Koje stranke bi trebalo da formiraju novu Vladu?

Novu Vladu bi trebalo da formiraju?

  • SRS - DSS/NS - SPS/PUPS/JS

  • ZES - SPS/PUPS/JS - manjinske stranke

  • ZES - DSS/NS


Rezultati ankete su vidlјivi nakon glasanja.
Kako kome :D ja ipak mnogo više gotivim tog Ivicu koji je završio fax sa prosekom 10.00 i ima nešto u glavi nego Čedu koji je diplomirao u 27-oj godini i bez dana radnog staža se obogatio. Pritom ne kažem da je Dačić 100% reformisan i da nema još uvek neki fetiš na Slobu ali ne sumnjam da će ga DS kontrolisati ako poludi i da će u globalu to biti ok.
 
ne razumem...do juce su SPS ovci bili nsajvece zlo po demokratama,povratak u devedesete i samoizolacija a sad su moderna i pozeljna stranka za koaliciju koja treba da udje u internacionalu u koju ce je licno Solana(baja koji nas je groovao) preporucitoi..?!KOGA bre vise oni zaebavaju....??!!!DSlopinama je samo do vlasti i da maznu jos koliko mogu kesha dok obavljaju svoj prljavi posao razbijanja zemlje...kako zuti i oker (ldp) vole da kukaju i zapomazu kada se pomene vlada srs-dss-sps tako valjda mogu i ja....ako OPET DS vnago skvrce vladu ja palim iz ove zemlje....nemam vise zivaca da gledam olos kako je rastura a za razliku od dicnog nam predsednika nemam nameru da se " razracunavam" sa neistomisljenicima...a treba mu suditi za to sto sere....to je pravi govor mrznje i sirenje panike....
 
Kako kome :D ja ipak mnogo više gotivim tog Ivicu koji je završio fax sa prosekom 10.00 i ima nešto u glavi nego Čedu koji je diplomirao u 27-oj godini i bez dana radnog staža se obogatio. Pritom ne kažem da je Dačić 100% reformisan i da nema još uvek neki fetiš na Slobu ali ne sumnjam da će ga DS kontrolisati ako poludi i da će u globalu to biti ok.

Opa,ovde poceli i izlivi divljenja,pa polako ''rodjace'' o cemu se ovde radi:lol:
 
Poslednja izmena:
al si se raspisao....

ДЕМОКРАТСКА СТРАНКА
СРПСКИ ПОКРЕТ ОБНОВЕ
Г17+
СРПСКИ ДЕМОКРАТСКИ ПОКРЕТ ОБНОВЕ
ЛИГА СОЦИЈАЛ ДЕМОКРАТА ВОЈВОДИНЕ
ЛИГА ЗА САНЏАК
+
ЈЕДИНСТВЕНА СРБИЈА
ПУПС
СПС
НОВА КОМУНИСТИЧКА ПАРТИЈА ЈУГОСЛАВИЈЕ
КОМУНИСТИЧКА ПАРТИЈА ЈУГОСЛАВИЈЕ
ПОКРЕТ ЗА ЈУГОСЛАВИЈУ
КЛУБ ЉУБИТЕЉА ЛИКА И ДЕЛА ДРУГА ТИТЕ
УДРУЖЕЊЕ ВЕТЕРАНА 91-99
УЧЕСНИЦИ НОБ-А 1941-45
ГАРДА ЦАРА ЛАЗАРА-ХРИШЋАНСКА МИЛИЦИЈА
УДРУЖЕЊЕ СЛОБОДА-ОДБРАНА СЛОБОДАНА МИЛОШЕВИЋА У ХАГУ
РАДНИЧКА ГРУПА *****
+
ЛИБЕРАЛНО ДЕМОКРАТСКА ПАРТИЈА
ГРАЂАНСКИ САВЕЗ СРБИЈЕ
ДХСС
УДРУЖЕЊЕ ЛГБТ "КВИРИЈА"
ЖАРЕ СДУ

ИМА ЈОШ ДОПУНИ

НЕКА ВАМ ЈЕ СА СРЕЋОМ


 
Opa,ovde poceli i trenutci divljenja,pa polako ''rodjace'' o cemu se ovde radi:lol:

Kod mene na svu sreću ništa ne počinje kad vidim rezultate izbora, pričam isto što sam pričala od kad sam se registrovala. Imaš moj istorijat poruka pa ako si zaludan čitaj.

P.S. A talas oduševljenja SPS-om ne mogu ni da komentarišem ... pre mesec dana su me svi pljuvali kad sam rekla da imaju i dobrih strana :whistling:
 
ne razumem...do juce su SPS ovci bili nsajvece zlo po demokratama,povratak u devedesete i samoizolacija a sad su moderna i pozeljna stranka za koaliciju koja treba da udje u internacionalu u koju ce je licno Solana(baja koji nas je groovao) preporucitoi..?!KOGA bre vise oni zaebavaju....??!!!DSlopinama je samo do vlasti i da maznu jos koliko mogu kesha dok obavljaju svoj prljavi posao razbijanja zemlje...kako zuti i oker (ldp) vole da kukaju i zapomazu kada se pomene vlada srs-dss-sps tako valjda mogu i ja....ako OPET DS vnago skvrce vladu ja palim iz ove zemlje....nemam vise zivaca da gledam olos kako je rastura a za razliku od dicnog nam predsednika nemam nameru da se " razracunavam" sa neistomisljenicima...a treba mu suditi za to sto sere....to je pravi govor mrznje i sirenje panike....
опстанак на власти по сваку цену па и са црним ђаволом
 

Back
Top