Nisu mi jasne neke stvari...?

ShadowNinjaMan

Primećen član
Poruka
549
Kako mogu ljudi(velika vecina)koji su proterani iz Hrvatske i Bosne(imam prijatelje),koji su zavrshili bez stana,vec 10 godina zhive kasarnoj,a ono ninashta ne lichi,upropastili im buducnost,decu,posao,sav kapital koji su imali glasaju za SRS za iste one zbog kojih se sve ovo desilo?Ne moze da mi udje u glavu kako to ljudi glasaju za onog koji je ubio hiljade i hiljada neduznih Srba(ne licno)?Kako mogu da glasaju za one protiv kojih su se borili 2000 godine?Nisu mi jasne stvari kod ljudi...Razumem demokrate potkradaju muljaju tu neshto,ali zar nije bolje to nego da dodje dana kada cete da plachete i vuchete sina za ruku da ne ide u vojsku?I onda cete da pijete bensedine i 1000 puta lupati glavom o sto i govoriti sebi mogao/mogla sam neshto da uradim da ne ode u rat?Radikali su vec sami rekli da ce da ratuju za kosovo.Sada vas pitam da dodje dan da se ratuje da li biste sina sutnuli napolje i da ide da brani neshto zasta politicare zabole *****?Da li biste voleli da vam na vrata dodje pismo "Izjavljujemo vam saucesce vas sin taj i taj je poginuo u ratu" ili biste pre voleli da udjete u EU i zhivite normalno bez nekog pritiska.Ako udjemo u EU jedini pritisak koji ce da bude to je "Jaooooj kud cu vidi koliko imam posla da obavim" a u Srbiji je "jaooooj shto nemam nikakvog posla da uradim..."

Niste mi jasni kako mozhete da glasate za neke sto su unistili pravu rech Srbin.Pre kada se kazhe Srbin prvo shto vas je asociralo na casnog choveka koji je spreman da umre za svoju kucu,a vashi favoriti su napravili to da kada se kazhe Srbin prvo shto nekome izbiju slike su chovek sa bradom,kokardom nozhem u ustima,Srebrenica...?Kako mozhete da glasate za njih i zashto mrzite toliko EU?Ja sam proputovao celu zemaljsku kuglu(I bio u mnogo dosta zemalja od bednih do onih bogatih)i kazhem vam da u zemljama EU se najbolje zhivi.
 
Pa jel ja ovo pitam da bi DS dobio josh glasova mozhda?Pitam ljude zbog cega su glasali za SRS.I ako ocesh da zajebavash gubi se sa moje teme.

Zato sto jednostavno neveruju demokratama i svoj toj cirkusariji oko njih.
P.S
Radikali nisu bili na vlasti,niti su imali bilo kakvu vecinu u Parlamentu kada se ratovalo
u Hrvatskoj i Bosni.Tada je SILA bio Draskovic,koji je sada sa Tadicem!:ok:
 
Kako mogu ljudi(velika vecina)koji su proterani iz Hrvatske i Bosne(imam prijatelje),koji su zavrshili bez stana,vec 10 godina zhive kasarnoj,a ono ninashta ne lichi,upropastili im buducnost,decu,posao,sav kapital koji su imali glasaju za SRS za iste one zbog kojih se sve ovo desilo?Ne moze da mi udje u glavu kako to ljudi glasaju za onog koji je ubio hiljade i hiljada neduznih Srba(ne licno)?Kako mogu da glasaju za one protiv kojih su se borili 2000 godine?Nisu mi jasne stvari kod ljudi...Razumem demokrate potkradaju muljaju tu neshto,ali zar nije bolje to nego da dodje dana kada cete da plachete i vuchete sina za ruku da ne ide u vojsku?I onda cete da pijete bensedine i 1000 puta lupati glavom o sto i govoriti sebi mogao/mogla sam neshto da uradim da ne ode u rat?Radikali su vec sami rekli da ce da ratuju za kosovo.Sada vas pitam da dodje dan da se ratuje da li biste sina sutnuli napolje i da ide da brani neshto zasta politicare zabole *****?Da li biste voleli da vam na vrata dodje pismo "Izjavljujemo vam saucesce vas sin taj i taj je poginuo u ratu" ili biste pre voleli da udjete u EU i zhivite normalno bez nekog pritiska.Ako udjemo u EU jedini pritisak koji ce da bude to je "Jaooooj kud cu vidi koliko imam posla da obavim" a u Srbiji je "jaooooj shto nemam nikakvog posla da uradim..."

Niste mi jasni kako mozhete da glasate za neke sto su unistili pravu rech Srbin.Pre kada se kazhe Srbin prvo shto vas je asociralo na casnog choveka koji je spreman da umre za svoju kucu,a vashi favoriti su napravili to da kada se kazhe Srbin prvo shto nekome izbiju slike su chovek sa bradom,kokardom nozhem u ustima,Srebrenica...?Kako mozhete da glasate za njih i zashto mrzite toliko EU?Ja sam proputovao celu zemaljsku kuglu(I bio u mnogo dosta zemalja od bednih do onih bogatih)i kazhem vam da u zemljama EU se najbolje zhivi.

Cekaj malo brate! Pa vecina Srba iz Krajine (RSK) ni ne zivi u Srbiji a plus tog nema pravo da glasa. Velika manjina Srba iz Krajine glasa u Srbiji (to sto pojedinci uvek krive nekog drugog za svoj neuspeh je druga stvar). Kao drugo u Srpskoj radikali imaju oko 5% potom ne vidim tu logiku da krivis Srbe iz Srpske sto radikali dobijaju veliki broj glasova. Zar ne?

"Pre kada se kazhe Srbin prvo shto vas je asociralo na casnog choveka koji je spreman da umre za svoju kucu"

Pa cekaj malo .... Knin je bila moja kuca, Pristina je bila srpska kuca, Sarajevo/Banja Luka su bile srpske kuce pa ne razumem sto hoces da kazem .... hmm

Pa vidis i ja sam proputovao svugde i san mi je da kupim kucu negde na selu i tu zivim do kraja. :) Isto tako znam da je Srebrenica i srpska grobnica ali to vidim vas ne zanima. Vas preko 3000 srpskih civila ne zanima. Isto tako znam da se mi ne razlikujemo od ostalih koji prosipaju "demokratiju". Trebao si videti tu demokratiju kada su udarili na New York .... lako je biti mirotvorac kada tudje dete umire
 
Ja sam proputovao celu zemaljsku kuglu(I bio u mnogo dosta zemalja od bednih do onih bogatih)i kazhem vam da u zemljama EU se najbolje zhivi.

I ja isto i moram da ti kazem da lupetas.Recimo Italija ima UZASNIH problema sa nezaposlenoscu,postoje kvartovi u velikim gradovima koji lice na Bruklin,a deca prodaju narkotike i rade za krupne krimose ne bi li im ovi dali nesto evra za prezivljavanje.U tome se istice juzna Italija.

Sto se Nemacke tice,jedan od njihovih ministra je izjavio kako ce Nemacka biti suocena za par godina sa problemom cena hrane i milionima gladnih.Nekoliko desetina nemackih porodica drzi preko 60% kapitala cele zemlje,a ostali zive kako????!!!! :think:

OSVESTI SE COVECE I NE LAZI LJUDE NA FORUMU O EU-ROPSKOJ BAJCI!
 
Verovatno mislis na SPS posto su oni u to vreme cinili vlast potpomognuti kasnijim Djindjicevim ministrom crnim ovcom i jos dva ministra iz DS.
Postoje dva moguca odgovora:

-ti prosto nisi u pravu i ti ljudi smatraju da nisu SPS(kako ti kazes radikali) krivi(licno za takvu situaciju kao prvog krivca vidim Ameriku i njene satelite, a tek na drugom nesposobnost Slobodana Milosevica)

-drugi odgovor je takodje realan, a to je da su radikali odlicni manipulatori i igraju se sa osecanjima tih ljudi.

Druga opcija je meni teze verovatna, jer je onda ta gluma na bolja od De-Nirove, Seseljeva dela stoje iza njega, 15 000 dobrovoljaca, tri puta u zatvoru zbog suprotstavljanja Slobi, Hag...

Al' naravno da svako sudi kako mu odgovara...
 
Kako mogu ljudi(velika vecina)koji su proterani iz Hrvatske i Bosne(imam prijatelje),koji su zavrshili bez stana,vec 10 godina zhive kasarnoj,a ono ninashta ne lichi,upropastili im buducnost,decu,posao,sav kapital koji su imali glasaju za SRS za iste one zbog kojih se sve ovo desilo?.

Pa jel Seselj bio predsednik Srbije ili Slobodan Milosevic?????
Seselj je kada je to pocinjalo bio niko i nista na politickoj sceni Srbije a za to sto ste popusili tamo zahvali se onim asa kojima sada zarko zelite da udjete u koaliciju tj SPS-u.
 
Kako mogu ljudi(velika vecina)koji su proterani iz Hrvatske i Bosne(imam prijatelje),koji su zavrshili bez stana,vec 10 godina zhive kasarnoj,a ono ninashta ne lichi,upropastili im buducnost,decu,posao,sav kapital koji su imali glasaju za SRS za iste one zbog kojih se sve ovo desilo?Ne moze da mi udje u glavu kako to ljudi glasaju za onog koji je ubio hiljade i hiljada neduznih Srba(ne licno)?Kako mogu da glasaju za one protiv kojih su se borili 2000 godine?Nisu mi jasne stvari kod ljudi...Razumem demokrate potkradaju muljaju tu neshto,ali zar nije bolje to nego da dodje dana kada cete da plachete i vuchete sina za ruku da ne ide u vojsku?I onda cete da pijete bensedine i 1000 puta lupati glavom o sto i govoriti sebi mogao/mogla sam neshto da uradim da ne ode u rat?Radikali su vec sami rekli da ce da ratuju za kosovo.Sada vas pitam da dodje dan da se ratuje da li biste sina sutnuli napolje i da ide da brani neshto zasta politicare zabole *****?Da li biste voleli da vam na vrata dodje pismo "Izjavljujemo vam saucesce vas sin taj i taj je poginuo u ratu" ili biste pre voleli da udjete u EU i zhivite normalno bez nekog pritiska.Ako udjemo u EU jedini pritisak koji ce da bude to je "Jaooooj kud cu vidi koliko imam posla da obavim" a u Srbiji je "jaooooj shto nemam nikakvog posla da uradim..."

Niste mi jasni kako mozhete da glasate za neke sto su unistili pravu rech Srbin.Pre kada se kazhe Srbin prvo shto vas je asociralo na casnog choveka koji je spreman da umre za svoju kucu,a vashi favoriti su napravili to da kada se kazhe Srbin prvo shto nekome izbiju slike su chovek sa bradom,kokardom nozhem u ustima,Srebrenica...?Kako mozhete da glasate za njih i zashto mrzite toliko EU?Ja sam proputovao celu zemaljsku kuglu(I bio u mnogo dosta zemalja od bednih do onih bogatih)i kazhem vam da u zemljama EU se najbolje zhivi.

Možda oni znaju nešto što ti ne znaš? I to iz prve ruke? Odkud ti znaš bolje od njih ko im je naudio, a ko pomogao? Valjda si pametniji od njih. Oni su glupi i neiskusni, pa ne znaju šta je za njih dobro, a šta ne, i čijom zaslugom JOŠ UVEK nemaju rešeno pitanje statusa i normalan život.
 
Kako mogu ljudi(velika vecina)koji su proterani iz Hrvatske i Bosne(imam prijatelje),koji su zavrshili bez stana,vec 10 godina zhive kasarnoj,a ono ninashta ne lichi,upropastili im buducnost,decu,posao,sav kapital koji su imali glasaju za SRS za iste one zbog kojih se sve ovo desilo?Ne moze da mi udje u glavu kako to ljudi glasaju za onog koji je ubio hiljade i hiljada neduznih Srba(ne licno)?Kako mogu da glasaju za one protiv kojih su se borili 2000 godine?Nisu mi jasne stvari kod ljudi...Razumem demokrate potkradaju muljaju tu neshto,ali zar nije bolje to nego da dodje dana kada cete da plachete i vuchete sina za ruku da ne ide u vojsku?I onda cete da pijete bensedine i 1000 puta lupati glavom o sto i govoriti sebi mogao/mogla sam neshto da uradim da ne ode u rat?Radikali su vec sami rekli da ce da ratuju za kosovo.Sada vas pitam da dodje dan da se ratuje da li biste sina sutnuli napolje i da ide da brani neshto zasta politicare zabole *****?Da li biste voleli da vam na vrata dodje pismo "Izjavljujemo vam saucesce vas sin taj i taj je poginuo u ratu" ili biste pre voleli da udjete u EU i zhivite normalno bez nekog pritiska.Ako udjemo u EU jedini pritisak koji ce da bude to je "Jaooooj kud cu vidi koliko imam posla da obavim" a u Srbiji je "jaooooj shto nemam nikakvog posla da uradim..."

Niste mi jasni kako mozhete da glasate za neke sto su unistili pravu rech Srbin.Pre kada se kazhe Srbin prvo shto vas je asociralo na casnog choveka koji je spreman da umre za svoju kucu,a vashi favoriti su napravili to da kada se kazhe Srbin prvo shto nekome izbiju slike su chovek sa bradom,kokardom nozhem u ustima,Srebrenica...?Kako mozhete da glasate za njih i zashto mrzite toliko EU?Ja sam proputovao celu zemaljsku kuglu(I bio u mnogo dosta zemalja od bednih do onih bogatih)i kazhem vam da u zemljama EU se najbolje zhivi.

Da li ti iz istih istorijskih razloga smetaju prisni odnosi DS-a i SPS-a?

Zasto ne predlozis Vuku Draskovicu da se osisa i obrije, ako ti toliko smetaju kosmati i bradati Srbi?

Da ranije je Srbija vazila za zemlju casnih i hrabrih ljudi, a sada je balkansko izdanje Gruzije, pretposlednja marionetska tvorevina.

Na najmazohistickiji moguci nacin mi je drago sto cemo svi popiti ovaj zuti mucak.

Sama cinjenica da se je zaigralo na staru kartu birackog tela na Kosovu i da su i Albanci i EU i SAD prihvatili taj potez u ovom trenutku, trebalo bi da bude dovoljno alarmantna svima.

A sto se tice EU, samo dok zavrse proces readmisije, ako vec nisu i da nas zapecate, pa cemo videti EU za nekih 30-ak godina u najboljem slucaju.
 

Back
Top