lokalni izbori

filatelista. pa šta?

Veoma poznat
Poruka
13.059
ovo je možda moglo i na blog, ali imao sam potrebu da otvorim temu o ovome

po raspisivanju izbora, zanimali su me razultati samo u 2 opštine, u mojoj u kojoj živim-Novi Sad i u opštini u kojoj je najviše urađeno u zadnjih par godina, a to je Inđija.

"Prema preliminarnim rezultatima, u Inđiji je izborna lista „Goran Ješić - DS“ osvojio je 45,4 odsto glasova, odnosno 18 od ukupno 37 mandata u SO Inđija, tako da joj je potrebno pola mandata za formiranje opštinske većine."samo poređenja radi, na parlamentarnim je SRS osvojio u Inđiji najviše 38.3, a koalicija ZES 36.3%

ipak se vrednuje rad i trud, a očigledno da Inđijci to poštuju.:ok:
 
ovo je možda moglo i na blog, ali imao sam potrebu da otvorim temu o ovome

po raspisivanju izbora, zanimali su me razultati samo u 2 opštine, u mojoj u kojoj živim-Novi Sad i u opštini u kojoj je najviše urađeno u zadnjih par godina, a to je Inđija.

"Prema preliminarnim rezultatima, u Inđiji je izborna lista „Goran Ješić - DS“ osvojio je 45,4 odsto glasova, odnosno 18 od ukupno 37 mandata u SO Inđija, tako da joj je potrebno pola mandata za formiranje opštinske većine."samo poređenja radi, na parlamentarnim je SRS osvojio u Inđiji najviše 38.3, a koalicija ZES 36.3%

ipak se vrednuje rad i trud, a očigledno da Inđijci to poštuju.:ok:

Koje hvalospeve slusamo o toj Indjiji godinama, mislio sam da ce Jesic da osvoji 104%...
 
Kragujevac, grad u kojem je Veroljub Stevanović alfa i omega
sad ne znam koliko je i šta je uradio, ali dokaz je da čovek ima ogromnu podršku

Jagodina, Palma je u Jagodini svetac, natukao je preko 50% na lokalu i tu nema prigovora
 
drugo filatelisto nemoj da propagandises kazi ko je sve usao u lokalni oparlament i koliko je osvojio ko mandata.

Kazes da je ZES uzeo 47% . Ok ali ako LDP nije usao u lokalni parlament to znaci da ste pukli u indjiji i da je nova vlast tamo SRS-SPS-DSS :lol:
 
hebote, stvarno si pacijent
jel ti misliš da će u celoj Srbiji da vladaju SRS-DSS-SPS??

naravno da ne mislim .nego kazi koliko je ko osvojio posteno i to je to a ne kao na parlamentarnim kao vi pobedili osvojili najvise a ovamo ne mozete da formirate nikako vladu.

ista prica i za lokalne izbore u beograud, kao vi osvojili najvise a ovamo ne mozete nikako da formirate vecinu vec ce vecinu da imaju DSS SRS i SPS

znaci kazi posteno koliko je ko osvojio mandate jedino me to i interesuje.
 
naravno da ne mislim .nego kazi koliko je ko osvojio posteno i to je to a ne kao na parlamentarnim kao vi pobedili osvojili najvise a ovamo ne mozete da formirate nikako vladu.

ista prica i za lokalne izbore u beograud, kao vi osvojili najvise a ovamo ne mozete nikako da formirate vecinu vec ce vecinu da imaju DSS SRS i SPS

znaci kazi posteno koliko je ko osvojio mandate jedino me to i interesuje.

otkud znam ko je koliko uzeo
navodim samo ko je u kojoj opštini pobedio zahvaljujući svojim rezultatima, a to potvrđuje i podatak da te liste na parlamentarnim osvojili manje

znači, ko kaže da sa Ješićem neće DSS ako im ponudi?
 
ovo je možda moglo i na blog, ali imao sam potrebu da otvorim temu o ovome

po raspisivanju izbora, zanimali su me razultati samo u 2 opštine, u mojoj u kojoj živim-Novi Sad i u opštini u kojoj je najviše urađeno u zadnjih par godina, a to je Inđija.

"Prema preliminarnim rezultatima, u Inđiji je izborna lista „Goran Ješić - DS“ osvojio je 45,4 odsto glasova, odnosno 18 od ukupno 37 mandata u SO Inđija, tako da joj je potrebno pola mandata za formiranje opštinske većine."samo poređenja radi, na parlamentarnim je SRS osvojio u Inđiji najviše 38.3, a koalicija ZES 36.3%

ipak se vrednuje rad i trud, a očigledno da Inđijci to poštuju.:ok:

Pa isto ko u Zemunu. SRS je opet osvojila vecinu i fali im jedan poslanik .

Nego kako ovima fali pola mandata :D:D:D Morace da seku nekog odbornika na pola :D
 

Back
Top