Hoće li SPS ukinuti...

WEISHAUPT

Iskusan
Banovan
Poruka
6.825
Hoće li SPS ukinuti, odnosno boriti se za ukidanje nacionalnih obeležja naše države, ukoliko bude podržao degensku vladu? Koliko me sećanje služi, a hvala bogu još me služi, jedino je SPS glasao protiv usvajanja novog grba Srbije. Interesuje me da li će se politički pigmeji iz SPS zalagati za povratak ovog grba Socijalističke Republike Srbije?

SR_Serbia_coa.png


I da li će vratiti ovu zastavu?

600px-Flag_of_Serbia_and_Montenegro_%28SFRY%29.svg.png


I da li će nam vratiti ovaj novac?

YU137.JPG


Da, da ne zaboravim. Hoće li nam dozvoliti da imamo srpske pasoše i srpske tablice na kolima? Pasoši treba da krenu od 1. juna, a tablice od 6. jula ove godine. Da li će ih SPS zabraniti, s obzirom na to da je njihova domovina Jugoslavija. Oni izjaviše 1991. da nikada neće priznati Sloveniju i Hrvatsku, 1992. da nikada neće priznati Bosnu i Makedoniju, 1999. kad su predali Kosovo objaviše pobedu nad NATO, 2006. izjaviše da nikada neće priznati Crnu Goru, ove godine da nikada neće priznati Kosovo... O-o-o pigmeji, kad ćete dići jugoslovensku revoluciju i ponovo uspostaviti SFRJ? :thumbdown:
 
ne znam sto bi se zalagali za tako nesto kad na njihovim skupovima se vijore zastave Srbije sa sadasnjim obelezjima

ma da, SPS je u stvari najdemokratskija stranka u Srbiji, a pokvareni Kostunica im nije dao svojevremeno da ucestvuju u vladi koju su podrzavali. Zato su sada tu proeuropski dajguzi, da nagrade svetli lik Slobodana Milosevica olicen u gljivici i mrkonji, i da im podare ministarstva u proeunijatskoj vladi...
 
Preteruješ sa tolikom mržnjom prema SPS-u,a tvoja partija trčka da sklopi dil sa njima...Ti si onda u očima Tadića psihologa Borisa izdajnik!

IBM, on uopšte ne preteruje. Ovo što oseća je normalno stanje svakog normalnog građanina u Srbiji. Ja se G R O Z I M SPS-a! Pa je li , brate, jesi ti izgubio pamćenje?! Ne sećaš se kako nam je bilo 90-ih?! Jel' opet hoćeš u redove za ulje i mleko, da sipaš benzin u flašice od pola litra, i da očekuješ bombe nad glavom?!

Alooooo! Ljudi! Miloševića smo svi zajedno rušili i vikali "gotov je!" i šta sad? Sve je bilo uzalud? Hoćemo ponovo u Otpor da rušimo bagru?

Što se tiče ove kvalifikacije da bi Tadić Weisa nazvao izdajnikom... pa slušaj, brate... u njegovom vokabularu ne postoji ta reč...;)
 
malo srculence, SPS je pred izbore mahao jugoslovenskim zastavama sa petokrakom i nosio Miloševićeve slike. Čak najavčljuju da će Bulevar dr Zorana Đinđića na NBG preimenovati u Bulevar Slobodana Miloševića. Bagra! Šta drugo reći? Samo ne znam s kim će ga preimenovati?
 

Back
Top