Zivotna zelja?

Da budem jako srecna!
(sto naravno podrazumeva da budem zdrava,bogata,zgodna i zategnuta bez ikakvih napora i da pored sebe imam prelepog i dobrog decka koji ce me voleti najvise na svetu).
(A da,i da imam "carobnu gumicu" kojom bih izbrisala sve ruzno sto sam dozivela i prezivela).
P.S. Skromno,zar ne?
 
*Rea*:
Da budem jako srecna!
(sto naravno podrazumeva da budem zdrava,bogata,zgodna i zategnuta bez ikakvih napora i da pored sebe imam prelepog i dobrog decka koji ce me voleti najvise na svetu).
(A da,i da imam "carobnu gumicu" kojom bih izbrisala sve ruzno sto sam dozivela i prezivela).
P.S. Skromno,zar ne?

u,al bi se ti smorila...
 
*Rea*:
Da budem jako srecna!
(sto naravno podrazumeva da budem zdrava,bogata,zgodna i zategnuta bez ikakvih napora i da pored sebe imam prelepog i dobrog decka koji ce me voleti najvise na svetu).
(A da,i da imam "carobnu gumicu" kojom bih izbrisala sve ruzno sto sam dozivela i prezivela).
P.S. Skromno,zar ne?
znaci li to da sada imas 200 kg? :lol: :lol: :lol:
 
mario80:
*Rea*:
Da budem jako srecna!
(sto naravno podrazumeva da budem zdrava,bogata,zgodna i zategnuta bez ikakvih napora i da pored sebe imam prelepog i dobrog decka koji ce me voleti najvise na svetu).
(A da,i da imam "carobnu gumicu" kojom bih izbrisala sve ruzno sto sam dozivela i prezivela).
P.S. Skromno,zar ne?
znaci li to da sada imas 200 kg? :lol: :lol: :lol:
Bez obzira koliko devojka imala klograma mora da radi na sebi (fitness,teretana,trcanje i sl.).
I nemam 200kg za tvoju informaciju.Nisi duhovit!
 
Sasha85:
Miss_worms:
Sasha85:
A da... Zivotna zelja mi je da imam konja...
Ma konji su samo previse zahtevni,treba im polje pa staja.A skoro da svako moze da ga ima.
Ja sam imala zmiju to mi je bila zelja,ali to je u stvari bio promasaj...Tako da... :roll:
:evil:

Znam ja to,ali to je ipak samo neostvariva zelja...
I kako to da moze svako da ga ima?
Sta se desilo sa tom zmijom?
Pa konji nisu mnogo skupi,kostaju koliko jedan auto..prosecan.
Zmiju sam poklonila drugu.A imala sam i gustera-zmiju.Ne znam ni kako se zove to cudo.Mali kao guster a telo zmije,jede muve i bube...Nemam pojma,zvao se Spajki ali je umro... :cry:
 
Miss_worms:
Sasha85:
Miss_worms:
Sasha85:
A da... Zivotna zelja mi je da imam konja...
Ma konji su samo previse zahtevni,treba im polje pa staja.A skoro da svako moze da ga ima.
Ja sam imala zmiju to mi je bila zelja,ali to je u stvari bio promasaj...Tako da... :roll:
:evil:

Znam ja to,ali to je ipak samo neostvariva zelja...
I kako to da moze svako da ga ima?
Sta se desilo sa tom zmijom?
Pa konji nisu mnogo skupi,kostaju koliko jedan auto..prosecan.
Zmiju sam poklonila drugu.A imala sam i gustera-zmiju.Ne znam ni kako se zove to cudo.Mali kao guster a telo zmije,jede muve i bube...Nemam pojma,zvao se Spajki ali je umro... :cry:

4000-5000 evra... Nije malo... Plus jos sto ces morati da das za hranu i ostale stvari... A da ne spominjem prostor....

Iguana? Na to mislis? Kako je to cute stvorenje.. :)
 
Sasha85:
Miss_worms:
Sasha85:
Miss_worms:
Sasha85:
A da... Zivotna zelja mi je da imam konja...
Ma konji su samo previse zahtevni,treba im polje pa staja.A skoro da svako moze da ga ima.
Ja sam imala zmiju to mi je bila zelja,ali to je u stvari bio promasaj...Tako da... :roll:
:evil:

Znam ja to,ali to je ipak samo neostvariva zelja...
I kako to da moze svako da ga ima?
Sta se desilo sa tom zmijom?
Pa konji nisu mnogo skupi,kostaju koliko jedan auto..prosecan.
Zmiju sam poklonila drugu.A imala sam i gustera-zmiju.Ne znam ni kako se zove to cudo.Mali kao guster a telo zmije,jede muve i bube...Nemam pojma,zvao se Spajki ali je umro... :cry:

4000-5000 evra... Nije malo... Plus jos sto ces morati da das za hranu i ostale stvari... A da ne spominjem prostor....

Iguana? Na to mislis? Kako je to cute stvorenje.. :)
Ama to je dugacko kao covekov prst,braon boje.Nije ni nalik iguani.
Pa da,konji se tako krecu.Moja baba u Italiji ima jednog,ali on zivi na hipodromu.I sluzi samo za trke.Bezveze,jer je ona unajmila coveka koji se stara o njemu.Ma kao da i nije njen... :evil:
 
Bio sam u Francuskoj,Svajcarskoj,Italiji,Austriji,Sloveniji,BiH,Hrvatskoj,Makedoniji,Madjarskoj,Grckoj,Nemackoj,Rumuniji,Bugarskoj,Turskoj,Egiptu,Ceskoj i Slovackoj,ali i dalje imam zelju da putujem i voleo bih da obidjem i ostale zemlje na svetu,u stvari prava stvar bi bila da imam agenciju kao onaj iz KONTIKIJA i da obidjem ceo svet!!!!
 

Back
Top