LEGA CALCIO, PREMIER LEAGUE, BUNDESLIGA, PRIMERA, LIGUE 1

Vash tim?

  • Inter

  • Milan

  • Lazio

  • Roma

  • Napoli

  • Sampdoria

  • Juventus

  • Torino

  • Fiorentina

  • Neki drugi, ybg svetu se ne moze ugoditi


Rezultati ankete su vidlјivi nakon glasanja.
stanje
Zatvorena za pisanje odgovora.
Potencijalna pojachanja Hamera za sledecu sezonu :

- Michael Kightly, winger, Wolverhampton Wanderers £3.5m

_42891511_kightly_getty300.jpg


- Gary O’Neil, midfielder, Middlesbrough £5m

400x400_1206209868_spt_ai_borovderby_13.jpg



- £10m rated Everton striker Andy Johnson is set to leave Goodison Park and West Ham, Manchester City and Newcastle could be interested.


Postoji i varijanta da Din Eshton ode u Nju Kasl, a Daren Bent dodje na Upton park!

Shta vi mislite znalci? ;)
 
sto je Roma vise zasluzila titulu od Intera?Inter je bio prvi tokom cele sezone a i kad se pogleda medjusobni skor,na meaci je bilo 1-1,a u u Rimu je Inter demolirao i ponizio Romu sa 4-1!!!tako da apsolutno zasluzena titula Intera.i moram da dodam da sam jako srecan sto je Fiorentina osvojila cetvrto mesto jer su zasluzili,a Milan je apsolutno zasluzeno 5 tako da idu u kup uefa
 
sto je Roma vise zasluzila titulu od Intera?Inter je bio prvi tokom cele sezone a i kad se pogleda medjusobni skor,na meaci je bilo 1-1,a u u Rimu je Inter demolirao i ponizio Romu sa 4-1!!!tako da apsolutno zasluzena titula Intera.i moram da dodam da sam jako srecan sto je Fiorentina osvojila cetvrto mesto jer su zasluzili,a Milan je apsolutno zasluzeno peti tako da idu u kup uefa
 
Bent je super. :)
A sto Liverpoola tice ja ocekujem da ce biti bolji sledece sezone. :) Ja bi volela da im konacno krene, ipak su najtrofejniji klub na ostrvu i posle Celzija moj najomiljeniji klub. :)
Za razliku od svih ovde ja ne mislim da je problem u Rafi, i mislim da je pun pogodak sto ostaje. Navijaci ga vole, igraci ga vole - svi ga vole. E sad u cemu je problem ne pada mi napamet. Jedino da dovedete neka dobra pojacanja kao sto ste napravili odlican potez sa Toresom.
 
sto je Roma vise zasluzila titulu od Intera?Inter je bio prvi tokom cele sezone a i kad se pogleda medjusobni skor,na meaci je bilo 1-1,a u u Rimu je Inter demolirao i ponizio Romu sa 4-1!!!tako da apsolutno zasluzena titula Intera.i moram da dodam da sam jako srecan sto je Fiorentina osvojila cetvrto mesto jer su zasluzili,a Milan je apsolutno zasluzeno 5 tako da idu u kup uefa

Recimo da je Roma igrala lepše, i što je još važnije - Roma nije nameštala...
 
grooyan to je regularna titula,zasto su Milan i Juventus namestali utakmice?znaci ti opravdavas namestanje utakmica?Interu je zasluzeno pripala ta titula jer da Juve i Milan nisu namestali Inter bi bio sampion.FORZA INTER

jos jednom smo zacepili usta svim mrziteljima Intera,zna se ko je sampionski tim-INTER

aaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaa
:dash: :rotf: :dash: :rotf: :dash: :rotf:
IRONIJA...
nego,mislim da sledece godine osvaja Juve...voljela bih Roma ,ako VUcko ostane :whistling: ali to je nemoguce koliko su glupi
 
sto je Roma vise zasluzila titulu od Intera?Inter je bio prvi tokom cele sezone a i kad se pogleda medjusobni skor,na meaci je bilo 1-1,a u u Rimu je Inter demolirao i ponizio Romu sa 4-1!!!tako da apsolutno zasluzena titula Intera.i moram da dodam da sam jako srecan sto je Fiorentina osvojila cetvrto mesto jer su zasluzili,a Milan je apsolutno zasluzeno peti tako da idu u kup uefa

:geek:
stani da stavim naocare
8)
e sad bolje vidim.
inter je dobio barem 4-5 nepravednih penala ove godine
3-4 dozvoljena gola koji nisu trebali da budu dozvoljeni
i naravno...ponisteni golovi ekipa koji su igrali protiv njih.
ipak ja Romu gotivim zbog vucinica,akvilanija,donija,de rossija,mexesa...ali ne toliko da mogu da kazem IGRALI SU FANTASTICNO OVE SEZONE.
Kako god, ZASLUZILI su titulu.
Ali zna se koja dva tima nisu- timovi iz Milana :rtfm:
 
:geek:
stani da stavim naocare
8)
e sad bolje vidim.
inter je dobio barem 4-5 nepravednih penala ove godine
3-4 dozvoljena gola koji nisu trebali da budu dozvoljeni
i naravno...ponisteni golovi ekipa koji su igrali protiv njih.
ipak ja Romu gotivim zbog vucinica,akvilanija,donija,de rossija,mexesa...ali ne toliko da mogu da kazem IGRALI SU FANTASTICNO OVE SEZONE.
Kako god, ZASLUZILI su titulu.
Ali zna se koja dva tima nisu- timovi iz Milana :rtfm:
Opusteno nemoj da se nerviras ne stoji ti!;)
 
grooyan to je regularna titula,zasto su Milan i Juventus namestali utakmice?znaci ti opravdavas namestanje utakmica?Interu je zasluzeno pripala ta titula jer da Juve i Milan nisu namestali Inter bi bio sampion.FORZA INTER

jos jednom smo zacepili usta svim mrziteljima Intera,zna se ko je sampionski tim-INTER
Ja nisam 'mrzitelj' Inter, sta vise, navijao sam za njega (naravno zato sto je najbolji igrac planeta Ronaldo igrao za njih) sve do te 'titule' za green table... Naravno da ne opravdavam namestanje, ali namestali su i Juventus i Milan, jedino je Inter igrao potpuno cisto? Da,da... Juventus je tad imao 3 puta bolji tim od Intera (bez Ronalda), nesto sumnjam da ne bi i ovako bio ispred njih... Ako neko moze da googla, neka potrazi rezultate utakmica tada izmedju Intera i Juventusa...
 
vidi...slazem se sa tobom u vecini stvari ali ...niej sigurno dal Gleb ide u Inter...
nemoj te bre da dirate Arsenal!
To je klub buducnosti i dominirace za 2-3 godine u PL sigurno.Klisi ce ostati ,ja u to vjerujem.
I dushice, zaboravio si Galasa.Niko da mi ne dira galasa :( :mrgreen: ...nikad oplakan ...:sad2:
Volkot je ODLICAN.Glupo je reci da ''zasija ponekad'' jedino mu je teskoo da pocne od 1. minuta ali ZNAS KOLIKO IMA ON GODINA...i koliko pokaze za 15 min?Madjionicar...
i glupo je kritikovati jedan klub samo jer smo iz razlicitih tabora ;) bez nekih REALNIJIH razloga.

Hleb najvjerovatnije ide jer on zeli...to je sasvim dovoljno za odlazak...jos Inter daje 14 miliona...
Sto se tice Arsenala oni su meni veoma simpaticni ali ja pricam realno i usput to je jedini Engleski veliki klub da simpatisem uz Aston Vilu...``klub buducnosti``:whistling: meni vise lice na klub proslosti u kojem treniraju djeca...
Galas je odlican...ne znam kako mi je uspjelo da ga zaboravim...on im je ustvari najbolji odbrambeni!
Volkot nije odlican...on nije nista uradio u sezoni...osim gola protiv Liverpula...{zato i igra onaj balvan Ebue desno krilo...jer Volkot se gubi(nesto slicno kao Pato u Ligi sampiona) i u LS i PL...} i jel znas ti koliko je on placen??? Baloteli je za njega institucija:!:
A Karvaljo je bolji od Turea i to veoma! Kolo grijesi svaku drugu utakmicu a Karvaljo ima 2 greske za 5 godina...
 
Hleb najvjerovatnije ide jer on zeli...to je sasvim dovoljno za odlazak...jos Inter daje 14 miliona...
Te price o transferu ne uzimajte za ozbiljno ... Hleb je u Arsenalu sve dok na zvanicnom UEFa ili FIFA sajtu ne bude stajalo drugacije ... Po tim navodima Lampard je odvano i u Juventusu i u Barceloni ... I Anri je govorio da nece igrati u Barci a sad poztize golove za njih ...
 
Sto se tice Arsenala oni su meni veoma simpaticni ali ja pricam realno i usput to je jedini Engleski veliki klub da simpatisem uz Aston Vilu...``klub buducnosti``:whistling: meni vise lice na klub proslosti u kojem treniraju djeca...
Galas je odlican...ne znam kako mi je uspjelo da ga zaboravim...on im je ustvari najbolji odbrambeni!
Volkot nije odlican...on nije nista uradio u sezoni...osim gola protiv Liverpula...{zato i igra onaj balvan Ebue desno krilo...jer Volkot se gubi(nesto slicno kao Pato u Ligi sampiona) i u LS i PL...} i jel znas ti koliko je on placen??? Baloteli je za njega institucija:!:
A Karvaljo je bolji od Turea i to veoma! Kolo grijesi svaku drugu utakmicu a Karvaljo ima 2 greske za 5 godina...
Ta deca su dosla do finala LS, ogroman deo ove sezone su bili na celu tabele i uz malo iskustva za par godina ce tamo biti non-stop, u LS ove godine su igrali odlicno i da su imali srece izbacili bi Liverpul a onda bi sve bilo moguce ...

Po meni golman im je najveci problem .... Odbranu imaju odlicnu ... Karvaljo jeste bolji od Turea, ali ne veoma nego za nijansu, ali zato nije bolji od Galasa koji moze igrati na svakoj poziciji u odbrani ... Bekovi su im fenomenalni, a uz to i mladi sto znaci da su buducnost (bez tih praznih prica "najverovatnije ce otici") ... Fabregas je medju 5 najbolji igraca na svetu i on je stub ekipe (jos jedan Wengerov vrhunski proizvod) ... Rosicki i Van Persi su fenomenalni i ne mogu stalno biti povredjeni ... Adebayor je strasan igrac iako ga mnogi ne vole, a ove sezone je eksplodirao, a i mlad je igrac ... Bendtner je u nekoliko utakmica nagovestio da poseduje talenat i da Wenger od njega moze napraviti odlicnog napadaca ... Ebue je vec sad odlican igrac, a moze da bude jos bolji ... Baloteli je odigrao svega 10-ak utakmica za Inter (nista spektakularno) i ogroman je talenat, ali nikako ne moze biti instutucija (sta onda reci za Krkica) za Volkota koji igra od SP ... Kad god sam ga gledao u Arsenalu (a nije malo) bio je odlican, i predstavlja buducnost engleskog fudbala ... Koliko ima talenta malo je placen ...

Zbog svega toga oni meni deluju kao tim koji ima fantasticnu buducnost ... Nadam se da gresim posto ih ne volim ...
 
Ta deca su dosla do finala LS, ogroman deo ove sezone su bili na celu tabele i uz malo iskustva za par godina ce tamo biti non-stop, u LS ove godine su igrali odlicno i da su imali srece izbacili bi Liverpul a onda bi sve bilo moguce ...

Po meni golman im je najveci problem .... Odbranu imaju odlicnu ... Karvaljo jeste bolji od Turea, ali ne veoma nego za nijansu, ali zato nije bolji od Galasa koji moze igrati na svakoj poziciji u odbrani ... Bekovi su im fenomenalni, a uz to i mladi sto znaci da su buducnost (bez tih praznih prica "najverovatnije ce otici") ... Fabregas je medju 5 najbolji igraca na svetu i on je stub ekipe (jos jedan Wengerov vrhunski proizvod) ... Rosicki i Van Persi su fenomenalni i ne mogu stalno biti povredjeni ... Adebayor je strasan igrac iako ga mnogi ne vole, a ove sezone je eksplodirao, a i mlad je igrac ... Bendtner je u nekoliko utakmica nagovestio da poseduje talenat i da Wenger od njega moze napraviti odlicnog napadaca ... Ebue je vec sad odlican igrac, a moze da bude jos bolji ... Baloteli je odigrao svega 10-ak utakmica za Inter (nista spektakularno) i ogroman je talenat, ali nikako ne moze biti instutucija (sta onda reci za Krkica) za Volkota koji igra od SP ... Kad god sam ga gledao u Arsenalu (a nije malo) bio je odlican, i predstavlja buducnost engleskog fudbala ... Koliko ima talenta malo je placen ...

Zbog svega toga oni meni deluju kao tim koji ima fantasticnu buducnost ... Nadam se da gresim posto ih ne volim ...

U tom finalu mnogi od ove djecine nijesu igrali...
I kazem ti da ce mentalno da panu jer ni iduce godine nece osvojiti nista...i onda krece totalna rasprodaja! samo pazi:ok:
 
stanje
Zatvorena za pisanje odgovora.

Back
Top