A što se oni lepo ne dogovore ovako:

stanje
Zatvorena za pisanje odgovora.
A ti mi se kao razumes u politiku??stvarno ste jadni vi radikali samo znate da pljujete druge ljude i ponizavate...kao nadji sponzora...svasta sada je ona zensko i ne zna nista!
A vama radikalima i jeste kampanja samo da pljujete po drugima a bili ste ubedljivo najgora vlast u istoriji ove zemlje.Na ulazu u bg uz sami auto-put nalaze se nekakve polu zavrsene kuce bez vode i struje,dali radikali ljudima koji su pobegli tamo gde su oni ratovali(branili ih kao) i sada im kriva vlast u bg-u sto u tom naselju nema asfalta i struje!svasta!
 
A ti mi se kao razumes u politiku??stvarno ste jadni vi radikali samo znate da pljujete druge ljude i ponizavate...kao nadji sponzora...svasta sada je ona zensko i ne zna nista!
A vama radikalima i jeste kampanja samo da pljujete po drugima a bili ste ubedljivo najgora vlast u istoriji ove zemlje.Na ulazu u bg uz sami auto-put nalaze se nekakve polu zavrsene kuce bez vode i struje,dali radikali ljudima koji su pobegli tamo gde su oni ratovali(branili ih kao) i sada im kriva vlast u bg-u sto u tom naselju nema asfalta i struje!svasta!

Prvo, ja nisam radikal. Nekad nisam glasao za njih, sad jesam i verovatno, kroz neko vreme opet neću. Ja razmišljam svojom glavom, a ne gledam u stranke sektaški zaslepljeno.

Devojčica je pokazala toliko elokventnosti da se pitam kako nije član SANU.

Briši sektaš!
 
Radikalci i kompanija neka uzmu republičku vlast,
a za uzvrat demokrate i njihova kompanija uzmu:
pokrajinu, Beograd, KG, Suboticu, Novi Sad, Niš, i ostale veće gradove?

Ih brate, pa ti ga pretera.....ko bi bio toliko lud????

Nego....najbolje bi bilo za nas da DS i Radikali naprave koaliciju i formiraju vlast....zele i jedni i drugi isto samo sto su jedni meksi a drugi tvrdji po nekim pitanjima....

Na taj nacin bi poslali svetu sliku da smo KONACNO jednistveni, i ne bi vise mogli da se toliko igraju sa nama....
Neka podele ministarstva i neka radi svako svoj posao.....
 
Radikalci i kompanija neka uzmu republičku vlast,
a za uzvrat demokrate i njihova kompanija uzmu:
pokrajinu, Beograd, KG, Suboticu, Novi Sad, Niš, i ostale veće gradove?

То је бесмислено.
Зашто би се тако договорили?И ко би то са ДС-ом формирао власт у наведеним градовима где немају већину?
Зашто ДС није давао уступке СРС-у док ови нису имали коалициони капацитет?
Е,сад кад је ДС остао изолован други треба да им дају оно што нису у стању да добију.

Неће може.:)
 
Ih brate, pa ti ga pretera.....ko bi bio toliko lud????

Nego....najbolje bi bilo za nas da DS i Radikali naprave koaliciju i formiraju vlast....zele i jedni i drugi isto samo sto su jedni meksi a drugi tvrdji po nekim pitanjima....

Na taj nacin bi poslali svetu sliku da smo KONACNO jednistveni, i ne bi vise mogli da se toliko igraju sa nama....
Neka podele ministarstva i neka radi svako svoj posao.....

Sta smo sve prosli, valjda nema jos mnogo, pa onda i ovo gore nije neinteresntno. Zajedno imaju dobru vecinu i da ih ne ucenjuje boranija. Ja sam inace uvek protiv vlade - na strani slabijih, hebi ga.
 
stanje
Zatvorena za pisanje odgovora.

Back
Top