shta znachi koncentracija???

Зоки

Legenda
Poruka
51.425
sve cheshce to chujem, ne moze da se skoncentrishe, meni je to sasvim prirodno i opushteno, ma shta ja imam da se koncentrishem za sex, eeej za sex, pa samo mi josh tu fali da se koncentrishem i do k...
kaze neki dan neko " ne moze da se skoncentrishe na opushtenost" :dash:
kao se to radi???:shock:
sednesh u turski sed, gledash pazljivo u nispea i usmerish sve svoje najveselije misli u tom pravcu, a?:shock::shock:
enlajtment mi treba : )
 
sve cheshce to chujem, ne moze da se skoncentrishe, meni je to sasvim prirodno i opushteno, ma shta ja imam da se koncentrishem za sex, eeej za sex, pa samo mi josh tu fali da se koncentrishem i do k...
kaze neki dan neko " ne moze da se skoncentrishe na opushtenost" :dash:
kao se to radi???:shock:
sednesh u turski sed, gledash pazljivo u nispea i usmerish sve svoje najveselije misli u tom pravcu, a?:shock::shock:
enlajtment mi treba : )

Jesi li nekada bio rasejan?
 
Ne mogu da se opustim i koncentrisem onda kada imam na umu nesto da raspravim i to, ali jos ne mogu, pa se pravim da je sve u redu, a on oce da se "seka". : )
Хм.. претпостављам да већина жена има овај проблем..
док они не хају..
можда им и одговара да су мало љутнути.. па су онда као фаце..:mrgreen:

Покушај да помислиш овако..
Све што желиш да расправиш, можеш да расправиш и после.
И не само то.. после су много лаки за расправу...:lol:
 
sve cheshce to chujem, ne moze da se skoncentrishe, meni je to sasvim prirodno i opushteno, ma shta ja imam da se koncentrishem za sex, eeej za sex, pa samo mi josh tu fali da se koncentrishem i do k...
kaze neki dan neko " ne moze da se skoncentrishe na opushtenost" :dash:
kao se to radi???:shock:
sednesh u turski sed, gledash pazljivo u nispea i usmerish sve svoje najveselije misli u tom pravcu, a?:shock::shock:
enlajtment mi treba : )



Nemam koncentracije da ti odgovaram na pitanje, dok mi ne kažeš ko si.
Šalim se. Ovo gore što si pisao može da kaže samo impotentan tip. Hiljadu i jedan razlog da se opravda nesposobnost.
 
Pa ima situacija kad muskarac "ne moze da se skoncentrise na opustenost" :) ma kako ovo glupo zvucalo.
Recimo, imas neki veliki problem u zivotu ili na poslu, imas dug koji moras da vratis a ne znas kako, neko tebi drag je tesko bolestan, neki poznanik doziveo je udes, imao si odvratan dan na poslu i shef te naribao najstrashnije, nisi siguran da neko nece zakucati na vrata, upasti u stan ili u sobu....whatever.

Ima jos mnogo mogucih razloga zasto covek (i zena) ne mogu da budu opusteni i uzivaju mada im je do sexa.
 
sve cheshce to chujem, ne moze da se skoncentrishe, meni je to sasvim prirodno i opushteno, ma shta ja imam da se koncentrishem za sex, eeej za sex, pa samo mi josh tu fali da se koncentrishem i do k...
kaze neki dan neko " ne moze da se skoncentrishe na opushtenost" :dash:
kao se to radi???:shock:
sednesh u turski sed, gledash pazljivo u nispea i usmerish sve svoje najveselije misli u tom pravcu, a?:shock::shock:
enlajtment mi treba : )

To samo zene en mogu, ali ako izvadis kesh onda se skoncetrisu i mogu da svrse,... :)
 

Back
Top