За убијање војника у тузланској колони још увек нико није одговарао...

Poruka
5.643
Да се подсетимо: 15. маја 1992. припадници муслиманске Патриотске лиге и Територијалне одбране су у Тузли поубијали преко сто педесет углавном српских војника од 18 и 19 година, који су се голоруки повлачили, претходно предавши касарну и сво оружје.

 
Да се подсетимо: 15. маја 1992. припадници муслиманске Патриотске лиге и Територијалне одбране су у Тузли поубијали преко сто педесет углавном српских војника од 18 и 19 година, који су се голоруки повлачили, претходно предавши касарну и сво оружје.


срамота...а ови наши сарађују са Хагом! цццццццц
а Карла и остали траже само Рашу и Ратка...све сама гов*а!:thumbdown:
 
Да се подсетимо: 15. маја 1992. припадници муслиманске Патриотске лиге и Територијалне одбране су у Тузли поубијали преко сто педесет углавном српских војника од 18 и 19 година, који су се голоруки повлачили, претходно предавши касарну и сво оружје.


okrivljen je ilija jurisic i sudi mu se u beogradu..

ostavljen od vlasti u sarajevu koja se pravi ''luda''...
što federalnoj vladi i nije neki problem.
 
Samo da dodam. Imao sam snimke u trajanju od cca 80 minuta.
Ovo na Youtube je samo mali dio slicnog materijala.

I ja sam to negde gledao, secam se snimaka leseva po putu, kazu da su decaci bezali po okolnim zgradama, ali su ih i tamo nalazili i ubijali...ovo je cenzurisan delic, nije ni cudo, obrati paznju da je klip postavio musliman da bi se pohvalio...
 
I ja sam to negde gledao, secam se snimaka leseva po putu, kazu da su decaci bezali po okolnim zgradama, ali su ih i tamo nalazili i ubijali...ovo je cenzurisan delic, nije ni cudo, obrati paznju da je klip postavio musliman da bi se pohvalio...
Znam...
u stvari, meni ljudi na ovom forumu jako malo vjeruju, ali sto da im radim ;) Njihova stvar.
To sto se dogodilo u Tuzli je genocid.
Onaj njihov (ondashnji) Predsjednik Opshtine Selim Beshlagic je pripadao Reformskim Snagama, ali on se tu nije pitao nista. Tuzla je jako dugo bila enklava u Bosni i Hercegovini tako da su ljudi koji su bili u njoj imali strahovito muchan zivot tamo .. Hm, rekao sam - zxivot :(
 
ja sam gledao to na rts-u pre x godina..najodvratnije u celom snimku su komentari dva muslosa tipa shta im je to trebalo,shto su pucali prvi..neko mi je pricao da je snimak pravio neki dechko koji je Srbin po nacionalnosti i to pod prinudom,jer muslosi nisu znali da korste tv kameru..a i upoznao sam nekog tuzlaka muslosa,koji je bio klinac kada se to desilo..i nije mu sve jedno..to mu je jedna od najvecih trauma u zivotu..
 

Back
Top