Teretana ili Fitness? Šta je bolje?

dadap:
Teretana ce ti dati brze rezultate narocito ukoliko ti je u trening ukljuceno i koriscenje trenazera. Ako ne mozes da radis sama tj. potrebna ti je grupa da te malo podstakne na rad preporucujem ti aerobik.
Hvala na savetu,i ja sam iskreno pre za teretanu,a da li je dovoljno ići svaki drugi dan,otprilike po sat ipo,danas mi je bio treći trening,da ga tako nazovem i uklopila sam se odlično.
 
Molim za savet.Na koji nacin mogu da skinem 20kg?Dali mogu u teretanu(imam bolove u ledjima- normalno, radim sedeci),ako mogu koje sprave da koristim?Inace taj visak je nepravilno rasporedjen,uglavom oko pojasa,donjem delu stomaka i na gornjem delu tela.Hvala unapred. :(
 
dugo opterecena.....:
Molim za savet.Na koji nacin mogu da skinem 20kg?Dali mogu u teretanu(imam bolove u ledjima- normalno, radim sedeci),ako mogu koje sprave da koristim?Inace taj visak je nepravilno rasporedjen,uglavom oko pojasa,donjem delu stomaka i na gornjem delu tela.Hvala unapred. :(
Moj savet ti je da prvo odes kod lekara zbog bola u ledjima. Zatim da od svog lekara opste prakse trazis uput za nutricionistu koji ce ti prepisati odgovarajucu dijetu, jer izvini na iskrenosti ali imas puno viska da bi radila na svoju ruku. A tek onda dolazi na red vezbanje. Sto se toga tice najbolje je da odes u neki klub gde imaju dobre instruktore koji ce ti opet napraviti odgovarajuci program vezbi.
To je jedini nacin da zdravo i bez posledica skines visak.
 

Back
Top