Рогозин: Сви знали за отмице на Косову и узимање органа

Ilinoida

Domaćin
Poruka
4.843
МОСКВА , 14. маја (Тањуг) - Међународна заједница увијек је знала за отмице људи на Косову и узимање њихових органа, што је описано у књизи Карле дел Понте, али би за Запад признавање тих чињеница значило рушење планова о дијељењу Србије, промјени односа снага на Балкану и слабљењу руског утицаја, изјавио је данас стални представник Русије при НАТО Дмитриј Рогозин.
То су очигледне ствари, познате свима који су се бавили питањем Косова и без обзира на све, то су веома озбиљни докази који дискредитују Тачија”, рекао је Рогозин, додајући да је Тачи командовао у ОВК, а да је ипак остајао пожељан саговорник на Западу.
Сви су знали шта је ОВК - терористичка екстремистичка организација коју финансира наркомафија”, рекао је руски дипломата за високотиражни руски дневник “Комсомолскаја правда”, у завршном у серији текстова под насловом “Косовски трбосјеци”, посвећених наводима из књиге бившег главног тужиоца Хашког трибунала “Лов: Ја и ратни злочинци”.

Рогозин је рекао да, упркос томе, Запад није хтио да руши своје планове о подјели Србије, промјени односа снага на Балкану и слабљењу руског утицаја.

“Моји партнери, са којима комуницирам у Бриселу, то називају ‘реалном политиком’”, рекао је руски дипломата.

Дневник наводи и мишљење начелника Централне војно-љекарске комисије, генерала Валерија Куликова, да “технички није компликовано одстранити потребан орган” а да ни “транспорт не представља велику компликацију, јер је потребан само контејнер за превоз”.

“Комсомолскаја правда” у три узастопна текста пише да је одмах послије признања независности Косова, Дел Понтеова одлазећи из Хага у дипломате “тако залупила вратима да је у Европској унији са свих плафона почео да отпада малтер”, саопштивши “цијелом свијету да новопеченом републиком Косово владају месари, људи који су богатство стекли на органима извађених од отетих Срба”.
 
Bas me interesuje zasto ruski olos to nije rekao pre osam godina nego tek sada...i zasto nisu nista preduzeli, imali su svoje trupe na Kosovu. Uvek su bili i ostali najgori svetski sljam.

Нису руси бомбардовали Србију. Нису руси отели Србима Косово и Крајину.
Најгори су запад и они који им се улизују.
 
Нису руси бомбардовали Србију. Нису руси отели Србима Косово и Крајину.
Најгори су запад и они који им се улизују.

Za slucaj da nisi primetio, ovo nije tema ni o kakvom bombardovanju...a zapad je daleko od najgoreg.
 
Нису руси бомбардовали Србију. Нису руси отели Србима Косово и Крајину.
Најгори су запад и они који им се улизују.

Samo nisu uložili veto u SB 1992 godine da spreče uvođenje sankcija Srbiji...........:rtfm:
 
znala sam i ja, znao je i amnesty international, znali su i nasi drzavni organi i zasto nikonista nije rekao?

znate li vi u kakvom svetu zivimo? vise ljudi umire od srcanih problema izazvanih savremenim nacinom zivota nego od bilocega drugog i to su cesto bogati ljudi. dakle trziste je veliko a civimo u potrosackom svetu gde kad ima potraznje mora se povecati ponuda. da skratim, novac koji se vrti u ovoj grani privredjivanja je ogroman i pitanje je ko sve od toga koliko dobija i josvaznije ko je ovde sa tim groznim albanskim mafijasima povezan. pa vi zaista mislite da domaci "privrednici" nemaju veze sa tacijem, haradinajem i kompanijom. ma kakvi, jedna od najmocnijih mafija u evropi nema nikakve veze sa ipak daleko slaijom srpskom mafijom.

a sta vi mislite od cega se finansira kosovo, na camo uck vec i sada, tamo nesto ipak funkcionise kolkotolko, od cega? razvoja seoskog turizma? zasto "nasa" milicija dok je bila dole nije ucinila nista da zaista zatre albansku mafiju? zasto nisu granice sa albanijom zatvorene dok je dole bio haos? zato sto su ocigledno donosili nesto sto je koristilo "nasima".

imala bih ovde jos mnooogo da lisem ali ne da mi se, kada je krenula ta prica sa organima samo sam se nasmejala, reko znaci doslo je vreme da se potegne a sto je najsmesnije i to se desilo delimicno zahvaljujuci omrznutoj karli del ponte. gde vi ljudi zivite ?!
 
Bas me interesuje zasto ruski olos to nije rekao pre osam godina nego tek sada...i zasto nisu nista preduzeli, imali su svoje trupe na Kosovu. Uvek su bili i ostali najgori svetski sljam.

nisu ih tada imali, nije da branim ruse mada daleko od toga da su svetsko sljam, ali sipteri trguju organima vec dugo, sada to tek pocinje da se odmotava.
 
A sto braca Rusi nisu nishta preduzeli? Sto vajni Putin nije odmah sazvao konferenciju za novinare da objasni svetu da je to nedopustivo?

to je pocelo jos za vreme jelcina i ne vidim zasto bi putin sazivao konferenciju kada nisu ni nasi, a znali su ova sada proserivanja da toboze to cuju tek od karle su smesna i samo naivni mogu u njih da poveruju.
 
Ako su to Rusi znali (odgovor na temu)što odmah nisu obelodanili i preduzeli međunarodne mere da se to spreči?!?!?

Licemeri...................

Лицемер је сваки онај који данас НАПАДА РУСЕ по било ком питању у вези са Србијом. И не само лицемерно - него срамно и бедно.

Ево вести од мало пре:


INDIJA, KINA I RUSIJA ZA OBNAVLJANJE
PREGOVORA O KOSOVU
POLITIKA - SVET I MI - Četvrtak, Maj 15, 2008 10:50

Rusija, Indija i Kina zalažu se za obnavljanje pregovora o Kosovu i Metohiji izmedju Beograda i Prištine, izjavio je u Jekaterinburgu šef ruske diplomatije Sergej Lavrov posle razgovora sa ministrima spoljnih poslova Indije i Kine.

Tri zemlje, rekao je Lavrov, smatraju da se 'kosovsko pitnje' mora rešavati isključivo na temelju medjunarodnog prava.

Tri ministra su istakla da je jednostrano proglašenje nezavisnosti južne srpske pokrajine, 17. februara, suprotno Rezoluciji 1244 Saveta bezbednosti UN.

'Rusija, Indija i Kina zalažu se za obnavljanje pregovora izmedju Beograda i Prištine u međunarodnopravnim okvirima i za postizanje saglasnosti među njima o svim problemima te srpske pokrajine', istaknuto je u saopštenju koje je prenela agencija Itar-Tas.
**************************************

Шта би хтели наши ретарди. Да им Русија брани и прави државу ??? :twisted::twisted::twisted:
 
Лицемер је сваки онај који данас НАПАДА РУСЕ по било ком питању у вези са Србијом. И не само лицемерно - него срамно и бедно.

Ево вести од мало пре:


INDIJA, KINA I RUSIJA ZA OBNAVLJANJE
PREGOVORA O KOSOVU
POLITIKA - SVET I MI - Četvrtak, Maj 15, 2008 10:50

Rusija, Indija i Kina zalažu se za obnavljanje pregovora o Kosovu i Metohiji izmedju Beograda i Prištine, izjavio je u Jekaterinburgu šef ruske diplomatije Sergej Lavrov posle razgovora sa ministrima spoljnih poslova Indije i Kine.

Tri zemlje, rekao je Lavrov, smatraju da se 'kosovsko pitnje' mora rešavati isključivo na temelju medjunarodnog prava.

Tri ministra su istakla da je jednostrano proglašenje nezavisnosti južne srpske pokrajine, 17. februara, suprotno Rezoluciji 1244 Saveta bezbednosti UN.

'Rusija, Indija i Kina zalažu se za obnavljanje pregovora izmedju Beograda i Prištine u međunarodnopravnim okvirima i za postizanje saglasnosti među njima o svim problemima te srpske pokrajine', istaknuto je u saopštenju koje je prenela agencija Itar-Tas.
**************************************

Шта би хтели наши ретарди. Да им Русија брани и прави државу ??? :twisted::twisted::twisted:

Samo nisu uložili veto u SB 1992 godine da spreče uvođenje sankcija Srbiji...........:rtfm:

Nisi mi odgovorio na ovu moju opservaciju...................Ajde eremita da te čujem.........
 
Nisi mi odgovorio na ovu moju opservaciju...................Ajde eremita da te čujem.........

Једноставно колико сам ја успео да сазнам, умишљени Милошевић је желео ПО СВОМЕ - а требало је и морао је да послуша Русе, када то није учинио, они су га једностано "испустили" кроз шаке, као песак...
 
Једноставно колико сам ја успео да сазнам, умишљени Милошевић је желео ПО СВОМЕ - а требало је и морао је да послуша Русе, када то није учинио, они су га једностано "испустили" кроз шаке, као песак...

A znači sad je samo SM kriv a Rusi nisu.................Nije ironija samo registrujem tvoj način razmišljanja.............Ok.............
 
:roll:

a zasto srbi, koji su znali, nisu ucinili nista?

(pisala ja vec o tome)

Zasto mi na pitanje odgovaras pitanjem?
Ja pitam zasto nasa braca Rusi koji su se bavili pitanjem Kosova i opstankom srpskog naroda, i kojima je jedini cilj da srpski narod uspe i opstane nisu ucinili nista povodom toga, a cela EU zna o cemu se radi.
 
Zasto mi na pitanje odgovaras pitanjem?
Ja pitam zasto nasa braca Rusi koji su se bavili pitanjem Kosova i opstankom srpskog naroda, i kojima je jedini cilj da srpski narod uspe i opstane nisu ucinili nista povodom toga, a cela EU zna o cemu se radi.

a zasto bi ako i mi sami znamo pa nista ne radimo po tom pitanju? :dontunderstand:
 
Bas me interesuje zasto ruski olos to nije rekao pre osam godina nego tek sada...i zasto nisu nista preduzeli, imali su svoje trupe na Kosovu. Uvek su bili i ostali najgori svetski sljam.

Да ли ће ти бити лакше ако Русе окарактеришеш као "најгори светски шљам, олош итд...." ? Али то све што си рекао неће оцрнити Русе ни Русију, јер то напросто није истина. То је таква ноторна лаж да ми дође да вриштим на форуму због оваквих који покушавају да руски народ и руску војску прикажу као најгору. До недавно је неко константно причао како су руски војници "алкохоличари", а када је била инаугурација Медведева и после проглашење дана победе 9 маја када су сви могли да виде који понос има руски народ и руска војска овакви бунари глупости остали су неми.Најгори шљам су они који иду улазе у туђе земље и убијају туђу децу. То су американци.

Право питање треба да гласи "Зашто наша власт није ништа предузела, и зашто међународна заједница није ништа предузела". Знамо ко је у то време био јака земља, и ко је диктирао правила, зато немојмо да се правимо луди.
 
Poslednja izmena:

Back
Top