Gotovo je -Vlada SRS-DSS-NS-SPS

ma gotovo je ovo ljudi sta vam je.

Da SPS hoce u koaliciju sa DSom oni bi morali zbog svojih biraca da nadju nesto da se opravdaju kao da kazu reecimo DSS-SRS ne prihvataju nase principe o promeni zakona i socijalnoj pravdi te tako moramo sa DS. A sobzirom da DSS-SRS prihvataju sve njihove principe posle ovoga ih ne bi oprali ni dunav ni sava da odu sa DS tako da je ovde sve gotovo

NARODE POBEDILI SMOOOOOOOOOOOOOOOOOOOO :) :) :)

Super vi ste pobedili, mi smo izgubili. Idem za leto u Englesku vec sam dobio vizu, a sigurno cu ici ponovo kasnije i ostati, kao i 78% studenata. Ovde stvarno ne moze normalno da se zivi. Imam jedan zivot, samo jedan.
 
Super vi ste pobedili, mi smo izgubili. Idem za leto u Englesku vec sam dobio vizu, a sigurno cu ici ponovo kasnije i ostati, kao i 78% studenata. Ovde stvarno ne moze normalno da se zivi. Imam jedan zivot, samo jedan.

da je tvoj otac razmisljao kao ti "zivot je samo jedan" verovatno bi ga bacio u trnje mesto sto je tebe napravio i uplatio sa tvojom majkom recimo jedno putovanje do Tunisa. To "zivot je jedan" je krajnje debilno razmisljanje i nasi roditelji da su takvi kao ti prvo ne bi napravili nikog od nas vec bi taj novac i vreme koji su trosili an podizanje dece trosili na neke svoje potrebe.

sve u svemu jako debilno i ograniceno gledanje na zivot i svet oko sebe.
 
Još uvek se nadam da Srbiju neće zadesiti ta nesreća. Setite se kako je bilo kada su socijalisti i radikali brinuli o interesima građana Srbije i Srba u zemljama bivše Jugoslavije. Kad na to dodaš i jednog Koštunicu, čoveka koji ne preza od bilo kakve koalicije radi opstanka na mestu premijera, očekuje nas totalni horor. Sve najgore što može da nam se desi kao narodu i državi, desiće nam se ako ova koalicija uzme vlast. Oni nisu opasnost samo za nas, već i za sve zemlje u okolini. Mislim da bi međunarodna zajednica morala da reaguje ako SRS-SPS-DSS uzmu vlast, i da Srbiju stavi pod međunarodni protektorat. Sve je bolje od radikala pojačanih Socijalistima, penzionerima, Palmom i Koštunicom. Imajte u vidu da je život samo jedan, a on će nam proći u jadu, bedi i frustraciji ako se obistine najcrnje pretpostavke. Za ovu ekipu Sloba je malo dete. Ne dao Bog, ali zapamtite ovo što sada čitatte.

Potpisujem
 
То би било фер, пре свега према грађанима, јер ти имаш овде ситуацију на форуму, они који су присталице
ДСС-а, СРС-а и СПС-а, ретко се међусобно посвађају и по већини питања имају исте, или сличне ставове,
кад оно њихови представници у парламенту, склапају некакве непринципијелне коалиције, а мрзе се из дна
душе са својим коалиционим партнерима и разилазе се по већини питања.


:rotf::rotf::rotf::dash::dash::dash::rotf::rotf: :rotf:
EX-koleginice, uzNite malko odmora...
 

Back
Top