prerano zavrsim odnos-pomoc

dog899

Početnik
Poruka
21
Zdravo prijatelji. Imam problem. Prerano zavrsim posao. Toliko se uzbudim da ne mogu dugo vreme da vodim ljubav sa svojom zenom. U mladosti nije bilo tako. Sada kada sam u braku i zbog obaveza imam sex recimo na 2-3 dana, zbog obaveza, dete ne spava i slicno, veoma brzo zavrsim posao, sto zeni ne prija naravno.

Citao samo o tome svasta na internetu i nista mi ne deluje efikasno, mada nisam probao. Neke vezbe, i slicno. Dali je onaj sprej ili krema protiv preranog ejakuliranja efikasna. Kodnom?

Molim vas pomozite, ali ozbiljno

Hvala
 
Ne sprdam se. Ako je uzrok apstinencija od par dana, onda treba da smanji pritisak kako sam rekla. Mozze i sa sekretaricom na poslu, al' to bi bilo sprdanje s moje strane i losh savet.
Ako ovo ne pomogne, onda kod urologa, da vidi da li postoji mozzda fizicki uzrok.
 
Prerano zavrsim posao. Toliko se uzbudim da ne mogu dugo vreme da vodim ljubav sa svojom zenom. U mladosti nije bilo tako. Sada kada sam u braku i zbog obaveza imam sex recimo na 2-3 dana, zbog obaveza, dete ne spava i slicno, veoma brzo zavrsim posao, sto zeni ne prija naravno.
To i nije problem,svakih par dana odnos kratak što da ne bolje nego da se otegne..ali ajde ako hoćeš da ga produžiš najbolje i najjednostavije je da kad kreneš i kad osetiš da ti je najlepše i najuzbudljivije a ti zastani i malo se povuci kratko i onda kreni jače..
 
Ma ok to... Al misiiim ako on tako ozenjen ovo vec ne zna... :dash: :cross:
haha pa i ja se to pitam..a i ovo što oženjen dečko kaže ''toliko se uzbudi'' zar još uvek? :roll: :rotf:

Kada dodesh do tacke usijanja pocni da mislish o nekim drugim stvaria, to barem ja radim. Uspori malo i misli na neshto drugo...na Krstaricu....
ako krene da mašta o nekim forumašicama tek tada ima da zbrza :think: :rotf:
 
Zdravo prijatelji. Imam problem. Prerano zavrsim posao. Toliko se uzbudim da ne mogu dugo vreme da vodim ljubav sa svojom zenom. U mladosti nije bilo tako. Sada kada sam u braku i zbog obaveza imam sex recimo na 2-3 dana, zbog obaveza, dete ne spava i slicno, veoma brzo zavrsim posao, sto zeni ne prija naravno.

Citao samo o tome svasta na internetu i nista mi ne deluje efikasno, mada nisam probao. Neke vezbe, i slicno. Dali je onaj sprej ili krema protiv preranog ejakuliranja efikasna. Kodnom?

Molim vas pomozite, ali ozbiljno

Hvala

Evo, ozbiljno. Verovatno si našao na internetu vežbe onoga što istočnjaci zovu "ljubavni mišić"? To je grupa mišića koja kontroliše taj prostor "iza". Elem, to treba da bilduješ jer sa jedne strane utiče na ispravan krvotok u zoni (a to nije mala stvar) a sa druge strane postiže se čvršća erekcija (što takođe nije mala stvar).
Ako imaš problema sa krvotokom, dobre su kapsule Ginko Biloba. (Može eventualno da te boli glava i onda su kontraindikovane, a inače nisu opasne).
Lično provereno :D
 
Zdravo prijatelji. Imam problem. Prerano zavrsim posao. Toliko se uzbudim da ne mogu dugo vreme da vodim ljubav sa svojom zenom. U mladosti nije bilo tako. Sada kada sam u braku i zbog obaveza imam sex recimo na 2-3 dana, zbog obaveza, dete ne spava i slicno, veoma brzo zavrsim posao, sto zeni ne prija naravno.

Citao samo o tome svasta na internetu i nista mi ne deluje efikasno, mada nisam probao. Neke vezbe, i slicno. Dali je onaj sprej ili krema protiv preranog ejakuliranja efikasna. Kodnom?

Molim vas pomozite, ali ozbiljno

Hvala

imala sam momka sa slicnim problemom...ali on je prvi put bio kratak, otisao u wc da se ispisha i opere, i mogao je posle normalno, cak sta vise :mrgreen:....i naravno da mi nije smetalo....
 
Zdravo prijatelji. Imam problem. Prerano zavrsim posao. Toliko se uzbudim da ne mogu dugo vreme da vodim ljubav sa svojom zenom. U mladosti nije bilo tako. Sada kada sam u braku i zbog obaveza imam sex recimo na 2-3 dana, zbog obaveza, dete ne spava i slicno, veoma brzo zavrsim posao, sto zeni ne prija naravno.

Citao samo o tome svasta na internetu i nista mi ne deluje efikasno, mada nisam probao. Neke vezbe, i slicno. Dali je onaj sprej ili krema protiv preranog ejakuliranja efikasna. Kodnom?

Molim vas pomozite, ali ozbiljno

Hvala

tebe da ukrstimo sa noxy-jem koji ne moze da svrshi,pa ce obojici biti super
 

Back
Top