Koji firewall da koristim

nenadk15

Zainteresovan član
Poruka
106
Koji je trenutno najbolji firewall?
Koristio sam do sada ZoneAlarm, ali mi se izgubio i ostalo je samo u start-up od njega unistall. Ne mogu da ga ponovo instaliram trazi mi neke fajlove i zeleo bih da probam neki drugi firewall.
Ako moze neki predlog sa adresama (free) za skidanje
 
Nemam pojma,ti mi reci. ;) A i pitaj matorce jel boli kad se pravi budala :lol:
Debilu jedan sta se primas i sta vredjas odma?Malo sam se nasalio,sta fali?Sta bi ti? Da ti se i na kucnu adresu donese?Da nisi trazio i link,ja bi ti dao ozbiljan odgovor.Ocgledno da je lenjost razlog,jer nisi ti od juce na netu,pa da ne znas.Kretenises se ti vise godina,tako da si dobio odgovor kakav zasluzujes. ;)
Ajde sad pali...necu da trosim vreme s tobom.
 
Nemam pojma,ti mi reci. ;) A i pitaj matorce jel boli kad se pravi budala :lol:
Debilu jedan sta se primas i sta vredjas odma?Malo sam se nasalio,sta fali?Sta bi ti? Da ti se i na kucnu adresu donese?Da nisi trazio i link,ja bi ti dao ozbiljan odgovor.Ocgledno da je lenjost razlog,jer nisi ti od juce na netu,pa da ne znas.Kretenises se ti vise godina,tako da si dobio odgovor kakav zasluzujes. ;)
Ajde sad pali...necu da trosim vreme s tobom.

Ne zelim da spustam na tvoj nivo kulture i recnika.......
Lepo sam postavio pitanje na forumu koje me zanima a tebi ako je dosadno i zelis da budes saljivdzija, nadi nekog drugog.
Mornar Popaj, nestani sa ovog foruma!!!!!!!!!!!!!!!!!
 
Poslednja izmena:
Decko,nemoj da se foliras ;)Recnik sam korigovao jer vidim da ti ovakav nivo kulture nije stran jer si prvi poceo nisko.
Da si bio pametan video bi da nije bilo potrebe da vredjas....A kultura,ako nisi znao ne izkljucuje salu ;)Ocigledno imas neko drugo vidjenje i mi nemamo sta da pricamo o tome.
 

Back
Top