Pretnje Smrcu!!!!!!!!!!

FatalError

Primećen član
Poruka
761
zanima me kako gledate na to da svi koji demokratski napadaju ''patriotcki blok'' koji pricaju o zlocinima srba u bilo kom od ratova,koji daju alternative za kosovo,koji kazu neke istine koje niko drugi ne sme da izjavi,

dobijaju pretnje smrcu!!!!!!!

koje su to snage koje su dale sebi pravo da nazivaju neke ljude izdajnicima,drzavnim neprijateljima i da im mere patriotizam, i ko je to sebi dao pravo i proglasio sebe zastitnikom srpstva i srbije.

navela me je da napisem ovu temu, emisija koja se upravo daje dok pisem ovo, u kojoj ucestvuje profesor Cupic kome su ovih dana, njemu i njegovoj porodici, pretili preko pisma smrcu zbog izdaje, jer je kako su navele te bitange u pismu ''napadao je kostunicu''

oni su mu izrekli smrtnu presudu kako kazu u tom pismu...

da vam osvezim secanje da je Djindjic ubijen pod istom parolom, da je izdajnik.

dokle cemo ovako? i ko su ti ljudi?
 
Poslednja izmena:
то је старо најмање две недеље а део је пропаганде усмерене против СРС + ДСС + НС на претходним изборима....лепо звучи СС из Чикага и Црна Рука из Аустралије


ЕНА --------почела са радом


ена,ема,ела....ма елиминиши малу
 
Niko im nikada ne bi pretio da nisu istakli primere i ubijenih Srba.

Ovako samo iritiraju narod, i sta su trebali da ocekuju ?

Taj Cupic je jedna bitanga, bez morala, dostojanstva i bas si nasao koga ces da citiras !
 
Niko im nikada ne bi pretio da nisu istakli primere i ubijenih Srba.

Ovako samo iritiraju narod, i sta su trebali da ocekuju ?

Taj Cupic je jedna bitanga, bez morala, dostojanstva i bas si nasao koga ces da citiras !

sad mi je jasno odake su te bitange...

cak i da se neslazes sa njim i nazivas ga kako ga nazivas, tebi je ok sto prete njemu i njegovoj porodici smrcu? znaci takvo drustvo pravimo jer tako? ''drago'' mi je da se vi borite da demokratiju.

ja sam mislio uvek da takve stvari treba osudjivati, nije ni cudo sto se deca palicama prebijaju na smrt u osnovnoj skoli, tvoji potomci ce se prvi tako ponasati.
 
zanima me kako gledate na to da svi koji demokratski napadaju ''patriotcki blok'' koji pricaju o zlocinima srba u bilo kom od ratova,koji daju alternative za kosovo,koji kazu neke istine koje niko drugi ne sme da izjavi,

dobijaju pretnje smrcu!!!!!!!

koje su to snage koje su dale sebi pravo da nazivaju neke ljude izdajnicima,drzavnim neprijateljima i da im mere patriotizam, i ko je to sebi dao pravo i proglasio sebe zastitnikom srpstva i srbije.

navela me je da napisem ovu temu, emisija koja se upravo daje dok pisem ovo, u kojoj ucestvuje profesor Cupic kome su ovih dana pretili preko pisma smrcu zbog izdaje, jer je kako su navele te bitange u pismu ''napadao kostunicu''

oni su mu izrekli smrtnu presudu kako kazu u tom pismu...

da vam osvezim secanje da je Djindjic ubijen pod istom parolom, da je izdajnik.

dokle cemo ovako? i ko su ti ljudi?
I ja ih eto, to stalno pitam - s kojim pravom drugima mere patriotizam, s kojim pravom vređaju upravo one koji žele dobro Srbiji. I odgovoriću - S "pravom" bahatog, netolerantnog sklopa svesti, ili namerne diskreditacije političkog protivnika, nasleđa prošlih decenija.
 
meni je samo cudno sto napadaju samo demokrate a da nijedno pismo ne ide ka patriotckom bloku, toma,kostunica i njihove porodice nikada nisu dobijali pretnje smrcu.
a kao sto znate ima ljudi koji se neslazu ni 1 % sa njima, gde je problem sa ovima sto se ne slazu sa demokratama? kao sto je na primer Van Staal kako on kaze njemu nije to nista cudno, jer oni pricaju nesto sto njemu neodgovara.
 
Poslednja izmena:
Мислим, хајде овако да закључимо. Време је да пустимо мало њих да се боре за власт. Ми смо се борили и изборили. Сад мало они. Пустите их нека лажу, нека мажу, нека лупетају до миле воље. ГОТОВИ СУ!!!
 
Чеди нико не прети а још нисам чуо да је неко претио Наташи или Соњи и сл.

prete i pretili su im i ranije, inace u ovom pismu gde prete profesoru cupicu naveli su i ove koje si ti naveo, i njih su osudili na smrt. kao i tadica, zato sam napisao onakav uvod,
a cupica sam naveo po imenu jer je njemu licno poslato pismo.
a da ne pricam o bombi na prozoru kuce onog novinara, koji je istrazivao neke osetljive teme.
 
Poslednja izmena:
sad mi je jasno odake su te bitange...

cak i da se neslazes sa njim i nazivas ga kako ga nazivas, tebi je ok sto prete njemu i njegovoj porodici smrcu? znaci takvo drustvo pravimo jer tako? ''drago'' mi je da se vi borite da demokratiju.

ja sam mislio uvek da takve stvari treba osudjivati, nije ni cudo sto se deca palicama prebijaju na smrt u osnovnoj skoli, tvoji potomci ce se prvi tako ponasati.


Tom coveku je mnogo pametnije da ne provocira i ne vredja a da je mislio realno i posteno da iznese bilo kakve podatke to je mogao da servira i na daleko suptilniji nacin a ne bacanjem direktne krivice za sva desavanja samo na "svoj" narod i to samo u propagandne svrhe. Znaci zloupotreba zrtava ratnih desavanja i ljudskih trgedija za svoju licnu korist ili nekog drugog.

A ti sto ga slusas i pratis tako predano i odmah verujes u sve to price, to samo znaci da si ili naivan ili nesto malo gore.

Mogao si, bar da si ti hteo, sagledati iz svih uglova tu njegovu pricicu, pa da doneses neki svoj licni zakljucak, pa bi onda sam napisao naziv teme recimo "Da li je u redu da se preti smrcu" ili "Da li su opravdane pretnje smrcu" i onda realno izneo svoja zapazanja o tom slucaju i normalno i sa argumentima razgovarao na ovu svoju temu a ovako ti mogu reci da ovakve bljuvotine od postavljenih tema samo oslikavaju koliko ima nepismenog i zavedenog naroda u ovoj drzavi.
 
само што су то измишљотине у оквиру предизборног меркетинга и то је све

kao i bomba na prozoru novinara? kao ubistvo premijera koji je proglasen za srpskog izdajnika?
stvarno nemamo osnova sa paranoju...sve je to lepo dok se ne desi a kad se desi oni koji to pravdaju misle u sebi ''tako mu i treba sam je to trazio'' jer to njima tako odgovara, jer takvo drustvo negujemo?
 
kao i bomba na prozoru novinara? kao ubistvo premijera koji je proglasen za srpskog izdajnika?
само опуштено ........
stvarno nemamo osnova sa paranoju...sve je to lepo dok se ne desi a kad se desi oni koji to pravdaju misle u sebi ''tako mu i treba sam je to trazio'' jer to njima tako odgovara, jer takvo drustvo negujemo?

оно прво нема везе са другим ..ове садашње претње се углавном дешавају пред изборе месец два или у завршници кампање...не знам да ли си приметио.
 
prete i pretili su im i ranije, inace u ovom pismu gde prete profesoru cupicu naveli su i ove koje si ti naveo, i njih su osudili na smrt. kao i tadica, zato sam napisao onakav uvod,
a cupica sam naveo po imenu jer je njemu licno poslato pismo.
a da ne pricam o bombi na prozoru kuce onog novinara, koji je istrazivao neke osetljive teme.


Pas koji laje ne ujeda.

Ovo je mnogo bolje, jer sluzi kao upozorenje a kada ti to kazem mislim na Hrvate i siptare, jer kod njih svako ko se usudio da pomene ovako nesto, pogotovo javno pojela ga je noc.

Naravno Srbi toliki divljaci kao oni nisu, jer takvih primera kod nas jos nema.
 
Poslednja izmena:
Tom coveku je mnogo pametnije da ne provocira i ne vredja a da je mislio realno i posteno da iznese bilo kakve podatke to je mogao da servira i na daleko suptilniji nacin a ne bacanjem direktne krivice za sva desavanja samo na "svoj" narod i to samo u propagandne svrhe. Znaci zloupotreba zrtava ratnih desavanja i ljudskih trgedija za svoju licnu korist ili nekog drugog.

A ti sto ga slusas i pratis tako predano i odmah verujes u sve to price, to samo znaci da si ili naivan ili nesto malo gore.

Mogao si, bar da si ti hteo, sagledati iz svih uglova tu njegovu pricicu, pa da doneses neki svoj licni zakljucak, pa bi onda sam napisao naziv teme recimo "Da li je u redu da se preti smrcu" ili "Da li su opravdane pretnje smrcu" i onda realno izneo svoja zapazanja o tom slucaju i normalno i sa argumentima razgovarao na ovu svoju temu a ovako ti mogu reci da ovakve bljuvotine od postavljenih tema samo oslikavaju koliko ima nepismenog i zavedenog naroda u ovoj drzavi.

ti si umno bolestan nemoj vise da se javljas na ovu temu...

A ti sto ga slusas i pratis tako predano i odmah verujes u sve to price, to samo znaci da si ili naivan ili nesto malo gore.

nije pitanje da li ga ja slusam i pratim predano [a cenim to sto prica] vec da li neke bitange ko ti misle da treba zbog toga da ga ubiju i da imaju pravo na to.
i sto je najgore plasim se [nadam se da gresim] da barem 90% radikala ne bi ni trepnula niti razmislila o ovome problemu i ovoj pojavi u drustvu niti bi ih to zabrinulo jer se stvara atmosfera da je uredu ubiti drzavnog neprijatelja [ko god to bio po njima],a po njima su to proevrpski blok, a ti samo potvrdjujes u cemu je problem, ti si tipican primer onih o kojima govorim.
 
Poslednja izmena:
Pre svega, protiv sam bilo kakvih pretnji.
Pretnje mogu da budu ozbiljne, ili smišljene, tendenciozne s namerom da se optuži neko drugi....znači lažne.

JABUKA MOŽE SPOLJA DA BUDE SJAJNA, CRVENA....A IZNUTRA - TRULA.
Takav je i ovaj svet. Spolja demokratija, ljudska prava, razne pm....a suštinski, nepravda, bezvlašće, ogoljena sila, interesi....

Šiptari slave svoja nedela, ubistva i progone srba, rušenje, paljenje naših verskih objekata...niko od njih to ne osuđuje. Ubice, zločinci se slave kao nacionalni heroji. Neki čak objavljuju i knjige šta su sve radili, gde i kako ubijali srbe.....i oslobađaju se iz Haga. Šešelja (koliko god da mi se ne sviđa taj čovek) maltretiraju, iživljavaju se nad njim.....zbog -reči. Zbog reči, a ne zbog ne/dela, zbog pričanja, podstrekivanja....

Kod Hrvata...ista situacija. Napravili secesiju jedne države, spremali se za rat.....i oni su junaci domovinskog rata, slave bljesak, oluju.... I takvima našao Tadić prvi da se izvinjava??? Nekome ko ti je najmonstruoznije, najsurovije, najsvirepije pobio ogroman broj sunarodnika. Pa što se ti hrvati prvi ne izviniše nego moramo mi....zarad nekih boljih odnosa?! Žrtva se izvinjava đželatu. Pa samo jedan srbin, jedan čovek, žena, starac ili dete da je ubijeno u Jasenovcu - dovoljno je. Dovoljno je obzirom na način kako je stradao.

Ali ne, ovde ima ''pametnih srba'' koji će prvi da zavode neku pamet, prvi će da iznose svoj 'prljav veš' dok ga svi drugi kriju, peru. Samo, ima jedna naša izreka.... ''dobar i budala - dva brata rođena''.

Zato nam svi i hebu kevu, zato što imamo neke mnogo dobre. Ili mnogo dobro ... plaćene. Čudno je posle zašto neki i dobijaju pretnje :think:

p.s. Što se tiče Miloševića i Đinđića, oni su bili američko-nemački 'izvođači radova'. Kada su odradili posao i kada su postali nepotrebni, suvišni, jednostavno su - uklonjeni.
 
само што су то измишљотине у оквиру предизборног меркетинга и то је све

Da li bih voleo bih da neko tebi blizak, ili ti bude osudjen na smrt od strane nekog tamo gow.nara koji smatra da je on izaslanik koji to odlucuje? Jel to onda politicki marketing?

Nisam ja siguran da iko ima pravo da ubija bilo koga? Ili se nesto mzda promenilo.

U bliskoj proslosti je ubijen najveci Srbin koga smo iznedrili. Zato sto je hteo da reformise ovo sra.nje od drzave i drustva koje smo zbuckali decenijama od gow.ana i ponosa. I njemu su pretili i ostali su smatrali da je to politicki marketing. Pa je na kraju stradao Premijer.

Ovo su stvari za dugogodisnju robiju, ali nazalost opet nam dolazi 'demokratski mrak'
 
Da li bih voleo bih da neko tebi blizak, ili ti bude osudjen na smrt od strane nekog tamo gow.nara koji smatra da je on izaslanik koji to odlucuje? Jel to onda politicki marketing?'
ето видиш мени нико не прети...занимљиво
Nisam ja siguran da iko ima pravo da ubija bilo koga? Ili se nesto mzda promenilo. '
луцидно
U bliskoj proslosti je ubijen najveci Srbin koga smo iznedrili. Zato sto je hteo da reformise ovo sra.nje od drzave i drustva koje smo zbuckali decenijama od gow.ana i ponosa. I njemu su pretili i ostali su smatrali da je to politicki marketing. Pa je na kraju stradao Premijer.'
Српска историја ти је јача страна видим..пошто се оно од 9 века до 5.октобра 2000не рачуна
Ovo su stvari za dugogodisnju robiju, ali nazalost opet nam dolazi 'demokratski mrak'
а до сада је било светло ..то нисам знао ....

без панике ...то су само избори ...то ти је као лото...више среће у следећем колу
 
ti si umno bolestan nemoj vise da se javljas na ovu temu...



nije pitanje da li ga ja slusam i pratim predano [a cenim to sto prica] vec da li neke bitange ko ti misle da treba zbog toga da ga ubiju i da imaju pravo na to.
i sto je najgore plasim se [nadam se da gresim] da barem 90% radikala ne bi ni trepnula niti razmislila o ovome problemu i ovoj pojavi u drustvu niti bi ih to zabrinulo jer se stvara atmosfera da je uredu ubiti drzavnog neprijatelja [ko god to bio po njima],

Vidis kako pise demokratska pismena bitanga.

Ti da imas zelju da uopste nesto pedantno i pazljivo serviras kao neku svoju temu ne bi koristio ulicni recnik kao svoj domaci.

Iako nisam radikal i neznam njihov nacin razgovora, siguran sam da oni ne bi spali na taj tvoj retro demokratski nivo.

A to da nije u redu ubiti, prvo bi mogao da naucis od najdemokratske nacije koja svima prodaje "demokratiju", kada su pre par godina u Teksasu specijalne jedinice ubile 11 osoba u jednoj kuci samo sumnjajuci da su deo organizacije koja zeli da odcepi Teksas od USA.
 

Back
Top