JUWIŠ BWAĆO!

Iron Lord

Elita
Banovan
Poruka
20.959
Ми из најпатриоцкије арганизације СОВА сас вером у Бога и Крс Часни да не заборавимо званична и незванична Јеванђеља и поједине делове Курана, организујемо мирне потресне шетње по разне локације у Београд због незапамћене ујдурме око најновијег градоначелника. Шта можемо очекивати од оваквог неспособњаковића и зулумћара какав Турци нису правили а којих се старији форумаши и оснивачи удружења СОВА сећају? Потребно је стога да у оним патикама кренемо на мирне потресне шетње како би изразили своје неслагање и свргли са власт ово говедо које дана радног стажа нема и самим тим прети да нам цео град личи на Земунски лидо. Једино по чему ће овај зевзек да остане упамћен је силна крађа а'ла Вук Драшковић и најважнија му измена имена Булевара Зорана Ђинђића у Генерала Ратка Младића. Ми из најпатриоцкијег удружења СОВА сматрамо да су обојица задужили србски народ и србску омлатину и будућа несклепана покољења али да нас је Ратко задужио мало више јер је водио свој рат на специфичнији начин него што је то радио Зоран. Тј Ратко је радио оно што радикали само причају али немају муда да ураде као кад Чеда прича оно што ДС нема муда да каже. Ми морамо да спречимо даље сјебавање Београда али и нема везе. Можда не буде ништа од овога па још буде и најбољи од свих до сада. Ако буде најбољи онда фала што сте имали времена да прочитате све ово.

Србска Омлатина Великосрбске Акције :tick::kiss:

ДО ПОСЛЕДЊЕГ СРБИНА! :whistling::dash:
 
Poslednja izmena:
Mene samo zanima da li se Boris "I'm so sorry" Tadic izvinio Mesicu zato sto je Hrvatska policija juce preorala srpsko groblje u Benkovcu. Red bi bio ;)

hrvatska policija samo radi svoj posao,a za nju su svi građani rh pred zakonom jednaki.

neki dan je fumić pljuvao po katoličkoj crkvi i policija mu nije ništa uradila.


prema tome,nema smisla uzbuđivati se zbog policijske djelatnoisti.
 
Ми из најпатриоцкије арганизације СОВА сас вером у Бога и Крс Часни да не заборавимо званична и незванична Јеванђеља и поједине делове Курана, организујемо мирне потресне шетње по разне локације у Београд због незапамћене ујдурме око најновијег градоначелника. Шта можемо очекивати од оваквог неспособњаковића и зулумћара какав Турци нису правили а којих се старији форумаши и оснивачи удружења СОВА сећају? Потребно је стога да у оним патикама кренемо на мирне потресне шетње како би изразили своје неслагање и свргли са власт ово говедо које дана радног стажа нема и самим тим прети да нам цео град личи на Земунски лидо. Једино по чему ће овај зевзек да остане упамћен је силна крађа а'ла Вук Драшковић и најважнија му измена имена Булевара Зорана Ђинђића у Генерала Ратка Младића. Ми из најпатриоцкијег удружења СОВА сматрамо да су обојица задужили србски народ и србску омлатину и будућа несклепана покољења али да нас је Ратко задужио мало више јер је водио свој рат на специфичнији начин него што је то радио Зоран. Тј Ратко је радио оно што радикали само причају али немају муда да ураде као кад Чеда прича оно што ДС нема муда да каже. Ми морамо да спречимо даље сјебавање Београда али и нема везе. Можда не буде ништа од овога па још буде и најбољи од свих до сада. Ако буде најбољи онда фала што сте имали времена да прочитате све ово.

Србска Омлатина Великосрбске Акције :tick::kiss:

ДО ПОСЛЕДЊЕГ СРБИНА! :whistling::dash:

Vrlo argumentovano kolega.
Nemam reci,svaka cast!:dash::dash::dash:
 
hrvatska policija samo radi svoj posao,a za nju su svi građani rh pred zakonom jednaki.

neki dan je fumić pljuvao po katoličkoj crkvi i policija mu nije ništa uradila.


prema tome,nema smisla uzbuđivati se zbog policijske djelatnoisti.

Ja sam zato i rekao da Boris Tadic treba da se izvini Stipi Mesicu u vezi ovog cina. Kako se uopste moze i povlaciti ovo pitanje kroz novine, ako treba Hrvatska policija ce sva srpska groblja da preore, ali naravno samo u granicama zakona :twisted:
 
Ja sam zato i rekao da Boris Tadic treba da se izvini Stipi Mesicu u vezi ovog cina. Kako se uopste moze i povlaciti ovo pitanje kroz novine, ako treba Hrvatska policija ce sva srpska groblja da preore, ali naravno samo u granicama zakona :twisted:

Vi imate doista specifičan smisao za državnost.

ne postoje srpska groblja u hrvatskoj,razumijete?to su grobovi hrvatskih građana srpske nacionalnosti.

srpska groblja nalaze se samo u srbiji i nigdje više.
 
Vi imate doista specifičan smisao za državnost.

ne postoje srpska groblja u hrvatskoj,razumijete?to su grobovi hrvatskih građana srpske nacionalnosti.

srpska groblja nalaze se samo u srbiji i nigdje više.

A tako znaci pise na ulazu "Groblje hrvatskih gradjana srpske nacionalnosti" , a crkva se ispred zove "Hrvatska crkva gradjana srpske nacionalnosti" :dash:
 
Ми из најпатриоцкије арганизације СОВА сас вером у Бога и Крс Часни да не заборавимо званична и незванична Јеванђеља и поједине делове Курана, организујемо мирне потресне шетње по разне локације у Београд због незапамћене ујдурме око најновијег градоначелника. Србска Омлатина Великосрбске Акције :tick::kiss:
ДО ПОСЛЕДЊЕГ СРБИНА! :whistling::dash:

:rotf::rotf: Kakav genije.:rotf::rotf:
 
kao na primjer,koje jame?

Ma salim se ja malo sa tobom, vi ste narod tisucljetne kulture, najbolje vas je opisao a i pesmu vam je posvetio Jovan Ducic - Sinu Tisucljetne kulture ;)

SINU TISUĆLJETNE KULTURE

Ti ne znade mreti kraj slomljenog mača,
Na poljima rodnim, braneći ih časno
Kitio si cvećem svakog osvajača,
Pevajuć' mu himne, bestidno i glasno.

Slobodu si večno, zakržljala raso,
Ček'o da donesu tuđi bajoneti,
Po gorama svojim tuđa stada pas'o,
Jer dostojno ne znaš za slobodu mreti.

Pokaži mi redom viteze tvog roda,
Što balčakom s ruku slomiše ti lance,
Gde je Karađorđe tvojega naroda,
Pokaži mi tvoje termopilske klance.

S tuđinskom si kamom puzio po blatu,
S krvološtvom zvera, pogane hijene,
Da bi mučki udar s leđa dao bratu,
I ubio porod u utrobi žene.

Još bezbrojna groblja zatravio nisi,
A krvavu kamu u nedrima skrivaš,
Sa vešala starih novi konop visi,
U sumraku uma novog gazdu snivaš.

Branio si zemlju od nejači naše,
Iz kolevke pio krv nevine dece,
Pod znamenje srama uz ime ustaše,
Stavio si Hrista, Slobodu i Svece.

U bezumlju gledaš ko će nove kame,
Oštrije i ljuće opet da ti skuje,
Čiju li ćeš pušku obesit' o rame,
Ko najbolje ume da ti komanduje.


:whistling::mrgreen:
 

Back
Top