Najlepsa poza - ekran poza

stanje
Zatvorena za pisanje odgovora.

sinnke

Buduća legenda
Poruka
34.429
Da li ste primetili da torbanje od nazad (zguza) ako nije konstantno zestoko da je to obicno mrljavljenje?
Zene da li ste nekad oterale tipa koji tako mrljavi ili samo prevrtale ocima i da li smatrate to mucenjem pice?
 
mislis ovako
camels.jpg
 
Da li ste primetili da torbanje od nazad (zguza) ako nije konstantno zestoko da je to obicno mrljavljenje?
Zene da li ste nekad oterale tipa koji tako mrljavi ili samo prevrtale ocima i da li smatrate to mucenjem pice?

je li to ekran poza zato sto mozes da gledas tv dok "torbas"???....sinnke,to je jedna od mojih omiljenih poza....a da li ce da bude zestoko ili sporije zavisi od zene...ja se samo prilagodim...mogu i jedno i drugo...i nije to mrljavljenje....i sudeci po temama koje postavljas ja bih rekao da ti nisi bas siguran u sebe brate....
 
ljudi nemoj te mi zameriti ,prvi put sam na ovoj temi.......j^bote te,ovde je neverovatna ludnica,ne mogu da verujem.....ljudi citam vase postove i teme pa se i ja primim,nisam znao da je ovde ovako vruce!!!znaci ludilo ne mogu da verujem!!!!
 
je li to ekran poza zato sto mozes da gledas tv dok "torbas"???....sinnke,to je jedna od mojih omiljenih poza....a da li ce da bude zestoko ili sporije zavisi od zene...ja se samo prilagodim...mogu i jedno i drugo...i nije to mrljavljenje....i sudeci po temama koje postavljas ja bih rekao da ti nisi bas siguran u sebe brate....

Bolje biti nesiguran a torbati zestoko, nego siguran u sebe i mislis kako sve znas a ustvari, mrljavis i lose torbas:rotf:

Ima zena koje bi htele dominirat pa kad te vide nesigurnog odmah trce da te odvedu u krevet i izlece frustracije ono u stilu sad ce ona tebi pokazat, a ti onda nesigurno stavis zguza i krenes torbat kao zmaj tapa tapa.
 
stanje
Zatvorena za pisanje odgovora.

Back
Top