Veran Matic u Milioneru

stanje
Zatvorena za pisanje odgovora.

Torrente-Bgd

Domaćin
Banovan
Poruka
3.335
Veran Matic u MILIONERU. Koliko li ce osvojiti ??? :D:D:D

Pitanje ime kog brazilskog grada u prevodu znaci vesela luka....

I pod A ..Sao Paolo..... Kaze Veran...... Sao Paolo nema luku on je u unutrasnjosti :D:D:D:D

Neko se nasmejao u publici a Veran se okrece i pita..... STA JE SMESNOM ?? Hahahaha!!
 
Al si ti iskompleksiran, pa nije ti ds kriv sto ti je zivot raspadnut,sam si kriv.

Gospodaru iskreno ti kaze, bio si mi do danas simpatican, al' danas si otisao u kura_c.

Samo smireno
prescriptiondrugs.jpg
 
:roll::roll::roll: meni nista nije smesno... ako je tebi rak dojke smesan :think::think::think:

Smesno mi je sto sada ti pokusavas da se napravis pametan, a ja kao ispadnem debil kao smejem se raku... :lol: Bas sam se smorio. :D

Ako je humanitarac mogao je iz svog debelog dzepa izdvojiti pare a ne da skuplja poene u javnosti kao i mnogi drugi. Ako zaista zeli da pomogne moze i bez kamera i hvaljenja.

Znas li koliko ima ljudi koji ni ne spomenu da su nekom pomogli... Takve mnogo vise cenim.
 
Pa neka da pare sta ima da se takmici. Sta kao sad je baja da svi vide kako on napregao mozak u humane svrhe a mogao je samo da otvori novcanik i da donaciju.

pa deo novca ce verovatno dati...nije to sve...treba da skupe mnogo vise...

strasno ste bolesni vi patriJote... ljudi vam ne odgovaraju kad se bore za nesto humano, a ne odgovaraju vam i kad se ne bore...ne znate sta hocete i samo ko volovi vucete tamo gde ste podeseni :thumbdown::thumbdown:
 
stanje
Zatvorena za pisanje odgovora.

Back
Top