Zbog cega ste se razvele?

Pravaziđi ti npr. kad neko nikada nije trezan, a kad nije trezan, onda je nasilan.
Пааа, питала см Хелен....а и нисам сконтала да је разлог био тог типа.

У сваком случају, то што си написала је страшно и немогуће за превазилажење.
Не схватам како се жена уопште ували с неким таквим у брак.
Је л' ти то из личног искуства или си само навела као пример?
 
Jao sto ste ovde svi ozbiljni :D

Nego ti je prvi deo pitanja mnogo intiman a drugi malo besmislen, jer ne znam sta da ti odgovorim na to sto se jos uvek nisam razvela.

Ne ljuti se ;)

Ne ljutim..:mrgreen:
A pravo da ti kazem, i ja mislim da je glupo...i cim sam otvorila temu, pitala sam se sto sam je otvorila...mislim , sta me briga sto se neko razveo...:think:
Al` ajde...nek ide zivot..:whistling:.
 
hm, romanticna ljubav svakako nije dovoljna.
cak ni ljubav nije dovoljna.
nemam ex brak, ali imam ex vezu koja je propala upravo zato sto smo razliciti u tome kako se odnosimo prema svakodnevnim obavezama, prema novcu, prema iskazivanju emocija i prema sukobima (on ih izbegava, ja volim da rascistim stvari).
a volim ga i dan danas, on je najbolji prijatelj koga sam imala u zivotu.
 
Pravaziđi ti npr. kad neko nikada nije trezan, a kad nije trezan, onda je nasilan.

Уф, срећом, проблеми нису били таквог типа... Били су много баналнији, типа: схватање о породичним обавезама, о међусобном односу, о одговорности....
 
hm, romanticna ljubav svakako nije dovoljna.
cak ni ljubav nije dovoljna.
nemam ex brak, ali imam ex vezu koja je propala upravo zato sto smo razliciti u tome kako se odnosimo prema svakodnevnim obavezama, prema novcu, prema iskazivanju emocija i prema sukobima (on ih izbegava, ja volim da rascistim stvari).a volim ga i dan danas, on je najbolji prijatelj koga sam imala u zivotu.


Сад тек видех...
Управо то!

(Нарочито оно у загради!)
 
Уф, срећом, проблеми нису били таквог типа... Били су много баналнији, типа: схватање о породичним обавезама, о међусобном односу, о одговорности....

Uh bre Helle...ono jes da je naspram alkoholizma ili maltretiranja ovo manje mučno, al ne i banalno...

To je valjda suština...i kad to ne radi, ništa ne radi...
I po meni to je jedini pravi razlog da se žena ( koja nije fizicki i psihicki zlostavljana ) razvede...
 
Moji roditelji su se razveli kad sam ja imala 3 godine iz jednog u najmanju ruku bizarnog razloga. Ja sam jurila sestru po dvoristu i udarala je nekom metlom, tata je tad zavrsavao fakultet i spremao ispit, a majka je spavala. I posto sam ja postala nepodnosljiva, on je viknuo da budem dobra a ja sam prisla i klepila ga tom metlom po nosu i on je skocio da me juri s kaisem. Utom se majka probudila, optuzila ga da je agresivan i nasilnik, pobacala njegove stvari po ulici i isterala ga napolje. Posle toga su se razveli. Cetiri godine kasnije su se ponovo vencali, ali i danas kad pitam majku da li je to zaista bio jedini razlog sto su se razveli, znaci, to sto je on hteo da me tuce, odgovor je da. Nema nista u pozadini. Bizzare.
 
Moji roditelji su se razveli kad sam ja imala 3 godine iz jednog u najmanju ruku bizarnog razloga. Ja sam jurila sestru po dvoristu i udarala je nekom metlom, tata je tad zavrsavao fakultet i spremao ispit, a majka je spavala. I posto sam ja postala nepodnosljiva, on je viknuo da budem dobra a ja sam prisla i klepila ga tom metlom po nosu i on je skocio da me juri s kaisem. Utom se majka probudila, optuzila ga da je agresivan i nasilnik, pobacala njegove stvari po ulici i isterala ga napolje. Posle toga su se razveli. Cetiri godine kasnije su se ponovo vencali, ali i danas kad pitam majku da li je to zaista bio jedini razlog sto su se razveli, znaci, to sto je on hteo da me tuce, odgovor je da. Nema nista u pozadini. Bizzare.

Svaka ca:worth:st mami.
 
Moji roditelji su se razveli kad sam ja imala 3 godine iz jednog u najmanju ruku bizarnog razloga. Ja sam jurila sestru po dvoristu i udarala je nekom metlom, tata je tad zavrsavao fakultet i spremao ispit, a majka je spavala. I posto sam ja postala nepodnosljiva, on je viknuo da budem dobra a ja sam prisla i klepila ga tom metlom po nosu i on je skocio da me juri s kaisem. Utom se majka probudila, optuzila ga da je agresivan i nasilnik, pobacala njegove stvari po ulici i isterala ga napolje. Posle toga su se razveli. Cetiri godine kasnije su se ponovo vencali, ali i danas kad pitam majku da li je to zaista bio jedini razlog sto su se razveli, znaci, to sto je on hteo da me tuce, odgovor je da. Nema nista u pozadini. Bizzare.

Stvarno su bizarni. I moji roditelji bi bili sposobni za takav cin, samo bi kod nas cale ostavio kevu i nas jer ga ometamo u naucnom radu :lol: sva sreca te (tada) nisam mahala metlom...
 
Naterao me - eto zašto sam se razvela
i to nije me prosto naterao,
već mi je obećavao svetlu i bolju budućnost posle razvoda
i...........on se oženio
i da znate da i nije tako loše ispalo
posle toga sam mu ja bila ljubavnica
i išli smo na more
i lap top mi je kupio
živopisno, vrlo,
kao u ruskim romanima
 

Back
Top