Mrak brak

?

  • Da!

  • Ne!

  • S'kim?

  • Pih, radim to stalno!

  • Sucke Fucke?


Rezultati ankete su vidlјivi nakon glasanja.

SiIent Bob

Iskusan
Poruka
6.200
Cure, da li bi prevarile vaše muževe, momke... šta god... sa nekim kaoooooo... hmmm, npr... Vladom Georgijevim... htedoh da stavim onog drugog, ali sam se onda setio da je...

Enivejz, da li bi sa njim provele jednu noć sucke fucke... ali bez (preteranih) emocija... samo sucke fucke... pa da se onda vratite svom mužu/dečku, kao da ništa nije bilo... "ćao dragi... ubi me treća smena... bole leđa i zglobovi... ajde me malo izmasiraj..."
 
Iskreno, htedoh ono Makedonca, znaš, onoga što ga je pokupio kamion negde u Hrvatskoj, ali sam se setio da je... pokupljen... pa krenuo da tražim dalje... nema teorije da se setim koga... a u pozadini piči Tropski Bar... i tako...
 
Cure, da li bi prevarile vaše muževe, momke... šta god... sa nekim kaoooooo... hmmm, npr... Vladom Georgijevim... htedoh da stavim onog drugog, ali sam se onda setio da je...

Enivejz, da li bi sa njim provele jednu noć sucke fucke... ali bez (preteranih) emocija... samo sucke fucke... pa da se onda vratite svom mužu/dečku, kao da ništa nije bilo... "ćao dragi... ubi me treća smena... bole leđa i zglobovi... ajde me malo izmasiraj..."

a sto bas sa njim?
 
Cure, da li bi prevarile vaše muževe, momke... šta god... sa nekim kaoooooo... hmmm, npr... Vladom Georgijevim... htedoh da stavim onog drugog, ali sam se onda setio da je...

Enivejz, da li bi sa njim provele jednu noć sucke fucke... ali bez (preteranih) emocija... samo sucke fucke... pa da se onda vratite svom mužu/dečku, kao da ništa nije bilo... "ćao dragi... ubi me treća smena... bole leđa i zglobovi... ajde me malo izmasiraj..."

jao, gdje me nađe...:rumenko:

šalim se, ove pameti - ne, pa taman ni sa Vladom Georgijevim! jok!
 
Znači, sve godine zajedništva i lepih trenutaka, kao i decu, bi odbacile zbog jedne sočne kobaje za kojom vam vri krv?

I onda se bune kad hoćemo da potpišemo predbračne ugovore... hrmpf :thumbdown:
 
Znači, sve godine zajedništva i lepih trenutaka, kao i decu, bi odbacile zbog jedne sočne kobaje za kojom vam vri krv?

I onda se bune kad hoćemo da potpišemo predbračne ugovore... hrmpf :thumbdown:

Nisam udata, ne znam kao je u braku, ne znam sta bi tada bilo.............
To je moj zivot, koji je kratak i ja ga zelim iskoristiti....uzeti maksimum za sebe.....ako me decko ispunjava, ako pored njega nisam u stanju da pomislim na drugog muskarca, ne bih ni bila sa drugim, ali, ako mi i pored ljubavi prema decku, srce ili sta vec zaigra za drugim....probala bih, okusila...pa neka bude sta bude..........
 
sto ti je egzemplar (Vlado...) bljak...dje ga nadje? :mrgreen:

akonto ankete - ne, ne bih;
ne pocinjem nista "novo" dok ne okoncam "staro"
+ te varijante..."jedna noc ovo ono..." - to je za...neke druge ljude... jok ja.
 
Nisam udata, ne znam kao je u braku, ne znam sta bi tada bilo.............
To je moj zivot, koji je kratak i ja ga zelim iskoristiti....uzeti maksimum za sebe.....ako me decko ispunjava, ako pored njega nisam u stanju da pomislim na drugog muskarca, ne bih ni bila sa drugim, ali, ako mi i pored ljubavi prema decku, srce ili sta vec zaigra za drugim....probala bih, okusila...pa neka bude sta bude..........
I ja želim da proživim život. Da odem u Rio na 12 dana, da živim godinu dana u NY, da odem u svemir... i da umrem pored žene koju volim i koja me voli. Kad i ako ljubav prestane, onda barem da budemo najbolji drugari.

Proživljavanje života za mene ne predstavlja skakanje sa jednog partnera na drugi, ali ja nisam svi...
 
Cure, da li bi prevarile vaše muževe, momke... šta god... sa nekim kaoooooo... hmmm, npr... Vladom Georgijevim... htedoh da stavim onog drugog, ali sam se onda setio da je...

Enivejz, da li bi sa njim provele jednu noć sucke fucke... ali bez (preteranih) emocija... samo sucke fucke... pa da se onda vratite svom mužu/dečku, kao da ništa nije bilo... "ćao dragi... ubi me treća smena... bole leđa i zglobovi... ajde me malo izmasiraj..."

Da mi lično Bred Pit klekne .... hm ... da da .....
Za ostale ne verujem da imaju tolike ubedjivačke moći :mrgreen:
 
I ja želim da proživim život. Da odem u Rio na 12 dana, da živim godinu dana u NY, da odem u svemir... i da umrem pored žene koju volim i koja me voli. Kad i ako ljubav prestane, onda barem da budemo najbolji drugari.

Proživljavanje života za mene ne predstavlja skakanje sa jednog partnera na drugi, ali ja nisam svi...

Zelim i ja sve ovo sto i ti(osim svemira:D)..........
Ja i ne govorim o skakanju sa jednog muskarca na drugog, vec o ispunjavanju svojih zelja...........ako je moja velika zelja neki decko, nadam se da cu uvijek biti u mogucnosti dobiti ga...........a sex za mene nije samo sex, i ne bih bila sa muskarcem koji me samo fizicki privuce, cisto zadovoljenje animalnih instikata me ne bi ispunilo........svaki muskarac za kog se odlucim upotpuni i obogati moj zivot, i to sto vec imam vezu me ne bi sprijecilo da odem stepenik vise....
 
Poslednja izmena:
I ja želim da proživim život. Da odem u Rio na 12 dana, da živim godinu dana u NY, da odem u svemir... i da umrem pored žene koju volim i koja me voli. Kad i ako ljubav prestane, onda barem da budemo najbolji drugari.

Proživljavanje života za mene ne predstavlja skakanje sa jednog partnera na drugi, ali ja nisam svi...

ja sam mislio da si malo mastovitiji...barem da si zamislio copor zena svih boja i rasa..i onako se valjas preko njih,u nekom zamku...na obali nekog okeana...
 
Zelim i ja sve ovo sto i ti(osim svemira:D)..........
Ja i ne govorim o skakanju sa jednog muskarca na drugog, vec o ispunjavanju svojih zelja...........ako je moja velika zelja neki decko, nadam se da cu uvijek biti u mogucnosti dobiti ga...........a sex za mene nije samo sex, i ne bih bila sa muskarcem koji me samo fizicki privuce, cisto zadovoljenje animalnih instikata me nebi ispunilo........svaki muskarac za kog se odlucim upotpuni i obogati moj zivot, i to sto vec imam vezu me ne bi sprijecilo da odem stepenik vise....

iskreno..retko se da sresti na forumu..
 
Cure, da li bi prevarile vaše muževe, momke... šta god... sa nekim kaoooooo... hmmm, npr... Vladom Georgijevim... htedoh da stavim onog drugog, ali sam se onda setio da je...

Enivejz, da li bi sa njim provele jednu noć sucke fucke... ali bez (preteranih) emocija... samo sucke fucke... pa da se onda vratite svom mužu/dečku, kao da ništa nije bilo... "ćao dragi... ubi me treća smena... bole leđa i zglobovi... ajde me malo izmasiraj..."

Mozda bi bilo preteranih emocija a mozda i ne.
 

Back
Top