Ne znam vise...

stanje
Zatvorena za pisanje odgovora.

...Rising...

Zainteresovan član
Poruka
478
Ne znam kakvim se ovo problemom moze nazvati, mozda je glupo, ali jednostavno me muci...

Nisam streber i ne patim od ulizivanja nastavnicima. Ali u mojoj skoli ima jedna nastavnca koju toliko cenim i postujem da je to nemoguce. Ili mozda da pisem ove reci u proslom vremenu, nisam sigurna... Ali dobro. Uglavnom, zena je divna, i kao nastavnik i kao osoba. Uvek je spremna da prica s nama i da pomogne, i sve, a posto zaista obozavam srpski i ide mi, a ona to zna, puno se trudila da me spremi na takmicenje i sve...

Da skratim pricu, pre nekoliko dana sam saznala da ona pusi. Ali dobro, ko sam ja da je osudjujem? Niko. Njen zivot, i to nije moja briga. A danas sam je i videla po prvi put da pusi, pa i da pije. Najverovatnije ovo nije mnogo normalno, ali mene je to pogodilo... a ne znam zasto!! To nema apsolutno nikakve veze sa skolom niti sa mojim obrazovanjem, a ja nemam nista protiv ljudi koji puse. Nikad nisam ni imala. Ali jednostavno, kad je u pitanju neko do koga mi je stalo, koga postujem i volim, sve mi je to nekako odvratno. I ljutim se na sebe sto sam se razocarala u nju na neki nacin, jer nemam pravo, ipak je i ona covek i moze da radi sa svojim zivotom sta god hoce, ali to mi se prosto ne uklapa u njen profil... I sve sto sam nekada mislila o njoj kao da je, na neki nacin, nestalo...

Nemojte mi samo reci da gresim sto je osudjujem i da nemam prava na to, i da je ovo glupo, jer znam da je tako. Samo ne znam sta da radim. :confused:
 
Ma ništa to je normalno...Prosto ti si imala neka očekivanja od te žene, divila si joj se, bila ti je uzor i sada si videla da je ona samo i mesa te si se na neki način razočarala...Naravno da ti nemaš prava da bilo koga osuđuješ, ali ona je za tebe bila neka vrsta uzora.....To se svima nama dešava kada nekoga idealizujemo, a onda shvatimo da je on od krvi i mesa.Imaš prava da se ,,ljutiš" na nju jer će tebi tako biti lakše, a onda će te pustiti....samo pazi da ona ništa ne primeti...E sada kada te to prođe ne znam da li ćeš imati isto mišljenje o njoj kao pre to najviše zavisi od tebe....
 
Poslednja izmena:
Ma ništa to je normalno...Prosto ti si imala neka očekivanja od te žene, divila si joj se, bila ti je uzor i sada si videla da je ona samo i mesa te si se na neki način razočarala...Naravno da ti nemaš prava da bilo koga osuđuješ, ali ona je za tebe bila neka vrsta uzora.....To se svima nama dešava kada nekoga idealizujemo, a onda shvatimo da je on od krvi i mesa.Imaš prava da se ,,ljutiš" na nju jer će tebi tako biti lakše, a onda će te pustiti....samo pazi da ona ništa ne primeti...E sada kada te to prođe ne znam da li ćeš imati isto mišljenje o njoj kao pre to najviše zavisi od tebe....


U tome je i stvar... Bila mi je uzor, stvarno jeste, i na neki nacin sam mislila da, ako je dobar nastavnik, da i inace sve radi savrseno... Ali zasto bi, pobogu, to je samo njen posao. Verovatno sam se previse vezala za nju, a nisam trebala... Pokusavam da se ne ljutim jer zaista nemam prava, vise sam ljuta na sebe zbog toga nego na nju... zena nista nije skrivila...
 
:dash::dash::dash::dash::dash: Sta si joj ti,dadilja?? Zena je punoletna i moze da radi sta hoce ja dnevno pijem po 0,5l piva i nisam alkoholicar,sto bi ona trebalo da bude smatrana alkoholicarem?? Pa puse i drugi ljudi sta fali da neko popije poneku?? Kako me ovi klinci nerviraju!!
 
:dash::dash::dash::dash::dash: Sta si joj ti,dadilja?? Zena je punoletna i moze da radi sta hoce ja dnevno pijem po 0,5l piva i nisam alkoholicar,sto bi ona trebalo da bude smatrana alkoholicarem?? Pa puse i drugi ljudi sta fali da neko popije poneku?? Kako me ovi klinci nerviraju!!


Nije stvar u tome da li je alkoholicarka ili ne, kad se razocaras u nekog ko ti je uzor, nije nimalo prijatno!
 
to ti je potpuno normlano....to i nije problem....mislim to je njena stvar....ne znam zastop se zbog toga razocaravas ako je oako dobra osoba....mislim bez obzira to sto pusi i pije....
 
pa pocni i ti da pije i pusis

No WaY. Da mi to pada na pamet, ove teme mozda ne bi ni bilo...

Pa nishta video sam osobu koja mi je bila jedan od idola da puši cigare

Zavisi sad da li je mladja ili starija... Meni se ovakve stvari desavaju konstantno! :(

to ti je potpuno normlano....to i nije problem....mislim to je njena stvar....ne znam zastop se zbog toga razocaravas ako je oako dobra osoba....mislim bez obzira to sto pusi i pije....

Znam... Ne znam ni sama zasto sam se razocarala. Verovatno mi je bilo veoma stalo, iako to nije moja stvar. Idealizovanje, nista drugo...
 
stanje
Zatvorena za pisanje odgovora.

Back
Top