FILUM Kg
Strana 1 od 2 12 PoslednjaPoslednja
Prikazujem rezultate 1 do 25 od 37

Tema: FILUM Kg

Početnik
    Učlanjen
    03.05.2008.
    Reputaciona moć
    0

Red face FILUM Kg

Nisam primetila da ima ove teme, pa bih bas zelela da znam ima li nekog ko upisuje Filolosko-Umetnicki Fax i Kragujevcu?
    Ja inace planiram da upisem engleski jezik tamo, pa ako neko zna nesto o faxu i sve to, volela bih da cujem neka iskustva ...
    Pozz

Početnik
    Učlanjen
    11.01.2004.
    Reputaciona moć
    0

Podrazumevano Re: FILUM Kg

I ja bih voleo da znam nesto vise...pogotovo sto se tice skolarine, na njihovom sajtu sam nasao (jedva) ono sto me zanima uglavnom ali nema nigde nista o skolarini....Pa bih zamolio nekog ako zna i ako hoce da mi odgovori....
    cao

Početnik
    Učlanjen
    03.05.2008.
    Reputaciona moć
    0

Ja sam uzela informator, skolarina za filoloski je 70 000din (ako te to zanima)... A jos uvek nisu objavili termine polaganja prijemnog...

Početnik
    Učlanjen
    14.12.2007.
    Reputaciona moć
    0

ja sam cula da je test u kg dosta laksi od onih u bg-u ili nisu al problem je sto se i manje prima tako da doje na isto...

Početnik
    Učlanjen
    03.05.2008.
    Reputaciona moć
    0

Mnoooogoo je laksi, imas samo gramatiku (zaokruzivanje), citanje i razumevanje teksta i pisanje sastava... Zna li neko kada je prijemni? Mislim na Filumu...

Početnik
    Učlanjen
    14.12.2007.
    Reputaciona moć
    0

znate li mozda da li se u bg-u racuna ocena iz engl uz prosek?

Početnik
    Učlanjen
    03.07.2007.
    Pol
    ženski
    Reputaciona moć
    0

Hey, vi ste verovatno upisali vec faxove, buduci da je ovo tema od prosle godine, ali Ja zelim da upisem ove. Zainteresovana sam za srpski jezik i knjizevnost, ako ima neko ko bi isto to zeleo, ili da o tome prica, neka se slobodno javi ili ovde ili preko mail-a, adresa se nalazi na mom profilu.
    Poz za sve

Nov član
    Učlanjen
    24.03.2009.
    Pol
    ženski
    Reputaciona moć
    0

I ja hocu da upisem srpski jezik i knjizevnost,ali ne mogu da nadjem skoro nikakve informacije o tome.Sajt FILUM-a je ocajno uradjen,nema nikakvih informacija,informatora,testova od proslih godina...

Početnik
    Učlanjen
    18.03.2009.
    Pol
    ženski
    Reputaciona moć
    0

Kako svi lepo kuliraju...i mene zanima jel nema usmeni na prijemnom za engleski......Ameni se cini da se ne racuna prosek ocena iz engleskog posebno kao u Bg-u...

Nov član
    Učlanjen
    24.06.2009.
    Pol
    muški
    Reputaciona moć
    0

Unhappy FILUM Kg----Pomoc!!!

huh,e pa ovako
    hitno mi je potreban neko ko zna(a da je po mogucnosti upisao Engleski jezik na FILUM-u) kako ide procedura za upis posle prijemnih ispita ili koliko ucenika (isto otprilike hehe) otpadne(jer je kg filum bio 2.opcija pa je upao u bg,ili ako ne upadne na budzet,a nema mogucnosti za samofinansiranje itd.)???
    ili npr. da li proshiruju listu za samofinansirajuce studente ili primaju striktno 75(sto je slucaj ove godine za Engleski jezik)???
    hvala unapred
    :/

Početnik
    Učlanjen
    19.02.2010.
    Pol
    ženski
    Reputaciona moć
    0

Nesto je upis ove godine obavije velom tajne Je l saznao ko sta korisno? Konkretno, za engleski i knjizevnost.

Nov član
    Učlanjen
    18.06.2010.
    Pol
    ženski
    Reputaciona moć
    0

ja upisujem u kg, ima li neko da se sprema za srpski?

Nov član
    Učlanjen
    18.06.2010.
    Pol
    ženski
    Reputaciona moć
    0

ima li ko da ce srpski jezik i knjizevnost?

Poznat Hriscanin.Hriscanin (avatar)
    Učlanjen
    09.08.2009.
    Pol
    muški
    Reputaciona moć
    115

ima li neko za nemacki jezik?
    Исус им пак рече: Ja сам свeтло живота ко иде за мном неће ходити по тами, него ће имати свeтло живота.

Zainteresovan član
    Učlanjen
    28.01.2008.
    Pol
    ženski
    Reputaciona moć
    39

ima, ima..

Učlanjen
    09.08.2009.
    Pol
    muški
    Reputaciona moć
    115
    Исус им пак рече: Ja сам свeтло живота ко иде за мном неће ходити по тами, него ће имати свeтло живота.

Učlanjen
    09.08.2009.
    Pol
    muški
    Reputaciona moć
    115

Evo danas I dan

Učlanjen
    09.08.2009.
    Pol
    muški
    Reputaciona moć
    115

Evo vratio sam se sa prijema bas je bilo extra! Svidja mi se mogu samo da preporucim!

Početnik moi_lolita (avatar)
    Učlanjen
    14.09.2011.
    Pol
    ženski
    Reputaciona moć
    0

Citat Original postavio Hriscanin.Hriscanin Pogledaj poruku
    Evo vratio sam se sa prijema bas je bilo extra! Svidja mi se mogu samo da preporucim!
    Cekaj malo, ne trci pred rudu. Promenices misljenje koliko u januaru, u stvari, jos i pre, kad krenu kolokvijumi. Ne veruj u price da ce biti nove zgrade, nama su to rekli jos pre 4 godine i svakoj generaciji pricaju isto. Neorganizovani su, ispiti se zakazuju u zadnjem trenutku, npr. odes u sredu do oglasne table i saznas da ti je ispit u petak. Status studenata pri upisu svake sledece godine je neizvestan do polovine oktobra uglavnom, jedino sto je izvesno je kolicina para koju ces da das. Vecina profesora je sklona izdrkavanju. Ako upisujes nemacki proci ces najbolje, kazu da je najlaksa grupa. Samo debili ne ciste godinu u septembru, a dobar deo njih zavrsi jos u junu. Ja sam na grupi za srpski jezik i knjizevnost. E da, ne uzimaj engleski kao izborni, i najbolji su se tu zajebali.

Učlanjen
    09.08.2009.
    Pol
    muški
    Reputaciona moć
    115

Citat Original postavio moi_lolita Pogledaj poruku
    Cekaj malo, ne trci pred rudu. Promenices misljenje koliko u januaru, u stvari, jos i pre, kad krenu kolokvijumi. Ne veruj u price da ce biti nove zgrade, nama su to rekli jos pre 4 godine i svakoj generaciji pricaju isto. Neorganizovani su, ispiti se zakazuju u zadnjem trenutku, npr. odes u sredu do oglasne table i saznas da ti je ispit u petak. Status studenata pri upisu svake sledece godine je neizvestan do polovine oktobra uglavnom, jedino sto je izvesno je kolicina para koju ces da das. Vecina profesora je sklona izdrkavanju. Ako upisujes nemacki proci ces najbolje, kazu da je najlaksa grupa. Samo debili ne ciste godinu u septembru, a dobar deo njih zavrsi jos u junu. Ja sam na grupi za srpski jezik i knjizevnost. E da, ne uzimaj engleski kao izborni, i najbolji su se tu zajebali.
    o da vec sam promenio o nekima
    hvala ti, pa ovako je super ONO
    da nemacki, bio sam na en i shvatio ono sto sam i sa ynao da ja en nemam pojma tako da sam na spanski... WTF? najlakse kayes

Obećava stefan33333 (avatar)
    Učlanjen
    25.08.2009.
    Pol
    muški
    Reputaciona moć
    31

Не бих се сложио да је немачки најлакши, нису Ђокан и Божинка за потцењивање.
    Зграду заборави у старту, а што се тиче организације само на време схвати како све функционише и нећеш имати проблема.

Učlanjen
    14.09.2011.
    Pol
    ženski
    Reputaciona moć
    0

o da vec sam promenio o nekima
    hvala ti, pa ovako je super ONO
    da nemacki, bio sam na en i shvatio ono sto sam i sa ynao da ja en nemam pojma tako da sam na spanski... WTF? najlakse kayes
    Paaa, pretpostavljam... Tako sam cula... Videces i sam, to je u sustini individualno.

Učlanjen
    14.09.2011.
    Pol
    ženski
    Reputaciona moć
    0

Citat Original postavio stefan33333 Pogledaj poruku
    Зграду заборави у старту, а што се тиче организације само на време схвати како све функционише и нећеш имати проблема.
    Na svakoj grupi postoji po neko ko seje strah... Cula sam za ludu Bozinku... Mislim da je glavnu "baja" na Filumu onaj Nedeljkovic sto predaje englezima, mada i nas Kovacevic j..e kevu. Sta reci kad ima grupu studenata koji polazu sintaksu vec dva'es godina.

Učlanjen
    09.08.2009.
    Pol
    muški
    Reputaciona moć
    115

Citat Original postavio stefan33333 Pogledaj poruku
    Ne znam za tebe ali je meni Bozinka bas super, a ko je sad pa Djokan?
    Citat Original postavio moi_lolita Pogledaj poruku
    Na svakoj grupi postoji po neko ko seje strah... Cula sam za ludu Bozinku... Mislim da je glavnu "baja" na Filumu onaj Nedeljkovic sto predaje englezima, mada i nas Kovacevic j..e kevu. Sta reci kad ima grupu studenata koji polazu sintaksu vec dva'es godina.
    ...

A el idete na:

Učlanjen
    14.09.2011.
    Pol
    ženski
    Reputaciona moć
    0

Ne znam za tebe ali je meni Bozinka bas super, a ko je sad pa Djokan?

...

A el idete na:
    Isla bih ali zivim u Ja. Odslusala sam cetvrtu.

Slične teme

1. FILUM
    Autor UrBaNiYaK u forumu Arhiva
    Odgovora: 0
    Poslednja poruka: 04.07.2005., 15:36

Pravila za slanje poruka

• Ne možete kreirati novu temu
  • Ne možete poslati odgovor
  • Ne možete dodati priloge
  • Ne možete prepraviti svoju poruku
  •