blender

nncmkc

Primećen član
Poruka
760
Pozz
Posto se trudim da se zdravo hranim zanima me da li znate mozda neke zanimljive sejkove sa jogurtom koji se mogu u blenderu smuckati?

P.S. Za one koji se bave sportom ili nekim tezim fizickim aktivnostima
Sipajte u blender jogurt,bananu i jos neko voce po zelji.Smuckajte to u blenderu,sipajte u neku povecu solju,dodajte musli ili ovsene pahuljice.
Super enegetik koji je plus i fat-free.Toplo preporucujem,ja to pijem pre trcanja,ukusno je i daje energiju.
 
svako voce koje se lako gnjeci mozes da smuckas u blenderu, dodas jogurt, ili kefir, smedji secer, ili kasicicu meda, list nane, psenicne klice...
ali, ako hoces nesto osvezavajuce :)... evo ga Blue Sky - stvarno je plavo :)
Bananu iseces na kolutice i zamrznes.
Potrebno je jos 500gr smrznutih kupina, 1, 5 casa soka od pomorandze. I to sve pomesas, i izmiksas...jedino sto prvo stavis samo polovinu kupina, miksas, pa posle dodas drugu polovinu i izmikas jos .
aha, 100 ml ima 38 kcal. :)
 
Svojevremeno smo se svu u kući "ubijali" od izblendirane šargarepe sa mlekom. U to se doda i malo (ali baš malo soli - što mi nikad ne bi palo na pamet). Ukus je odličan.
Ako ne piješ mleko (ima puno teorija o zdravoj ishrani koje ga isključuju), izblanširaj jedno 50g badema, oljušti, izmiksaj sa vodom pa tek onda dodaj šargarepu.
Dobro da ste me podsetili - odavno to nisam "bućkala" :D
 

Back
Top