Nemoralni Baja

Pipi Langstrumpf

Buduća legenda
Poruka
31.793
Puno raspravljamo o moralu...malo-malo na nekoj temi se neshto okvalifikuje kao nemoral.

Moral je univerzalna kategorija, a ipak ga pominjemo gotovo iskljuchivo u kontekstu zzenskog roda...shta je nemoralna zzena smo apsolvirali.
To je svaka zzena, dala- ne dala, forumashica ili ne...

E sad...shta je nemoralno za mushkarce....,kako da se seksa a da ipak ostane Baja?
A da ne postane droljak?
 
Puno raspravljamo o moralu...malo-malo na nekoj temi se neshto okvalifikuje kao nemoral.

Moral je univerzalna kategorija, a ipak ga pominjemo gotovo iskljuchivo u kontekstu zzenskog roda...shta je nemoralna zzena smo apsolvirali.
To je svaka zzena, dala- ne dala, forumashica ili ne...

E sad...shta je nemoralno za mushkarce....,kako da se seksa a da ipak ostane Baja?
A da ne postane droljak?

uvek sam cenila muskarce koji su diskretni i ne komentarisu svoje radnje a i vode racuna sta rade...oni sto biju na xy frontova su bas bljuc, pa jos kad su zauzeti pa im je izgovor za svrljanciju nerazumevanje od strane njihove lepse polovine...odmerenost i korektnost...ma isto kao i za zenu.....
 
Nemoralno za muškarca je da, kad ga otadžbina zove, pobegne u inostranstvo... ili se skriva od pozivara i sl...

Nemoralno je i kad pobegne pred neprijateljem, odbrana do zadnjeg čoveka, ni koraka zurück...

Javohl!
 
uvek sam cenila muskarce koji su diskretni i ne komentarisu svoje radnje a i vode racuna sta rade...oni sto biju na xy frontova su bas bljuc, pa jos kad su zauzeti pa im je izgovor za svrljanciju nerazumevanje od strane njihove lepse polovine...odmerenost i korektnost...ma isto kao i za zenu.....

Ето видиш,
ја се упуштам с женама које ми се свиђају иако имам савршену везу...
Али, савршена веза не значи да сам и ја савршен...
 
Ето видиш,
ја се упуштам с женама које ми се свиђају иако имам савршену везу...
Али, савршена веза не значи да сам и ја савршен...

:whistling: pa postenije je reci imam devojku, super mi je s njom ali ja bih se kresnuo sa tobom...pa ko voli nek izvoli...
 
Nema promiskuitentnih muškaraca.

Nemoral kod muških je da se ožeene i onda odu i žive sa ženinima, ili žive od njenog rada i sl...

Nemam pojma, meni to ne smeta... joooj, ala lupam, ni bi živio sa njenima (a ni sa mojima), pa da ne znam šta...
 
Puno raspravljamo o moralu...malo-malo na nekoj temi se neshto okvalifikuje kao nemoral.

Moral je univerzalna kategorija, a ipak ga pominjemo gotovo iskljuchivo u kontekstu zzenskog roda...shta je nemoralna zzena smo apsolvirali.
To je svaka zzena, dala- ne dala, forumashica ili ne...

E sad...shta je nemoralno za mushkarce....,kako da se seksa a da ipak ostane Baja?
A da ne postane droljak?

je l ovo tema za pljuvanje po muskarcima? :)
 
:whistling: pa postenije je reci imam devojku, super mi je s njom ali ja bih se kresnuo sa tobom...pa ko voli nek izvoli...

Није то само поштеније, то је једино искрено.
Глупо је улазити у односе који су у старту неисрени.
То је тек бесмислено и неморално.
 
Puno raspravljamo o moralu...malo-malo na nekoj temi se neshto okvalifikuje kao nemoral.

Moral je univerzalna kategorija, a ipak ga pominjemo gotovo iskljuchivo u kontekstu zzenskog roda...shta je nemoralna zzena smo apsolvirali.
To je svaka zzena, dala- ne dala, forumashica ili ne...

E sad...shta je nemoralno za mushkarce....,kako da se seksa a da ipak ostane Baja?
A da ne postane droljak?

ma oni su *****

:rotf::rotf::rotf::rotf:
 

Back
Top