barke,gumenjaci pomoc

Poruka
69
razmisljao sam da kupim neku barku ili neki gumenjak zivim na crnogorskom primorju i zanima me mogu li ja sa 14 godina da kupim barku ili gumenjak i da dobijem dozvolu za njega a da mi policija nemoze naplatiti nikakvu kaznu ili slicno???

imam 14god a cuo sam da se mjenjao zakon i da sada moze samo od 16

hvala na pomoci
 
PODJI U NAJBLIZU LUCKU KAPETANIJU I DOBICES SVE PODATKE OVDE GUBIS VREME A GORE SAM TI FINO NAPISAO STA TI TREBA ZIVIM U KOTORU POMORSKI SAM OFICIR A MORAO SAM AD POLAZEM ZA VODITELJA CAMCA POMORSKI BREVET TADA NISU PRIZNAVALI STO SE KAZNI TICE VERUJ MI PRISECE TI LETOVANJE
 
znaci ako ima motor onda mi mogu nesto a ako nema nemogu....ok

otici cu do neke lucke kapetanije ustvari oticu do druga njemu je tata u tu policiju za plovila

nego da vas pitam jos nesto kad bih imao vezu u policiju mogu li nekako dobiti dozvolu kao da imam 16 godina a ustvari imam 14 svi misle da imam 18 tako da to nije problem....
 
nekada je bio propis da se plovila do 3m s motorom mislim do 4 kS nisu registrovala, ali ipak je ostajala obaveza nekog ispita ..bar ako se radi o isplovljavanju dalje od obale gde se moze preseci plovni put nekom vecem plovilu... a bogami i za tvoje dobro strpi se
 
davali su meni stalno kad smo isli bilo gdje davali su mi da vozim onu veliku barku od oko 5m mozda malo manju ali ona standardna velicina barke

a jeli to josh tako jer ja imam onaj tomos 4 motor on ima 4ks je li??? a mislili smo uzet gumenjak od 3 m ... 2,80 akom cemo tacnije
 
1653647e.jpg


ovako nesto smo mislili uzet

sa motorom

47332956699.jpg
 

Back
Top