Ljudi, da li ste primetili...

DraGo70

Iskusan
Poruka
6.561
Ne znam da li ste primetili, ali meni se čini, da nakon objavljivanja rezultata izbora na ovom forumu uopšte nema gomile onih likova (ili klonova) koji su podržavali LDP.

Naime, ako se sećate pred svake izbore su otvarali na desetine tema vezanih za promociju LDP-a ili za pljuvačinu po tadašnjim najvećim političkim protivnicima (uglavnom radikalima i DSS-cima)... i sticao se utisak da ih ima puno...
Čak su i anketama o rezultatima izbora redovno pobeđivali :lol: :lol: :lol:

Kada se saznalo da njihovih 13 glasova koje su dobili na izborima nisu zanimljivi ni DS-u ni SRS-u ni DSS-u, prosto su nestali...

Imate li komentar?
 
Lično mislim da je politička opcija LDP-a potrebna Srbiji i da je stvarno nešto sasvim drugačije od drugih,ali da Srbija jednostavno u ovom trenutku nije sposobna da ''proguta'' ni prilično tvrdu nacionalno-demokratsku opciju DS-a a kamoli nešto ovako...
 
Lično mislim da je politička opcija LDP-a potrebna Srbiji i da je stvarno nešto sasvim drugačije od drugih,ali da Srbija jednostavno u ovom trenutku nije sposobna da ''proguta'' ni prilično tvrdu nacionalno-demokratsku opciju DS-a a kamoli nešto ovako...

Možda će ova politička opcija jednog dana i biti zanimljiva u Srbiji. Međutim, sada je neprihvatljiva najvećem broju birača i sama činjenica da oni već na četvrtim izborima zaredom imaju isti broj glasova (+- 10-ak hiljada), govori u prilog tome.

Ja sam govorio o njihovom agresivnom nastupu, o njihovim kampanjama i očigledno velikom novcu kojim raspolažu. Usporedi npr. kampanju SPS-a i LDP. Ova druga je bila bar 10 puta veća, jača, agresivnija, a ovi prvi su dobili bar za 50% više glasova od njih.

LDP mora da iskristališe svoje stavove i postane ono što po svojim obeležjima želi da bude - partija levice poput SPS-a, samo sa drugačijim nacionalnim stavovima.
 
Ne znam da li ste primetili, ali meni se čini, da nakon objavljivanja rezultata izbora na ovom forumu uopšte nema gomile onih likova (ili klonova) koji su podržavali LDP.

Naime, ako se sećate pred svake izbore su otvarali na desetine tema vezanih za promociju LDP-a ili za pljuvačinu po tadašnjim najvećim političkim protivnicima (uglavnom radikalima i DSS-cima)... i sticao se utisak da ih ima puno...
Čak su i anketama o rezultatima izbora redovno pobeđivali :lol: :lol: :lol:

Kada se saznalo da njihovih 13 glasova koje su dobili na izborima nisu zanimljivi ni DS-u ni SRS-u ni DSS-u, prosto su nestali...

Imate li komentar?



:D:D:D Evo jednog ludog narkomana koji je dao glas da LDP bude u republičkom parlamentu.
Pozdrav od narkomana.:D
 
Драго, сад ће ти остаци ЛДП-оваца на форуму рећи да их вређаш тиме што их називаш левицом. :)

Слажем се са твојим ставом да би требали да искристалишу своје ставове и као такви наступе на изборима. Можда, али само можда, би тада добили мало више гласова.

С друге стране, колико имам информације, најављено је формирање странке Горана Давидовића, али се не зна тачно када. То је дијаметрално супротно од ЛДП. Та странка би у старту имала више гласова од ЛДП, јер има искристалисане ставове, а још није ни формирана.
 
I da ne predju cenzus na sledecim izborima uvek je tu DS da im da veshtachko disanje kao Vuku na ovim.
Ja bih bash voleo da DS jednom izadje samostalno a ne uvek da vuche sa sobom neke slepce,da se vidi stvarno koji procenat tu i samo tu politichku opciju podrzava.
 
Da Toma ili Vućić javno u skupštini prereže sebi vene i popije sebi lično krv,moj komentar bi bio izlišan.Ovako, samo vidimo da oni i bukvalno i figurativno rastu i hrane se na krvi žrtava balkanskih ratova, bilo koje nacionalnosti8)
 
Generalno je ovaj forum pretrpan paljevinama
što ldp, što kavazi "patrijote" i vrlo teško je komunicirati, teme su tako koncipirane da je čista pljuvačinja i to je valjda normalno u kampanji (bar mislim)
inače, meni vrlo bliski ljudi glasaju za LDP, sestra, supruga sa roditeljima.... šta da radiš, niko nije savršen :mrgreen:
 
Generalno je ovaj forum pretrpan paljevinama
što ldp, što kavazi "patrijote" i vrlo teško je komunicirati, teme su tako koncipirane da je čista pljuvačinja i to je valjda normalno u kampanji (bar mislim)
inače, meni vrlo bliski ljudi glasaju za LDP, sestra, supruga sa roditeljima.... šta da radiš, niko nije savršen :mrgreen:

Za ovo si u pravu potpuno. A nadam se da je i Drago70 u pravu ... Da će sada prestati da se pijavljuje gomila XY likova koji nastupaju po potrebi :worth:
 

Back
Top