Повратак у деведесете!

Никола

Primećen član
Poruka
639
Видим Мићуновић се додворава социјалистима, па се ја питам са разлогом, ако се формира коалиција ДС+СПС у које доба се враћа Србија?

Баш ме занима ваше мишљење.

Моје мишљење је:

"Ово је овде Балкан
мирисни цвет
тотално неразумљив
за цео свет

И свако може бити
душман и брат

сваких педесет лета
избија рат"

Ја мислим да смо нашли формулу путовања кроз вријеме.
 
Цело време је Тадић причао да нас СРС враћа у деведесете, а сад је могуће да нас ДС, тј. Тадић и његова коалиција за "европску Србију" врате у деведесете.:lol::lol::lol:

Да ли баш у деведесете?! Ако дође до такве коалиције могуће је да дође до озбиљног просторно-временског поремећаја.

Људи цијели свијет је у опасности!

Судњи дан је дошао!

Још само да ускочи Чеда и ето нам Апокалипсе!
 
Видим Мићуновић се додворава социјалистима, па се ја питам са разлогом, ако се формира коалиција ДС+СПС у које доба се враћа Србија?
Poenta je u nečem drugom....ko su i šta su Tadić & žuta com.
Pored neprestane mantre tokom predsedničkih i ovih izbora o mračnim 90-im, povratku u iste, izolaciji.....ako pobedi druga opcija (u koju spada i sps, koji sve to simbolizuje...), postoji još nešto:

- srušili sps uličnim protestima 5. oktobra 2000.god.;
- uhvatili Miloševića i isporučili ga Hagu;
- KADA JE SM UMRO, JAVNO SLAVILI NJEGOVU SMRT (koliko se sećam u centru BG-a i na Kalemegdanu), IGRALI, PEVALI, MAHALI BALONIMA A ONDA IH PUSTILI U NEBO....SIMBOLIČNO.

I sada se ti isti, dodvoravaju, uvlače u b*lju sps-u, otvoreno ih zovu u svoj 'zagrljaj'....da zajedno formiraju vladu, da vladaju Srbijom naredne 4 god.....

E, moji žuti licemeri, ljigavci... Pa vi ste najgori - MUFLJUZI.
 
Bice zajebano. Da ne odemo u paralelni svet neki.

Коначно ћемо провјерити да ли се у паралелном свијету живи боље.:mrgreen: Права Зона сумрака.

:rotf::rotf::rotf:

Ма дослиједан је овај ДС само тако. Управо због тога навијам за коалицију ДС+СПС+ДСС са Војом на челу, чисто јер сам истраживачки настројен па бих волио да видим гдје би нас то довело. Надам се само да се не појави нека црна рупа и прогута нас све, а какве би посљедице тога биле... :rotf::rotf:
 
Poenta je u nečem drugom....ko su i šta su Tadić & žuta com.
Pored neprestane mantre tokom predsedničkih i ovih izbora o mračnim 90-im, povratku u iste, izolaciji.....ako pobedi druga opcija (u koju spada i sps, koji sve to simbolizuje...), postoji još nešto:

- srušili sps uličnim protestima 5. oktobra 2000.god.;
- uhvatili Miloševića i isporučili ga Hagu;
- KADA JE SM UMRO, JAVNO SLAVILI NJEGOVU SMRT (koliko se sećam u centru BG-a i na Kalemegdanu), IGRALI, PEVALI, MAHALI BALONIMA A ONDA IH PUSTILI U NEBO....SIMBOLIČNO.

I sada se ti isti, dodvoravaju, uvlače u b*lju sps-u, otvoreno ih zovu u svoj 'zagrljaj'....da zajedno formiraju vladu, da vladaju Srbijom naredne 4 god.....

E, moji žuti licemeri, ljigavci... Pa vi ste najgori - MUFLJUZI.


to samo pokazuje o kakvim ljigavcima se radi.

mene DS-ovci podsecaju na gradsku sponzorusu koja je bila sa jednim frajerom u semi , i kad je naisao bolji dasa sa vise kesa u dzepu i boljom bembarom :mrgreen: , ona ga je otkacila i otisla sa tim likom. Onda joj vremenom taj baja dao pedalu , i sada ona kao svaka drolja kojoj treba neko da se o njoj "brine" bi da pojede sve ono sto je rekla i uradila i da se vrati bivsem frajeru u zagrljaj i da postane opet njegov budzetski korisnik :rotf:
 
Видим Мићуновић се додворава социјалистима, па се ја питам са разлогом, ако се формира коалиција ДС+СПС у које доба се враћа Србија?

Баш ме занима ваше мишљење.

Моје мишљење је:

"Ово је овде Балкан
мирисни цвет
тотално неразумљив
за цео свет

И свако може бити
душман и брат

сваких педесет лета
избија рат"

Ја мислим да смо нашли формулу путовања кроз вријеме.



:ok::ok::ok::ok::ok:
Свака част, мислим да би нас вратили у алтернативну паралелну прошлост која се још није десила у данашњој будућности! Можда чак створе и новог милошевића, пачића
 
Видим Мићуновић се додворава социјалистима, па се ја питам са разлогом, ако се формира коалиција ДС+СПС у које доба се враћа Србија?

.

ДС+Г17 ће заједно имати преко 1000 година затвора, због свега што су урадили

Само никако да схвате да одлазе са власти коначно
 
Devedesete su davno prošle,a ove senke na političkoj sceni nisu političari koji su delovali onda.Dačić je mašina za pranje novca koju je konstruisao neki mag iz DS-a,njihov verni pas koji za vernost uzima procenat.Srbija nema granice,Srbija nema vojsku,pare koje bi trebalo da obnove vojsku revnosno isisavaju naši nazovi političari.
 

Back
Top