Demokratija na rasprodaji.

Da li biste glasali za partiju koja vam ponudi novac za glas.

  • Zavisi koliko novca

  • Sigurno bar da ima vajde i od partija

  • Nikada ne prodajem se za novac

  • Samo ako je ta partija slicnih stavova kao moja.


Rezultati ankete su vidlјivi nakon glasanja.
Урадили смо како смо урадили и нико се није бунио.:!: Наравно да нисмо буљили у оно што заокружују али пробај код куће да импровизујеш сто са картонским параваном а нека те двоје посматрају па да видиш да ли ћеш моћи да замениш листиће.;)
Кутије смо отварали и бројали по значају и све нам се сложило из цуга, мада смо опет контролисали, а прелиминарни резулатати које смо СМС-ом слали својим штабовима су били 100% тачни.:ok:

Pa nije valjda cilj samo da se niko ne buni vec i da se ispostuju pravila...niko ne sme biracu koji je seo u svoj paravan da sedi iza ledja, samim tim ne moze niko ni da vidi da li nesto vadi iz dzepa jer ga kartonski paravn okruzuje sa tri strane od pojasa na gore, a sa cetvrte (iza ledja) nema nikog.

Nema sta da probam kod kuce, i ja sam bio u birackom odboru, i nama se sve slozilo iz prve, a preliminarne rezultate je javljala samo jedna stranka, predstavnici nekih se nisu cak potrudili ni da zapisu rezultate.
 
Da, da... Niko nije primetio neregularnosti i niko od stranaka i posmatraca ne osporava glasanje samo pristalice SRS na forumu Krstarice. Ako ima dokaza nek ih neko pokaze, a mi cemo na isti nacin da dokazemo kako je SRS nudio pare glasacima...
 
ja sam cuo da se to nudi samo labilnim i nemoralnim osobama sa poremecejem u drustvenom ponasanju ,tako da ti zli stranacki aktivisti traze samo one za koje znaju da bi se prodali za crvenu pa njima nude ,jel imate neke podrobnije informacije ?
 
Poslednja izmena:
pa jes da daju bar 50 evra to bi vec vredelo razmisliti :mrgreen:

Ma da, ja pretera sa 200. Novi tender pocinje. Za pocetak trazim 50 jura
banana.gif
 
Ne radi se to sa zamenom listića. Tako se nekada radilo u režiji sps-a. Sada se strogo kontroliše broj odštampanih listića.
Demokrate to sad rade sa mobilnim telefonima, odn. digitalnim fotoaparatima. Glasaš, slikaš, kad izađeš pokažeš sliku i uzmeš pare. Slikanje listića kod nas nije zakonom zabranjeno.
 

Back
Top