova ovde,ali odlazim samo zbog Overkilla i one ***** sto ne skida sa *****,sto ne zna da se brani pa mu se slihta...zna ona koja je...ali neka je vracam duplo...

Pametniji popusta...

Nemam sta dodam osim da svi koji imate nesto protiv mene mozete da me povucete za *****...

Za kraj par poucnih recenica koje me drze u zivotu

SAMO NEUSPESNI KRITIKUJU USPESNE

BOLJE DA ME MRZE ZBOG ONOGA STO JESAM,NEGO DA ME VOLE ZBOG ONOGA STO NISAM

Caooo
 
mislim da je poenta ove teme da je sad molimo da ostane...

Mislim da ova tema nema poentu, bar ne neku smislenu.:???:
Ana ako dopustas da te neko ovako otera onda nemas karaktera!
Ako stvarno mislis da odes, evo ti od mene besplatna karta...
459c06c8a8.gif

To ti je povratna, samo da znas :lol:
 
stanje
Zatvorena za pisanje odgovora.

Back
Top