bebac vs cobra

Uzas, nadam se da kobra nema zube:shock:Prvi sok, a posle mi pade napamet da su njima zmijurije nesto kao nama kucici, al opet ne bih ostvila zvoje dete da se igra sa psom lutalicom makar nemao ni jedan zub...ipak nema oprevdanja za ovko nesto:mad:
 
=D
što ste zapenili bre ljudi?
pa naravno da zmija nema zube, jeste li videli koliko je puta bezopasno kljucnula bebu?
meni samo bi žao zmije na kraju kad je malac stego za vrat..

ovo je ček i super prilika da se beba razuslovi od straha od zmija.
 
To je zato što se vi plašite zmija! ;)
A zar mislite da je dete bilo šta zabolelo ili da se uplašilo da ne bi zaplakalo????
Evo vam varijacija na temu, ljudi koji se plaše pasa nek ne klikću! :)
 
Sta misle roditelji kad vide nesto ovako.


:roll:

Meni e ovo jeziv prizor,ma koliko bilo bezopasno...danas stavljeju dijete sa kobrom koja nema zube a sutra ce ga staviti da se "bori" sa kobrom koja ima zube....zar to nisu oni narodi koji imaju te svoje rituale pokazivanja muskosti....ili sjecate li se da je nekada u Kini nevjesta pred udaju morala poljubiti kobrinu glavu...meni je sve to tako strasno i nikako ne podrzavam mucenje ni djece,ljudi a ni tih zivotinja.....
 
Meni e ovo jeziv prizor,ma koliko bilo bezopasno...danas stavljeju dijete sa kobrom koja nema zube a sutra ce ga staviti da se "bori" sa kobrom koja ima zube....zar to nisu oni narodi koji imaju te svoje rituale pokazivanja muskosti....ili sjecate li se da je nekada u Kini nevjesta pred udaju morala poljubiti kobrinu glavu...meni je sve to tako strasno i nikako ne podrzavam mucenje ni djece,ljudi a ni tih zivotinja.....

Е такве лако излазе на крај са свекрвама.
 
:) ovo je već druga priča...
svaki "normalan" pas (znači, da nije bijesan ili lud i sl.) nikad ne bi povrijedio dijete i pijanog čovjeka, jelte...opšte poznato

Ali ovaj pas ima kg otprilike isto koliko i ja, ako ne i više! ne smem da zamislim kako bi izgledalo da je slečajno nagazio dete!
Vidiš kako je priča odmah drugačija kad se priča o onim životinjama koje su kod nas uobičajene...
P.S. A pošto su oni svoje pse pojeli sad moraju da se igraju sa zmijama :D
 
Не мислим да је нешто посебно ''језиво'' јер ми саме змије нису језива бића, напротив.

Мислим да је неодговорно експериментисати на тај начин са дететом, јер то дете има реалне шансе да се сутра сретне са неком другом кобром и да тај сусрет буде смртоносан.

(Говорим о клипу са змијом.)
 
Boze Gospode kakvi su ovo klipovi:shock:
Pogledala sam par i pripala mi je muka.Sad cu da se secam svih tih jezivih prizora ko zna koliko8):evil:


Уф, сад сам мало прегледала остале клипове, и боље да нисам...:(

Згражавамо се како су стари Римљани уживали у стравичним убијањима и мучењима у Колосеуму, како су људи у средњем веку уживали у јавним спаљивањима вештица, одсецањима глава, касније у гиљотинирањима...а ни ми нисмо ништа одмакли од њих.
Љуска потреба за крвавим и бизарним сензацијама је вечна...:(
 
Kada nam je profesor Starog vijeka na fakultetu primjerom "dokazivao" kako su se neka vjerovanja iz starog vijeka zadržala do danas rekao je:"Sigurno se često desi u vašem okruženju da majka udje u sobu a tamo sklupčana zmija na grudima njenog čeda.Naravno,to njoj bude drago jer zna da zmije predskazuju srecu,ona se samo nasmješi i polako zatvori vrata.":shock::shock::shock:
Profesor je bio malo onako...Saradnik Arke i drugih casopisa o nadprirodnim pojavama...Ali opet nas je iznenadila ova glupost.
 
Код нас у народу се поштовала змија заштитница кућног прага...колико се сећам (из литературе, наравно, нисам баш тоолииико матора:lol:)
 
Код нас у народу се поштовала змија заштитница кућног прага...колико се сећам (из литературе, наравно, нисам баш тоолииико матора:lol:)


e, obichaj se zadrzao i danas...mora da se poshtuje zmija zashtitnica podforuma iz vrste Moderator :D

(znash da se shalim, nece valjda mene ''ujesti'' :lol: )
 
e ljudi .. mozhda ce izgledati da filozofiram , al ne filozofiram ... znachi ovako :
poznato je da u takvim plemenima na prostorima SEVERNE AFRIKE I JUZhNE AZIJE prave tetovazhe PROTIV atrova zmije :
prave se tako shto se otrov zmije pomesha za mastilom i krene da se tetovira ... tetoviranje se vrshi dublje nego kao obichno ... tako da je lichno taj chovek sebe tetovirao i pred kamerama pustio da ga ujede kobra ... e sad ... malo me chudi da dete nije zaplakalo od ujeda ... mislim kad kazhem ujeda ne od otrova nego od ulaska zuba u mesu ... ( dete se cepa od plakanja kad vadi krv ... ) ... al ok ...
 

Back
Top