Koliko ce se otvoriti DS

Koliko ce da kesira DS vladara iz 90-ih..SPS

  • Nece im dati ni centa

    glasova: 9 21,4%
  • Oko milionce evra svakom od lidera SPS/PUPS/JS

    glasova: 6 14,3%
  • Nece pitati za cenu samo da dobiju podrsku

    glasova: 27 64,3%

  • Ukupno glasova
    42
  • Anketa je zatvorena .
А откуд уопште станови грађанима Србије? Мислим, посебно на оне зидане након 1945-е, па до 2000-те, мада знам и оне који су живели у предратним становима, добијеним од државе...:think:

Gradjani Srbije su bar dobili stanove na teži i pošteniji način.
A koga bi ti turila u predratne zgrade?
Koliko ste predratnih zgrada sačuvali? :thumbdown:
 
Па кад је Дану преживео, ово друго је ситница...:D

Pusti ti Danu, nego ajd u kolo druga Tita... :super:
av-ok1.jpg
 
Nece , ogradjuje se od Slobine politike i postaje moderan evropski socijalista . A ne tupan 4ever.

Хоће. Пљачкати Србију и лагати Србе није за похвалу, нити ће тиме дачић добити гласове на следећим изборима. Ма колико ти то желео. Се сећаш 1991, кад је ваш мићуновић жарко желео и мољекао да Милошевић прекине сву по помоћ Србима против туђманове војске?
 
Gradjani Srbije su bar dobili stanove na teži i pošteniji način.
A koga bi ti turila u predratne zgrade?
Koliko ste predratnih zgrada sačuvali? :thumbdown:

То шта је лакше, а шта је теже, је релативан појам. За некога је лакше да чува стоку, а за некога да
игра балет...;)

Ја лично нисам неки љубитељ тзв салонских станова, који btw имају лепу цену на тржишту, иако сам
рођена у таквом једном (висина 3.40м), више волим модерну архитектуру, али има их пуно који управо
то воле, па би оне који то воле тамо и сместила, ако имају лове, наравно. :)

Ко колико је сачувао? У мом крају баш има много предратних зграда, између осталог налазе се и најстарије
зграде у Београду.
Е сад кад смо већ код најстарије зграде, да ли неко од присутних зна која је то зграда?
 
Poslednja izmena:

Back
Top