Dačić iz Moskve: Ne pregovaramo sa DS

Слобода

Primećen član
Banovan
Poruka
733
Predsednik Socijalističke partije Srbije (SPS) Ivica Dačić izjavio je u petak u Moskvi da je sa predstavnicima DSS-NS i Srpske radikalne stranke postignut načelni dogovor o principima i načelima na osnovu kojih će se ići dalje ka formiranju koalicije i da se ne može istovremeno razgovarati sa više političkih opcija. „Mi razgovaramo sa Demokratskom strankom Srbije, onako kao što smo rekli”, rekao je Dačić. Na novinarsko pitanje „da li isključuje pregovore sa demokratama (DS) o formiranju vlade”, lider SPS je odgovorio: „Ne možemo u isto vreme razgovarati sa više političkih opcija u Srbiji”. Predsednik SPS-a je rekao da će „koalicija biti formirana kada se potpiše koalicioni ugovor”, a da je „napravljen prvi korak”.
„Mi smo se dogovorili o načelima na osnovu kojih može biti formirana buduća Vlada Republike Srbije sa DSS i očekujemo da se ti razgovori nastave”, rekao je on, dodajući da se nastavljaju kontakti na nivou radnih grupa koje treba da pripreme koalicioni sporazum.

U prilog Dačićevoj izjavi, govori i saopštenje portparola DSS-a Andreje Mladenovića koji je demantovao da je delegacija koalicije okupljene oko SPS bila na konsultacijama kod Borisa Tadića o formiranju stabilne parlamentarne većine.

http://www.tanjug.co.yu

Сви су изгледи да ће антисрпски фашисти отићи са власти. 8 година највеће пљачке у Србији се ближи крају.
 
Onda te neko nije obavestio da DS nije bila na vlasti u tom periodu, imenuj mi nekog ministra iz DS ako je bila na vlasti.

Шта је био тадић 2005? Сигурно се сећаш пљување по Србима и сузе због убијених кољача насерових у Сребреници.

Opet nesto bulaznis i nepovezano pricas, kakve veze ima ova tvoja konstatacija sa postom na koji si mi odgovorio:dontunderstand:

Ти си одговорио да не одлазе, као одговор на моју тему на којој сам написао да одлазе антисрпски фашисти.
 
Шта је био тадић 2005? Сигурно се сећаш пљување по Србима и сузе због убијених кољача насерових у Сребреници.



Ти си одговорио да не одлазе, као одговор на моју тему на којој сам написао да одлазе антисрпски фашисти.

Koja je jaca funkcija premijerska ili predsednik drzave:whistling:
 
ni veća budala u Srbiji od tebe. ali možda je to posledica rovova u kojima si proveo toliko vremena.

Ко ми каже
happy0016.gif
. Док си ти се крио по подрумима и молио да усташе и муслимани истребе Србе, Срби су се борили за опстанак.
 
http://www.tanjug.co.yu

Сви су изгледи да ће антисрпски фашисти отићи са власти. 8 година највеће пљачке у Србији се ближи крају.

8 godina? prvo DS je sa DSS bio do 2002 sa vim ostalim partijama.posle 2003 ide vlada DSS-a,g17 Sps, pa 3 godine DS u opoziciji i onda 2007 izbori i opet DSS posle posle 6 meseci od raspustanja vlade i nicije vlasti sa DS-om

takoreci DS je imao 10 meseci u ovoj vladi , pa 3 godine u opoziciji i 2- godine u buckurisu kakav je bio D.O.S u kome je bio i DSS

a DSS je bio u vlasti sa D.O.S-om pa onda manje od godinu dana opozicije,pa onda DSS-G17-SPS 3 godine pa onda DSS-DS

i ko je u vlasti bio? pa naravno vas kostunica...

p.s ako neko ima zivaca da povadi datume sa googla, ko je kada bio, ne bi bilo lose ja sam onako po pamcenju, mozda sam negde malo i omanu ali uglavnom to je to.
 
Срс ће бити део власти, и неће моћи да се пљачка Србија као под дс и г17+.


неће видећеш ..не одлази се власти тако лако..да се одлази са власти демократским путем не би Слобу скидали булдожером....:rtfm:
 

Back
Top