muškarci i homofobija (djelimična)

Millie80

Iskusan
Poruka
6.450
nisam našla ništa na ovu temu, ako je već bilo - izvinjavam se:

postoji li neko objašnjenje zašto su muškarcima lezbo-varijante OK, ali muškarac + muškarac - ni slučajno?
je li to homofobija? ako jeste, zašto diskriminacija, tj. zašto mrze samo muškarce homiće, jadničke? :dontunderstand:
 
postoji li neko objašnjenje zašto su muškarcima lezbo-varijante OK, ali muškarac + muškarac - ni slučajno?

Постоји. Зато што кад гледају лезбо-варијанту то их свеједно асоцира на интимност са женом, а хомо-варијанта само на интимност са мушкарцем.

И није хомофобија ако имаш јак отпор и гађење према хомосексуалним односима. Да нема тога, нико не би био "стрејт".
 
dobro, možda sam upotrijebila pregrubu riječ - homofobija, ali shvatio si na šta mislim...

Схватијо. ;) Кажем, фора је у томе да било да помисле на лезбо или хомо варијанту, постају на неки начин пасивни учесници у томе. Е сад, једно им је еротично, а друго не.
 
Imam jednu tezu sa brojnim kracima,ali ukratko,svodi se na to da medju zenama to izgleda kao prosipanje iz supljeg u prazno, bez ikakve uzajamne stete,cak i sa nekom vrstom upgrade-a njihove nedefinisane prirode....zato deluje atraktivno za oba pola. Kod muskaraca,suprotna stvar: kod oba cistokrvna, mislim heteroseksualna pola ,ova stvar deluje kao prosipanje mleka uzalud...:lol: Naravno,na stetu oba pola.Degutantnost kao rezultanta
 
Imam jednu tezu sa brojnim kracima,ali ukratko,svodi se na to da medju zenama to izgleda kao prosipanje iz supljeg u prazno, bez ikakve uzajamne stete,cak i sa nekom vrstom upgrade-a njihove nedefinisane prirode....zato deluje atraktivno za oba pola. Kod muskaraca,suprotna stvar: kod oba cistokrvna, mislim heteroseksualna pola ,ova stvar deluje kao prosipanje mleka uzalud...:lol: Naravno,na stetu oba pola.Degutantnost kao rezultanta

:dontunderstand:
 
nisam našla ništa na ovu temu, ako je već bilo - izvinjavam se:

postoji li neko objašnjenje zašto su muškarcima lezbo-varijante OK, ali muškarac + muškarac - ni slučajno?
je li to homofobija? ako jeste, zašto diskriminacija, tj. zašto mrze samo muškarce homiće, jadničke? :dontunderstand:

Jesu homofobi....i nije mi jasno zasto ih je strah muskaraca koji nisu opredijeljeni za zene.....strah ih je i zena koje bi da se igraju njihovom guzom, ne razumijem...
Decko mi ne dozvoljava ni da mu ljubim dupence, ne cmar, vec bas dupence....sav se odmah naelektrise.....a svako malo pa gleda kao meni da useta u dupe......
Muskarci mi ich nisu jasni!
 

Back
Top