Ako moze iskreno ....

shta se chudish?
i ja sam ovde od 9 do 17 h.

mili i ja poshteno zaradjujemo svoj hleb. :D

i da se vas rikan upise u klub provoditelja vremena od 9 do 17... malo duze, doduse, al'... to je bilo najbitnije, moj zivot, sve dok nisam instalirao stronghold crusader... a sad mi isto interesantno to... pa napravim katapulte sa kamenjem i vatrene katapulte... pa ih mrvim polako... dok mi ne dosadi... onda posaljem mog kralja na njegovog... 1 na 1... pa ko pobedi, pobedio je... sve fer... sve transparentno...
 
Pa, jednostavno pitanje - bit ce retoricko, buduci da ne verujem da ce iko iskreno odgovoriti... KOLIKO ZAISTA IMATE sto se naziva privatnim zivotom. Mislim, kao, svi smo nesto napaljeni, devojke/tipovi..., iskustva napretek... a primecujem da na ovom forumu postoji bar 10ak sveprisutnih likova, koji provode saaaaaate za kompjuterom. Pa, wow, OTKUD VAM VREME ZA BILO STO DRUGO?!
Naravno, ocekujem i burnije reakcije ....

cu ti reknem cim nakosim travu za kozu...:lol:
 
Uglavnom pisem dok sam na poslu, pratim samo meni interesantne naslove kao i vecina (predpostavljam), posao mi je u kancelariji za lap-torom, ali ne mogu da budem dovoljno aktivan koliko pojedinci ocekuju, i ovo je previse.
Dragi su mi pojedini komentari ali ima mnogo neozbiljnih i svadjalacki opredeljenih likova, smor..., sticem utisak da mnogo dece pise na ovom forumu jer su im teme provokativne.
 
Uglavnom pisem dok sam na poslu, pratim samo meni interesantne naslove kao i vecina (predpostavljam), posao mi je u kancelariji za lap-torom, ali ne mogu da budem dovoljno aktivan koliko pojedinci ocekuju, i ovo je previse.
Dragi su mi pojedini komentari ali ima mnogo neozbiljnih i svadjalacki opredeljenih likova, smor..., sticem utisak da mnogo dece pise na ovom forumu jer su im teme provokativne.

ima se mozze se:))))
 
ja sam razumeo. Prica kako mu je cudno sto tako bistra i nadasve visoka devojka pre svega na neki CUDAN nacin i ako nije stalno na netu zna za neke likove da jesu. Kojim to putevima magije ona to saznaje, posto sigurno i ona ne provodi sate, a nekako sazna, prava je prvoklasna INTRIGA.
bas mi drago da si ti razumeo ... ako kazes da prava je prvoklasna INTRIGA neka tako i bude.
 
Pa, jednostavno pitanje - bit ce retoricko, buduci da ne verujem da ce iko iskreno odgovoriti... KOLIKO ZAISTA IMATE sto se naziva privatnim zivotom. Mislim, kao, svi smo nesto napaljeni, devojke/tipovi..., iskustva napretek... a primecujem da na ovom forumu postoji bar 10ak sveprisutnih likova, koji provode saaaaaate za kompjuterom. Pa, wow, OTKUD VAM VREME ZA BILO STO DRUGO?!
Naravno, ocekujem i burnije reakcije ....

A ne računaš da je dosta likova i zaposleno, pa shodno tome mogu da provode sate na Net-u (firma plaća).

NO, dobro .... ja imam svoj privatni život i prijatelje i dečka i psa i familiju ... na Netu sam samo u radno vreme (kad nemam baš puno posla) .... tako da hoću da kažem, nije baš merodavno da ljudi nemaju svoj private life, ako vise na netu.
S druge strane, neki ljudi preko Net-a pokušavaju da dobiju svoj život, upoznaju nekog novog, steknu neko novo iskustvo .... Prosto, ne treba osudjivati .... svako od nas ima neki svoj kanal za pražnjenje.
 

Back
Top