BURNA PROŠLOST
Strana 1 od 2 12 PoslednjaPoslednja
Prikazujem rezultate 1 do 25 od 37

Tema: BURNA PROŠLOST

Primećen član srebro (avatar)
    Učlanjen
    30.01.2004.
    Reputaciona moć
    0

Podrazumevano BURNA PROŠLOST

Šta mislite o onim devojkama koje su se ranije vukle sa svakim a sad kada su došle do dvadesete odjednom okreću novi list i izigravaju čednost i vrlinu pecajući neku budalu koja bi se s njima upustila u nešto ozbiljno?Da li biste dopustili da budete upecani?Da li zaboravljate prošlost ili se slažete sa onom pesmom "ako riba drolja postane.."?

Iskusan DJ_MaRe (avatar)
    Učlanjen
    28.01.2004.
    Pol
    muški
    Reputaciona moć
    104

Podrazumevano

Bio, Probao... ne zanosi se... Jednom k*rva, uvek K*rva... ma koliko tesko bilo, morao sam to da shvatim... One se opamete tek posle 40-sete!! :?

Aktivan član
    Učlanjen
    15.02.2004.
    Reputaciona moć
    63

Podrazumevano

Ma daj.Sta je *****.Vukla se sa svakim.E sto bih voleo da nijedna se neda pre braka.I da sve budu cedne i postene.Pa da drkate dok vas neka nesj be za sva vremena pa da joj i guzne brabonjke lizete..Svaku bi pojeba li a nevinu bi ozenili.

Iskusan DJ_MaRe (avatar)
    Učlanjen
    28.01.2004.
    Pol
    muški
    Reputaciona moć
    104

Podrazumevano

Citat Original postavio Bustura
    Ma daj.Sta je *****.Vukla se sa svakim.E sto bih voleo da nijedna se neda pre braka.I da sve budu cedne i postene.Pa da drkate dok vas neka nesj be za sva vremena pa da joj i guzne brabonjke lizete..Svaku bi * li a nevinu bi ozenili.
    bravo, brate.. pogodio si!! Ali si suvise ukrutio temu... mislim da je Srebrni pikirao na duzu vezu i na njenu vernost tom prilikom... To je po meni klimavo, bas ta vernost...

Primećen član srebro (avatar)
    Učlanjen
    30.01.2004.
    Reputaciona moć
    0

Podrazumevano

dok vas neka nesj be za sva vremena pa da joj i guzne brabonjke lizete..
    Yeah,like that's gonna happen...

Zainteresovan član
    Učlanjen
    08.07.2003.
    Reputaciona moć
    57

Podrazumevano

sad nesto razmisljam ...da li su dobro liznule prst pre nego sto su okrenule stranicu? Ja bih pre postavio to pitanje, toliko.

Podrazumevano

A jel to sada trend, okretanje lista u dvadesetoj?
    Zašto?
    Ozbiljno, ne znam kako funkcionišu mlade devojke u post-miloševićevskoj eri...
    Jel ima još ono, veze od par meseci do par godina, raskid, pa mesec dana pauze, pa opet veza sa nekim drugim i sve tako?
    Bustura, pozdrav još jednom, divim ti se do imbecilnosti....

Aktivan član
    Učlanjen
    15.02.2004.
    Reputaciona moć
    63

Podrazumevano

Citat Original postavio apotekarka
    Zašto?
    Jel ima još ono, veze od par meseci do par godina, raskid, pa mesec dana pauze, pa opet veza sa nekim drugim i sve tako?
    Hvala sestro hvala. ops: BAS MI JE NEPRIJATNO

Zainteresovan član
    Učlanjen
    04.02.2004.
    Reputaciona moć
    55

Podrazumevano

Ma daj.Sta je *****.Vukla se sa svakim.E sto bih voleo da nijedna se neda pre braka.I da sve budu cedne i postene.Pa da drkate dok vas neka nesj be za sva vremena pa da joj i guzne brabonjke lizete..Svaku bi * li a nevinu bi ozenili.
    Kakav komentar...cestitam(iako mi nisi bash...)...al` komentar je odlichan 8)

Zainteresovan član
    Učlanjen
    08.07.2003.
    Reputaciona moć
    57

Podrazumevano

Bustura, kao sto rekoh ti bas umes da iznenadis, donekle se slazem sa tvojim misljenjem, mada posto ja verujem u vernost i sam sam verna osoba, nisam baz za varijantu nisam cedan ili nije cedna

Aktivan član
    Učlanjen
    15.02.2004.
    Reputaciona moć
    63

Podrazumevano

Citat Original postavio iggymag
    Pa nemoram ni da ti budem bash.Mnogo me nesto zabole.Ja nikoga nenapade i neujede na ovom forumu.Ako tebe jesam onda nesvesno to ucinih.
    Oprosti

Početnik
    Učlanjen
    05.02.2004.
    Reputaciona moć
    0

Podrazumevano Re: BURNA PROŠLOST

Citat Original postavio srebro
    Šta mislite o onim devojkama koje su se ranije vukle sa svakim a sad kada su došle do dvadesete odjednom okreću novi list i izigravaju čednost i vrlinu pecajući neku budalu koja bi se s njima upustila u nešto ozbiljno?Da li biste dopustili da budete upecani?Da li zaboravljate prošlost ili se slažete sa onom pesmom "ako riba drolja postane.."?
    Losa je to fora sa okretanjem lista... to samo moze CIA kao u fazonu obrise ti dosije pa si na novom zadatku- MANI ME TOGA!
    Zena ima ne zna im se broj...

Zainteresovan član
    Učlanjen
    29.10.2003.
    Reputaciona moć
    55

Podrazumevano

Ma pun mi je tefter takvih!

Veoma poznat smeh (avatar)
    Učlanjen
    07.09.2003.
    Pol
    ženski
    Tekstova u blogu
    85
    Reputaciona moć
    345

Podrazumevano

Ovo i ima smisla...
    Ali i ja imam potpitanje: Valjda postoji nesto izmedju "cednosti" i onoga sto nazivate "kurvama"?!
    Da se razumemo - ja ne osudjujem ni jedno ni drugo... svako bira ono sto mu najvise odgovara...

Poznat Espanol (avatar)
    Učlanjen
    14.02.2004.
    Pol
    muški
    Tekstova u blogu
    1
    Reputaciona moć
    133

Podrazumevano

Citat Original postavio iggymag
    Pa nemoram ni da ti budem bash.Mnogo me nesto zabole.Ja nikoga nenapade i neujede na ovom forumu.Ako tebe jesam onda nesvesno to ucinih.
    Oprosti
    Bustura, drž se čoveče polovnih automobila! Šta se smaraš sa polovnim ženskama. Te robe bar ima k`o salate.

anakin
    Guest

Podrazumevano

Citat Original postavio apotekarka
    Zašto?

naravno da ima. sve moje drugarice uglavnom tako funkcionisu. zapravo ne znam ni jednu devojku koja je "okretala novi list" u 20-oj a pre toga spavala sa svakim tipom na kog je naletela. a i da je tako, sta...na lomacu?
    valjda iza svega ovoga lezi nesrecna ljubav ili ogroman ego (pazi kad se kucka usudila da ne saceka Srebra)...
    mislim da se sve te kurvice nalaze samo u Srebrovoj glavi ali to je vec njegov problem.

Zainteresovan član
    Učlanjen
    07.01.2004.
    Reputaciona moć
    54

Podrazumevano

Bravo Bustura :wink:

Domaćin Snezna_kraljica (avatar)
    Učlanjen
    04.02.2004.
    Pol
    ženski
    Reputaciona moć
    88

Podrazumevano

Citat Original postavio anakin
    pazi kad se kucka usudila da ne saceka Srebra...
    On misli da je Bogom dan da bude prvi. Ne shvata da je svet postojao i pre njega.

Zainteresovan član
    Učlanjen
    08.07.2003.
    Reputaciona moć
    57

Podrazumevano

joj, kada se samo setim sta sam sve radio do 20. godine zivota....

Aktivan član lolla (avatar)
    Učlanjen
    22.08.2003.
    Reputaciona moć
    63

Podrazumevano dvostruki standardi, fuj

Sad je izgleda ponovo uslo u modu da se zene dele ili na ***** ili na chedne. A najjacha je cednost tih tipova sto postavljaju te zahteve...sve chedan do chednog !!
    A da su sve devojke toliko chedne koliko propagiraju da zele, na kraju bi se zavrsilo tako shto bi trpali jedno drugog u bulju da ne bi apstinirali

anakin
    Guest

Podrazumevano

odlican savet... 8)

Poznat Espanol (avatar)
    Učlanjen
    14.02.2004.
    Pol
    muški
    Tekstova u blogu
    1
    Reputaciona moć
    133

Podrazumevano Re: BURNA PROŠLOST

Citat Original postavio srebro
    Teška starost te "dvadesete". Pa pusti da budeš upecan, "kresni" i pali dalje. gde je drama?

Primećen član
    Učlanjen
    12.02.2004.
    Reputaciona moć
    56

Podrazumevano

Nije to SAD niti je MODA, oduvek su se zene tako delile. One cedne zenis, a one druge je*es, gde si ti u celoj prici?

Primećen član
    Učlanjen
    28.01.2004.
    Reputaciona moć
    56

Podrazumevano

Citat Original postavio Luc
    Nije to SAD niti je MODA, oduvek su se zene tako delile. One cedne zenis, a one druge je*es, gde si ti u celoj prici?
    Pa kad se te čedne zasite tebe, a i malo progledaju oko sebe pretvore se u ono drugo. Ako malo otvoriš oči, videćeš da je tako. Ni Isus nije bio sa čednom već sa kurvom sveticom, ili si to smetnuo sa uma.

anakin
    Guest

Podrazumevano

kako zena postaje *****? moze li to neko da mi objasni? tako sto gubi nevinost? :shock:

Slične teme

1. DA MI SE VRATITI U PROSLOST.....
    Autor looodica u forumu Arhiva
    Odgovora: 125
    Poslednja poruka: 16.12.2008., 08:46
  2. Proslost - STA SAD ???
    Autor nespresso u forumu Ljubav i seks
    Odgovora: 61
    Poslednja poruka: 17.07.2008., 12:19
  3. BURNA PROŠLOST.Iza ili još uvek u nama?
    Autor Fejs74 u forumu Ljubav i seks
    Odgovora: 74
    Poslednja poruka: 12.12.2005., 17:03
  4. Ah...ta proslost....
    Autor skrobi90 u forumu Tinejdžeri
    Odgovora: 76
    Poslednja poruka: 15.11.2005., 23:08
  5. Proslost
    Autor vlada_82 u forumu Ljubav i seks
    Odgovora: 51
    Poslednja poruka: 18.08.2004., 02:00

Pravila za slanje poruka