Nova vlada...

gost 23146

Buduća legenda
Poruka
46.396
Hajde malo da se bavimo prognozama...pošto je izvesno da će Dačić dobro da se proda...DS-u i Tadiću,naravno.Znači,vladu će formirati DS-SPS,i možda Čeda ako bude molio Tadića,na kolenima.Po meni vlada će izgledati ovako:
premijer-Glj(ivica) Dačić,
potpredsednik-Đelić,
potpredsednik-Dinkić,
ministar IP-Čeda,
ministar UP-Danica Drašković:),
ministar kapitalac-Milutin Mrkonjić,
ministar za socijalnu politiku-Miroslav Mišković:super:,
ministar zdravlja-Tomica neuništivi Milosavljević,
ministar poljoprivrede-Ivana Dulić-Marković,
ministar prosvete dr mr samouki Žarko Obradović
....to bi po meni bio kostur nove mrak vlade.Ko ima još neku dobru prognozu ili prognozu za ministarstva koja nisam razmatrao,slobodno nek' doda svoj predlog.:whistling:
 
a jeste malo teze ce ivica da dobije premijersko mesto,eventualno mesto vicepremijera.
mislim nije valjda ds toliko poludeo da po navici daje premijersko mesto najmanjoj stranci u vladi :neutral:
 
premijer-Glj(ivica) Dačić,
potpredsednik-Đelić,
potpredsednik-Dinkić,
ministar IP-Čeda,
ministar UP-Danica Drašković:),
ministar kapitalac-Milutin Mrkonjić,
ministar za socijalnu politiku-Miroslav Mišković:super:,
ministar zdravlja-Tomica neuništivi Milosavljević,
ministar poljoprivrede-Ivana Dulić-Marković,
ministar prosvete dr mr samouki Žarko Obradović
може и овако

премијер Ђилас или Ивица...мада пре Ђилас
потпредседник Ђелић и један од ове двојице
министар иностраних послова Вук Дршковић :arrow:због искуства:whistling:
министар капиталац друг Мрка
министар за социјалну политику .....има много
министар здравља остаје исти
министар пољопривреде Чедолино :arrow: цела Војводина сади мак
министар просвете чика Жаре
министар одбране има у СПС командант Гарде Цара Лазара :arrow:њему не могу да украду 4 и по тенка гарант
министар полиције Дана:arrow:има да их среди
министар за увоз извоз Палма
министар за спорт и омладину Кркобаба
министар Млађа остаје
министар вера Пешићка проверени атеиста...не навија ни за једну страну
министар за сарадњу са Хагом неко из СПС можда Бранко..пошто СПС више нема кога да испоручи цело главно руководство је тамо а велики вођа под липом
 
Poslednja izmena:
a jeste malo teze ce ivica da dobije premijersko mesto,eventualno mesto vicepremijera.
mislim nije valjda ds toliko poludeo da po navici daje premijersko mesto najmanjoj stranci u vladi :neutral:

они су и више него полудели ..изгубили власт овде у граду и шта ће сада да раде

има и Суљи Угљанину да нуде министарско место
 
за министра правде је велика конкуренција мада би могао неко од Чединих спонзора а и Владан није био одавно ...што да не
 
Nego najbolji je onaj Dinkic slusam ga juce kako racuna ministarska mesta.

I kaze Dinkic:" Stranka koja ima 20 poslanika ( znaci SPS ) moze da racuna na 3 ministra, a stranka koja ima 14 poslanika moze da racuna na 2 ( znaci u principu 1 ministar = 7 poslanika ) a mi ( misli na G17 ) imamo 24 poslanika znaci 4 ministarska mesta ,hahahahaaaaa!!!!

4x7=28 pa ajde da ima 27 pa ok pa cak i 26 ali on ima 24 i puca na 4 ministarska mesta :)
 
Jeste,matematika mu je jača strana.Da nije koristio AK-47 kad je 2000.-te isterao baba Borku iz NBJ nikad ne bi postao guverner.Baba je izdala biografiju i opisala kako su je Dinkić i ekipa kalašima isterali iz Narodne Banke.Treba to pročitati.
 
:)

Zanimljivo, kako jedan ekonomista barata osnovnim matematičkim operacijama. Ono što je najvažnije, uopšte nije ni bitno da li bi imali 3 ili 4 ministra...G17 bi opet u svojim rukama, kao i do sada, držao najbitnije - pare, takoda bi im pored NBS bilo dovoljno i samo jedno jedino ministarstvo - da nastave da prave štetu.
 
Premijer Vuk Jeremic.
Ostalo nebitno ,manje vise ,ali bi volela Danu da vidim na celu DB-a. :wink:

:rotf::rotf::rotf:

k8ju8.jpg
 

Back
Top