Modem, US Robotics, pomoc hitno!

dominator

Obećava
Poruka
61
Imam US Robotics model 5633, eksterni (56k, V.92), drajvere ne mogu da nađem nigde, postoji samo jedan na USR sajtu i nigde više! Veza mi neprestano puca, ne može da izdrži ni do 15 min. Da li je možda do provajdera, ili ne (PTT)? Da li možda treba da uzmem neki drugi modem i koji?
 
dominator:
Imam US Robotics model 5633, eksterni (56k, V.92), drajvere ne mogu da nađem nigde, postoji samo jedan na USR sajtu i nigde više! Veza mi neprestano puca, ne može da izdrži ni do 15 min. Da li je možda do provajdera, ili ne (PTT)? Da li možda treba da uzmem neki drugi modem i koji?

Do provajdera nije sigurno, jer i ja dosta vremena provodim na Ptt-u, ali ako opet sumnjas u njih nazovi tehnicku podrsku i reci im sta te muci
 
dominator:
Imam US Robotics model 5633, eksterni (56k, V.92), drajvere ne mogu da nađem nigde, postoji samo jedan na USR sajtu i nigde više! Veza mi neprestano puca, ne može da izdrži ni do 15 min. Da li je možda do provajdera, ili ne (PTT)? Da li možda treba da uzmem neki drugi modem i koji?
Kuli uzimam drugi modem ovo je softverski, fora je u tome da izgleda svaki usb modem mora da bude softverski (fora HCF čipa)!
 
Za hardverski modem si u pravu.
Uzimam ga cim skupim novce za njega.
Imao sam jedno lepo iskustvo sa hardverskim modemom kad sam bio kod prijatelja.
U mojo istoriji kacanja na net to je bila najbrza veza na kojoj sam radio (dial-up).
Moj Lucent i njegov prethodnik nisu nikad imali ni upola dobar protok kao taj "hardveras" (obojica smo prikaceni na isti ISP i obojica na istoj centrali)
 
Кулиража:
dominator:
Imam US Robotics model 5633, eksterni (56k, V.92), drajvere ne mogu da nađem nigde, postoji samo jedan na USR sajtu i nigde više! Veza mi neprestano puca, ne može da izdrži ni do 15 min. Da li je možda do provajdera, ili ne (PTT)? Da li možda treba da uzmem neki drugi modem i koji?

Do provajdera nije sigurno, jer i ja dosta vremena provodim na Ptt-u, ali ako opet sumnjas u njih nazovi tehnicku podrsku i reci im sta te muci

Možda je problem u telefonskoj liniji, ako ideš preko 042 mreže a imaš staru centralu, postoje pretplatničke grupe koje ne modu da koriste ovu mrežu, bez obzira na modem i provajdera veza pukne posle 5-6 minuta ...
 

Back
Top