"ŽUTI MANDATAR"

florijan mesecar

Početnik
Poruka
25
postovane demokrate da niste skroz crveni rekao bih da ste usli u crveno(moralom,mozgom, postenjem, postovanjem sopstvenog naroda,postovanjem dobrih djaka iz kruga dvojke,da ne kazem 5 beogradske). Demagoski ste prevazisli tate iz raznih Ce Ka-ova, koji su bljuvotinama trovali srpski narod, da bi se vi skolovali na "zapadu". Da li to sto javno niste dali mandatara znaci da bilo koja svetska hulja moze biti predsednik vlade. Kako da znamo da nam mandatar nece biti taj isti C. Jovanovic, Canak, Vuk,ili neko ko ni u mesnoj zajednici ne bi dobio mandat.Mozda neka nestranacka licnost tipa: Oli Ren, Rupel, Haradinaj, Polt,Pera Detlic, Ptica trkacica.....2+2 je jos uvek 4 i u Evropi i u Srbiji (osim u krunskoj).I bolje sklonite sa ulica te vase SKOJevce sto masu svim drugim zastavama sem zastave pod kojom su se rodili. I komunizam je bilo nesto TAMO, sto cemo dobiti ako budemo poslusni, pratimo "VODJU", dajemo svoju sadasnjost (ma kakva da je) za maglovitu buducnost.Sile tame i mraka su promenile boju, a ljubav prema Srbiji je uvek bila jedna PLAVA. Vidimo se Zuto-crveni daltonisti u jednom boljem svetu...svetu boja i dostojanstva.
 
Ima jedna nasa stara koja opisuje zelje i slepilo glasaca koji su glasali za zute , mozda bi za sledece izbore (negde tamo za 3-4 godine :lol: ) mogli da je iskoriste u nekoj kampanji ”U se na se i poda se to narodne traže mase”. ... :rotf: Zutima je samo stalo do svoje guzice , pogledaj samo ovu sramotu kako grebuuuuuu da ostanu na vlasti . Nisko da nize ne moze biti , a sto im je matematika , ja bih uveo da covek ne moze biti Predsednik a ovako los matematicar . :rotf:
 
Naslov bi mozda zvucao bolje i prikladnije "ZUTI MANDARIN" nekako je dramaticnije i prikladnije trenutnom stanju u kome se nalaze :lol: ako meni ne verujete pitajte Cedu on je dramaturg :rotf: naravno kad izadje iz senke (znate tamo je Premijer :lol:) .
 
Cedomir Jovanovic predlaze da se oformi "Vlada u senci" to će biti prva velika srpska retrospektiva našeg najznačajnijeg mladog umetnika/dramaturga . To bi ujedno bio i svojevrstan muzej DOS-vih "velikana" .:dash:
 
Cedomir Jovanovic predlaze da se oformi "Vlada u senci" to će biti prva velika srpska retrospektiva našeg najznačajnijeg mladog umetnika/dramaturga . To bi ujedno bio i svojevrstan muzej DOS-vih "velikana" .:dash:

Ne vlada u senci, već paralelna vlada. Da se pravimo kao da ne postojite. Što bi u suštini, bilo i najbolje.

Kad samo pokušam da zamislim situaciju u kojoj je Nikolić - premijer, Pop-Lazićka ministarka ekonomije, nrp. Nataša... (ona posebno ružna žena s najodvratnijom frizurom koju sam videla u životu) ministarka policije, Lidija Vukićević - ministarka kulture dođe mi da se ispovraćam. Da ne nabrajam kandidate za ministra informisanja, nekog poput Vučića, ministra prosvete (ne znam šta bi nam onda deca učila, iz istorije samo Kosovski boj i ništa više, ne znam da li bi priznali i Darvina, pošto se oni šlihtaju popovima da mi je muka od toga).

To bi bila vlada koja bi nas razvila kao Kubu.
 
Ne vlada u senci, već paralelna vlada. Da se pravimo kao da ne postojite. Što bi u suštini, bilo i najbolje.

Kad samo pokušam da zamislim situaciju u kojoj je Nikolić - premijer, Pop-Lazićka ministarka ekonomije, nrp. Nataša... (ona posebno ružna žena s najodvratnijom frizurom koju sam videla u životu) ministarka policije, Lidija Vukićević - ministarka kulture dođe mi da se ispovraćam. Da ne nabrajam kandidate za ministra informisanja, nekog poput Vučića, ministra prosvete (ne znam šta bi nam onda deca učila, iz istorije samo Kosovski boj i ništa više, ne znam da li bi priznali i Darvina, pošto se oni šlihtaju popovima da mi je muka od toga).

To bi bila vlada koja bi nas razvila kao Kubu.

Pogledaj B92 Teletekst lepo pise vlada u senci i cak navode sve vlade u senci kod nas od pada komunizma i vlade u Britaniji i Australiji kao primer.Ako vas Ceda bude snabdevao robom preko prijatelja Hasima necete morati da se pravite !



Za decu ne brini bilo koji radikal je bolji primer nego Ceda i njegovi narkomani.
Kako su nas ovi razvili vidim , nijedan dan radnog staza setali po Beogradu u Vijetnamkama i starkama vozili jugice i bube , sada odela 2.000-5.000 e satovi minimum toliko, kola sve same sajamske premijere, kuce po senjaku ,dedinju , vracaru . Pa Djelic je stedeo tako sto je spavao kod tetke na kaucu i zaradio 11.000.000e , a taman smo makli jednog koji je brao maline. Ma jedva cekam da im vidim ledja i sarene uniforme.
 
Poslednja izmena:

Back
Top