Lepe zene prolaze kroz grad

Poruka
18.529
Pa da pocnemo,raspalite:D Kakve su danasnje devojke u Kragujevcu? Da li je vase misljenje da ima vise kako da kazem "normalnih" devojaka ili su se sve pretvorile u sponozoruse i lake ribe koje menjaju frajere kao carape? Kakva je "moralna struktura"(haha al sam ga lupio:roll:) nasih sugradjanki?:whistling: Izvolte...:think:
 
Vazno je da su lepe...:cmok:
i da imaju cokolade
1195275919_3b73b298f9-1.jpg
 
Pa da pocnemo,raspalite:D Kakve su danasnje devojke u Kragujevcu? Da li je vase misljenje da ima vise kako da kazem "normalnih" devojaka ili su se sve pretvorile u sponozoruse i lake ribe koje menjaju frajere kao carape? Kakva je "moralna struktura"(haha al sam ga lupio:roll:) nasih sugradjanki?:whistling: Izvolte...:think:

Пре неко вече сам и ја ово помислио.Док смо чекали кафу лепотице су пролазиле.
То нису биле лепе жене...то су били анђели....добро,наиђе и по неки скардељ али то је било вече резервисано за све оне најлепше девојке Крагујевца
 
Svakom oku na prvi pogled prija nesto estetski lepo, doterano i negovano...i ja volim da "snimim" lepu zenu, hm, a tek musko parce....
..ali, to je samo na prvi pogled....unutrasnja lepota je nesto neprocenjivo i mnogo bitnije od vizuelnog!
Ipak , ostaje vecita istina da ce svaka zena uglavnom pozavideti lepsoj nego pametnijoj zeni od sebe!
 
nemam pojma dali su one devojke,andjeli ili sponzoruse,nije ni bitno,vazno je da ne izgledaju kao ove ovde,dzepovi od pantalona su im na kolenima,tesko je razpoznati musko i zensko,nikakvog stila nemaju,a i da su sponzoruse,njihova je garaza,pa nek se parkira ko gde hoce.
 
Искрено мени се је**бе**е каква јој је душа док је шацујем и оцењујем а успут пијем кафу...
Када бих ломио главу о свакој души и ''унутрашњој'' лепоти сваке жене које видим само у току једног дана могао бих да се обесим 'ладно.
Овде се говори о физичкој лепоти.
Пијем кафу,седим,пролазе лепе жене,пролазе ружне жене и савршено ми се је**бе*е какве су им душе или унутрашње лепоте.То им не пише на челу.Зинем јој у дупе,у фацу ,у сисе и тачка...
А то каква и шта је не интересује ме јер седим ,пијем кафу и гледам у лепо.
ГАБОРИ ЦРКНИТЕ
 
Па и нема неке велике разлике од пијаце.
Као када одеш на кванташ да купиш Бостан...стим што се Бостани не шетају испред нас него ми се шетамо од Бостана до Бостана,од тезге до тезге и бирамо...
И купиш Бостан,одеш кући,отвориш га или одеш негде на неки пропланак (шумица,Шумарице,шума,шуметина) и схватиш да Бостан нема унутрашњу лепоту.Схватиш да су Чарапани барабе које калеме Бостан на тикву и да су ти подвалили тикветину која није слатка...а ти је начео...а на око била лепа...велика...најлепша...а опет нема унутрашњу топллину :) и шта сада.Да ли ћу је јести на силу.Нећу! Откачићу је на првој кривини и бацити у смеће.И вратити се на почетак ,на другу тезгу,на други ћошак да тражим други Бостан...понуда је велика.Можда негде убодем у ону праву..лубеницу :)
...тако да се опет враћамо на унутрашњу лепоту..Споља гладац а унутра јадац...или ПАрадајз на пример...или јабуке..или јаге...мале јаге...мммм јагаааааа
 
Poslednja izmena:
pa to vazi za oba pola ako te ne privuce vizuelno ne mozes drugacije ni da zavolis dusu pod uslovom da je ima, pa nikad me u zivotu nije privukao gabor, sto se zena tice prvo mora da bude negovana jer skoro svaka negovana zena zna da se dotera i bude lepa ili bar prijatna za oko
 
Искрено мени се је**бе**е каква јој је душа док је шацујем и оцењујем а успут пијем кафу...
Када бих ломио главу о свакој души и ''унутрашњој'' лепоти сваке жене које видим само у току једног дана могао бих да се обесим 'ладно.
Овде се говори о физичкој лепоти.
Пијем кафу,седим,пролазе лепе жене,пролазе ружне жене и савршено ми се је**бе*е какве су им душе или унутрашње лепоте.То им не пише на челу.Зинем јој у дупе,у фацу ,у сисе и тачка...
А то каква и шта је не интересује ме јер седим ,пијем кафу и гледам у лепо.
ГАБОРИ ЦРКНИТЕ

Ovo pis'o pijan posle lude noci u kafani!:tease:

Па и нема неке велике разлике од пијаце.
Као када одеш на кванташ да купиш Бостан...стим што се Бостани не шетају испред нас него ми се шетамо од Бостана до Бостана,од тезге до тезге и бирамо...
И купиш Бостан,одеш кући,отвориш га или одеш негде на неки пропланак (шумица,Шумарице,шума,шуметина) и схватиш да Бостан нема унутрашњу лепоту.Схватиш да су Чарапани барабе које калеме Бостан на тикву и да су ти подвалили тикветину која није слатка...а ти је начео...а на око била лепа...велика...најлепша...а опет нема унутрашњу топллину :) и шта сада.Да ли ћу је јести на силу.Нећу! Откачићу је на првој кривини и бацити у смеће.И вратити се на почетак ,на другу тезгу,на други ћошак да тражим други Бостан...понуда је велика.Можда негде убодем у ону праву..лубеницу :)
...тако да се опет враћамо на унутрашњу лепоту..Споља гладац а унутра јадац...или ПАрадајз на пример...или јабуке..или јаге...мале јаге...мммм јагаааааа

Ovde se otreznio, razbistrio....pa promenio misljenje!:klap:

Sve ti je oprosteno !;)
 
Sustina se svede da vi muskarci volite sve zene, samo je razlika u nacinu "konzumiranja".....
...one koje gledas dok cekas kafu ces i moci samo pogledom da milujes one su tudje i neosvojive, zabranjeno voce....a kakva vajda od toga....
 
Sustina se svede da vi muskarci volite sve zene, samo je razlika u nacinu "konzumiranja".....
...one koje gledas dok cekas kafu ces i moci samo pogledom da milujes one su tudje i neosvojive, zabranjeno voce....a kakva vajda od toga....


Освајање једне жене је најлакше упоредити са пољопривредом.
Сељак данас сади и сеје да би кроз неколико месеци,година брао и убирао плодове рада.

Тако ти је и са женама...данас бацаш коске да би једног дана ........

Наравно нису сви исти... :whistling:

Све у свему ако тренирате освајање жена усавршићете се до те мере да ћете моћи скоро свакој завртети памет
 
е а јеси ли видела ову где ставља сису оном човеку на главу :)
Кажу да је циганска сиса добра за лечење ћелавости а циганска пич... за разбијање малера

343lvgw.jpg
 
Poslednja izmena:

Back
Top