Samo Palma Srbiju spašava

propelerhead

Primećen član
Poruka
549
Predsednik Jedinstvene Srbije Dragan Marković izjavio je da će JS glasati za ratifikaciju Sporazuma o stabilizaciji i pridruživanju sa Evropskom unijom.

On je rekao da će JS glasati za ratifikaciju Sporazuma o stabilizaciji i pridruživanju sa Evropskom unijom, jer "bez saradnje sa Evropom nema budućnosti i bez stranih investicija nema novih radnih mesta".

"Ja sam to video na primeru Jagodine", ukazao je Marković, konstatujući da je za njega relevantna izjava ruskog ministra spoljnih poslova Sergeja Lavrova da je "bolje ikad nego nikad potpisati SSP".


Upravo je obezbeđena skupštinska većina za ratifikaciju SSP! :super:
 
Predsednik Jedinstvene Srbije Dragan Marković izjavio je da će JS glasati za ratifikaciju Sporazuma o stabilizaciji i pridruživanju sa Evropskom unijom.

On je rekao da će JS glasati za ratifikaciju Sporazuma o stabilizaciji i pridruživanju sa Evropskom unijom, jer "bez saradnje sa Evropom nema budućnosti i bez stranih investicija nema novih radnih mesta".

"Ja sam to video na primeru Jagodine", ukazao je Marković, konstatujući da je za njega relevantna izjava ruskog ministra spoljnih poslova Sergeja Lavrova da je "bolje ikad nego nikad potpisati SSP".


Upravo je obezbeđena skupštinska većina za ratifikaciju SSP! :super:

Ds 102
LDP 13
manjine 7
JS tigrovi 3

ukupno 125!!!
o cemu pricas??
 
a zar nije po novom zakonu stranka vlasnik mandata, a poslanik je samo robot koji mece karticu kad se glasa..

Naravno da ne, poslanik moze da glasa za sta god hoce...to da li ce ga stranka povuci iz Skupstine ili ne je drugo pitanje. Ako bi bili samo roboti onda Skupstina nema ama bas nikakvu svrhu, mogle bi stranke iz sedista da glasaju preko mreze...
 
SPS nikada nece prici Tadicu....Koalicija oko nje okupljene pucala bi na svim linijama....Penzioneri ce pre da umru nego sa Borisem....Palma moze i hoce sa njim, a u samom SPS-u bi doslo do razdora, gde bi 2 struje preovladale....Kao 2 samostalne stranke JS i PUPS, i 2 struje kod socijalista(mozda i 2 stranke) nemaju apsolutno nikakvih sansi za cenzus na sledecim izborima, i to Dacic veoma dobro zna...
 
SPS nikada nece prici Tadicu....Koalicija oko nje okupljene pucala bi na svim linijama....Penzioneri ce pre da umru nego sa Borisem....Palma moze i hoce sa njim, a u samom SPS-u bi doslo do razdora, gde bi 2 struje preovladale....Kao 2 samostalne stranke JS i PUPS, i 2 struje kod socijalista(mozda i 2 stranke) nemaju apsolutno nikakvih sansi za cenzus na sledecim izborima, i to Dacic veoma dobro zna...
Dobro, videcemo koliko nikad traje u zemlji Srbiji....bili oni i sa Kostunicom i isporucivali svoje ljude Hagu.
 
Poslednja izmena:
Samo Palma Srbiju spašava

Mogu ljudi da pricaju za njega sta hoce....da je nekulturan, neobrazovan, sirovina, ruzan.....ali nije glup i definitivno cini manjinu....ali manjinu po pitanju rada....sta ko radi ovde u ovoj nasoj zemlji....svi *****ju od izbora do izbora...

Ovi sto su bili na vlasti *****ju kako nesto nije uradjeno i treba da se uradi k'o da nisu bili na vlasti do juce....a ovi iz opozicije su isti...sta su radikali pametno uradili u Zemunu da mi neko kaze???

Celavi jagodinac nesto radi.....makar pokusava....ja koji sam iz BG-a, i nikad video Jagodinu mogu da nabrojim akva-park, zoo vrt, muzej vostanih figura...i to su profitabilne stvari.....renovira stadion, svaki djak koji zavrsava osmi i cetvrti razred srednje ide za DZ na more, po 200evra dobija porodica za cetvrto i svako naredno dete do njihovog punoletstva......malo li je od jednoe neobrazovane sirovine???
 
SPS nikada nece prici Tadicu....Koalicija oko nje okupljene pucala bi na svim linijama....Penzioneri ce pre da umru nego sa Borisem....Palma moze i hoce sa njim, a u samom SPS-u bi doslo do razdora, gde bi 2 struje preovladale....Kao 2 samostalne stranke JS i PUPS, i 2 struje kod socijalista(mozda i 2 stranke) nemaju apsolutno nikakvih sansi za cenzus na sledecim izborima, i to Dacic veoma dobro zna...

nemoj da nam kvaris zurku, uzivanje je gledati proeunijate kako gledaju u Gljivicu malog Milosevica kao partizani u kasiku kajmaka...
 
po 200evra dobija porodica za cetvrto i svako naredno dete do njihovog punoletstva......malo li je od jednoe neobrazovane sirovine???

ovaj deo nestoji, to je obecanje koje kao tek treba da ispuni.i to je najveca glupost koju sam cuo zamislite roma sa 10-oro dece znaci 6 oro njih dobija 1200 eura sve do punolectva ,mislim sta reci.

romi ima da naprave biznis od toga. [to je neodrzivo obecanje bez ikakvog osnova]
svejedno na sve to, palma izgleda da ce ispasti jos i normalniji, nece nas zaviti u crno barem.
 
Palma ne moze da izadje SPSa niti da glasa drugacije od koalicije, jer su potpisali takav koalicioni ugovor. Isto vazi i za PUPS.

U postizbornim nagađanjima već su procurile i glasine da je, navodno, Dragan Marković Palma svoja tri mandata, koliko mu najmanje pripada po koalicionom ugovoru, obećao Tadićevim demokratama. Prema tim spekulacijama, “evropejci” bi mogli da računaju i na Krkobabićevih petoro poslanika. Dačiću bi ostalo 12 poslanika.
U SPS odlučno demantuju ove informacije. Oni, kako saznajemo, imaju i poseban mehanizam da se obezbede od moguće “izdaje” PUPS i JS. Prema našim izvorima, isključivo lider socijalista Dačić raspolaže mandatima koalicije, tako da je u startu onemogućeno da svako vuče na svoju stranu. U SPS su jasni: koalicija će nastupati jedinstveno.
U taboru koji okuplja DS matematika je jasnija. Od 102 mandata liste “Za evropsku Srbiju”, na konto G 17 plus ide 25, SPO i SDP imaće po četvoro, a “ligaši” Nenada Čanka troje poslanika.
Svoj izborni kolač od 30 mandata “narodnjaci” će da podele po proporciji 70:30 u korist DSS, što znači da će NS dobiti devet.
U tročlanoj Mađarskoj koaliciji sav kajmak će da pokupi SVM, koja će uzeti sva četiri mandata.

novosti
 

Back
Top