LDP podržava Dačića i SPS

Читам коментаре на том сајту везане за чланак. Братееее, не могу да верујем да исти они који су пљували по СПС до јуче у поноћ, данас мисле да је пут са СПС прави.
 
Читам коментаре на том сајту везане за чланак. Братееее, не могу да верујем да исти они који су пљували по СПС до јуче у поноћ, данас мисле да је пут са СПС прави.

Mozes li da se prisetis i nabrojis ko je sve pljuvao SPS u predizbornoj kampanji?
 
Причамо о предизборној кампањи или о 8 година пљувачине, прослави сахране Слободана Милошевића, забране сахране истог у алеји великана, продаји српских територија, испоручивању Слободана Милошевића ХАШКОМ КАЗАМАТУ, тортури над породицом Милошевић, тортури над члановима СПС и многобројним другим глупостима, у којима је учествова ЛДП директно као странка или Чедомир Јовановић као подпредседник Владе?
 
Причамо о предизборној кампањи или о 8 година пљувачине, прослави сахране Слободана Милошевића, забране сахране истог у алеји великана, продаји српских територија, испоручивању Слободана Милошевића ХАШКОМ КАЗАМАТУ, тортури над породицом Милошевић, тортури над члановима СПС и многобројним другим глупостима, у којима је учествова ЛДП директно као странка или Чедомир Јовановић као подпредседник Владе?

...a da ne pricamo o tri godine zestoke pljuvacine po Kostunici sto mu manjinsku vladu podrzava zlocinacki SPS...
 
Sve su to goovna prevrtljiva! hahahaha Stoka jedna nekultivisana, sta su do juce preicali, a vidi sada. Jos neki njihovi FANOVI ovde iznose neke procente kao opravdanje iliti vec sta. STRASNO!!!

Ljudi pogledajte samo sta nam rade. Sada konacno svi mozete videti, koliki su ustvari svi oni licemeri i koliko im je svima jedino stalo da dodju na vlast i sprovode agendu EU u Srbiji!!!
 
iz cele ove farse na politickoj sceni ja jedino vidim da je gospodinu 3% glasova
stalo da bude premijer :lol:

ako izbombaju tu vecinu dss-sps-srs
siguran sam da ce im Tadic ponuditi mandat, u cemu je problem
problema nema

ali je malo licemerno poraz pretvarati u pobedu
to me podseca na milosevica
a narocito 1999. posle bombardovanja
kada je lik izjavio na rts-u da smo pobedili nato
a onda gledas na tv kako nasa vojska i policija odlaze sa kosova
 
E kad vidim kako s ekoprcaju LDP-ovci i DS-ovci i kako vrse rukoljub, guzoljub i ostalne oralen rdnje SPS-u .. dodje mi zao i prosto bih im dao da ostanu vlast... sramota me da gledam toliko ponizavanje.

Kakvi su to bezkicmenjaci... obraz kao đon , princia neam, "svoje ja" ne postoji... pa mozemo samo da zamislimo razmere dupeuvlacenja prema zapadnjacima. Uopst es e ne bi zacudio da kada se sastaju sa zapadnjacima da klece na podu dok zapadnjaci sede u koznim foteljama... ali uopste me ne bi zacudilo. Pa ovi sa zapada ih gledaju kao najvece ljigavce i "stolicu" ... potpisujem.
 
MEni se uopste ne svidja ova prica o socijalistima. Ma oni su bagra lopovska kao i radikali i narodnjaci. Ceda je rekao da ce pomoci DS-u da formira vladu sa SPS-om. To mi izgleda kao da je on vec unapred svestan da nece biti u vladi, ali stavlja drzavne interese ispred stranackih. Ako je tako onda mu je to opravdanje. Ali opet mislim da gresi. Bolje biti opozicija. Bagra ce pokazati svoje pravo lice nece proci ni godinu dana...
 
LDP podržava Dačića i SPS

:rotf:

Ludo burazere, ludo

08px9.jpg


:rotf:
 
Ne znam zasto ste se okomili. Covek nece u vladu, ali za dobrobit Srbije zeli da S fomira vladu. potpuno plemenit cilj, ali mislim da gresi. Bolje da se LDP-u u opoziciji pridruzi i DS. Kao sto rekoh, nece proci ni godinu dana i bagra ce pokazati svoje pravo lice i eto novih izbora gde pobedjuju proevropske snage konacno...
 
Evo vesti

http://www.b92.net/info/vesti/index.php?yyyy=2008&mm=05&dd=16&nav_category=418&nav_id=298895

Znači da je "beskompromisni" Čeda, koji je spočitavao moralne lekcije svima na političkoj sceni odlučio da " će ta stranka će učiniti sve, kako bi omogućila DS-u postizanje dogovora sa SPS-om."

Kako li samo promene priču, čim se primaknu vladi...čudo jedno.

To su političke fufice...Za vlast bi i chmar dali...Čedi će se osvetiti birači na sledećim izborima kada ne bude osvojio ni 2%...Klinja je stvarno dileja...
 

Back
Top