LEGA CALCIO, PREMIER LEAGUE, BUNDESLIGA, PRIMERA, LIGUE 1

Vash tim?

  • Inter

  • Milan

  • Lazio

  • Roma

  • Napoli

  • Sampdoria

  • Juventus

  • Torino

  • Fiorentina

  • Neki drugi, ybg svetu se ne moze ugoditi


Rezultati ankete su vidlјivi nakon glasanja.
stanje
Zatvorena za pisanje odgovora.
Nije loš tim, ali ne znam kako Ševčenka ili Del Pjera nisu ubacili ... Više mi je Ševčenko zaslužio nego Ibra ... Mogao je i Trez da upadne, kao i Vijeri, kojije trpao u prvoj polovini dekade ... A i Emerson je mogo upasti, ima čovek tri skudeta gde je odigrao veliku ulogu ...


Toldo - Montero, V. Samjuel, Kostakurta - Sedorf, Emerson, Kamoranezi/Stanković - Del Pjero, Ševa, Vijeri ...

Ovaj tim mi ne bi bio ništa slabiji od ovog prvog ... Ali mislim da bi ih dream team iz 90-ih pojeo sve :D ... Batigol, Bađo, Barezi, Zidan, Ronaldo, Dešamp, Dejo, Vea, Albertini, Donadoni, Paljuka, Zenga, Ferara, Jugović, Mihajlović, Đorkaef, Veron, Maldini u punoj formi ... Ma mogao bih komotno tri enormno jaka tima da napravim ... Zlatno doba kalča, gde su Juve i Milan opušteno šest finala LŠ-a zaredom igrali, a današnji dominantni šampion ne može četvrtfinale da ubode ...

Zaboravih zlatni tandem Samdorije - Vijali/Mančini ... Gulita, Rajkarda i Van Bastena nisam ni računao, jer su uhvatili svega 2-3 godine u 90-im ... E onda bi taj tim bio preterano jak :D ...
 
Poslednja izmena:
Arsenal poslao ponudu za Huntelara

00006789.jpg


Frnacuski stručnjak na klupi londonskog Arsenala, Arsen Venger želi da u redove Tobdžija dovede holandskog napadača Klas-Jan Huntelara, a prema pisanju engleskih medija deo novca zaraženog od prodaje Emanuela Adebajora biće uložen u dovođenje Realovog igrača u Premijer ligu.

Arsenal je na adresu tima iz Madrida poslao ponudu tešku 17.3 miliona evra, a Venger će u slučaju da pregovori ne uspeju svu pažnju usmeriti na igrača brazilskog Fluminensea, Velingtona. Huntelar se nalazi u nemilosti novog trenera Reala, Manuela Pelegrinija, a pre tri dana bio je blizu potpisivanja ugovora sa nemačkim Štutgartom sa kojima je maltne sve bilo dogovoreno, ali je Holanđanin ipak rekao "ne" Bundesligašu.

http://www.sportal.rs/news.php?id=6789

Najbolja opcija za njega. U Realu, dolaskom Benzeme, mu se zatvorio prostor i nece igrati. Kod Vengera ce da objasni. Ima i Van Persija. Bice to ubitacan tandem ako ovi prihvate ponudu...
 
Pravo pitanje!Da nas ne izjebu kao Avala prosle sezone...

Ma od Avale sam prosle sezone poludeo,odjednom prestali da prenose,onda sam morao da pratim na onom OBN-u,a kad bolje pogledas i nema ko da prenosi,osim Pinka koji je vec prenosio,ja ne bih voleo da oni prenose jer bi usred gola pustili reklame,i jedino jos ostaje B92-a oni prenose Evropa ligu tako da se cini izgleda nece niko prenositi,osim ako nekim slucajem mozda opet Avala bude prenosila...
 
Povredi se Toti...:(

Kapiten Rome, Frančesko Toti povredio se tokom jučerašnjeg treninga ekipe i njegov nastup na utakmici 3.kola kvalifikacija za Ligu Evrope protiv belgijskog Genta je pod znakom pitanja.

"Princ Rima" je tokom treninga osetio bolove u kolenu zbog čega je napustio trening rimske ekipe i za sada je njegov nastup u Begiji u revanšu neizvestan.

IZVOR
 
stanje
Zatvorena za pisanje odgovora.

Back
Top