ko se rano ozeni/uda, natenane se kaje

Ja mislim da to treba da se dogovore i pre nego sto se upoznaju, evo bas ovde na forumu npr. :lol:

A sad ozbiljno, u zadnje vreme sam zgranut brakovima koji ne traju vise od 3 meseca, tako da mislim da treba prvo da zive zajedno bar 6 meseci, nevezano za to koliko su u vezi.

Nego ko se to udaje i zeni?
 
Ma nema pravila...Moji se zabavljali 6 godina i bili 16 u braku, pa pukla tikva....a moj ujak se sa svojom sadasnjom zenom poceo zabavljati na dan mog rodjenja, a vencali se na moj petnaesti rodjendan, ja im kitila svatove...i evo ih danas u divnom braku sa dvoje divne decice....sto opet ne znaci da ce trajati zauvek...
 
pa ljudi tvrde da ne mozes nekog upoznati toliko dobro za samo par meseci, a meni nekako deluju kao mucenje veze od 10 godina npr.
Obicno to kazu oni koji nemaju dovoljno mozga da procijene osobu suprotnog pola. Obicno to kazu oni koji nisu dovoljno hrabri da pidijele svoj zivot sa nekim.
Cemu gubitak dragocijenih godina !?!??!
Iz ovog ugla iz kojeg sada gledam. Pa da se udash/ozenis i sa 20 nije rano.
Najgora varijanta je GUBLJENJE VREMENA !
 
Ja mislim da to treba da se dogovore i pre nego sto se upoznaju, evo bas ovde na forumu npr. :lol:

A sad ozbiljno, u zadnje vreme sam zgranut brakovima koji ne traju vise od 3 meseca, tako da mislim da treba prvo da zive zajedno bar 6 meseci, nevezano za to koliko su u vezi.

Nego ko se to udaje i zeni?
Zasto brakovi traju 3 mjesca?

Pa pogledaj MENTALNI SKLOP stanovnistva. U glavnom MORONI kako muski tako i zenski.
 
Obicno to kazu oni koji nemaju dovoljno mozga da procijene osobu suprotnog pola. Obicno to kazu oni koji nisu dovoljno hrabri da pidijele svoj zivot sa nekim.
Cemu gubitak dragocijenih godina !?!??!
Iz ovog ugla iz kojeg sada gledam. Pa da se udash/ozenis i sa 20 nije rano.
Najgora varijanta je GUBLJENJE VREMENA !

Zasto brakovi traju 3 mjesca?

Pa pogledaj MENTALNI SKLOP stanovnistva. U glavnom MORONI kako muski tako i zenski.

Apsolutno se slazem i sa jednim i sa drugim napisanim. :) Surovo ali istinito.

No elem bar u ta 3 meseca da naprave bebu bar nesto pametno da urade u zivotu.
 
pa gledam i moje roditelje, bili su u vezi 7 meseci i vencali se i u savrsenom su braku 23 godine...
Eto... ljudi izvrsili dobru procjenu jedno drugog i - gotova stvar.
Mnogi se zaiebu kada pomisle, sto me kosta ...ajde da probam.
Ne, covjek mora u brak uci kristalno cistog srca prema osobi sa kojom zeli da podijeli svoj zivot.


Ej, pa brak ne traje dva dana, dvije godine...
Brak bi trebao da traje do kraja zivota jednog od partnera.



Ili dok ne nadjemo kakvu mladju, zgodniju od svoje vlastite supruge ;) :lol::lol:
 

Back
Top