Jezik ispod pupka

Usamljena mala:
Kraljice,OBAVEZNO probaj!Strava osecaj.Videces :wink:
KAo sto sam rekla - i jesam probala, ali mi se ne svidja. MA, moraju se stvoriti prvo uslovi za uzivanje u tome - kao prvo - rascistiti sa sobom, u glavi. A meni bas nesto i nije do toga.
Prepostavljam da je potrebno i vreme.... Al' ja nesto nemam zelju da nastavljam to. 8)
 
Snezna_kraljica:
Usamljena mala:
Kraljice,OBAVEZNO probaj!Strava osecaj.Videces :wink:
KAo sto sam rekla - i jesam probala, ali mi se ne svidja. MA, moraju se stvoriti prvo uslovi za uzivanje u tome - kao prvo - rascistiti sa sobom, u glavi. A meni bas nesto i nije do toga.
Prepostavljam da je potrebno i vreme.... Al' ja nesto nemam zelju da nastavljam to. 8)
Sad ce tebi da zalupka
Jedan jezik ispod pupka
A može i oko šupka
Samo, prvo jedna doobra kupka.
A?! Aha!
:) :P
 
:oops: kojoteeee zastideja sam se.Salim se,slatko sam se nasmejala!
Kraljice,ja sam takodje imala ruzno misljenje o tome i rekla sam NIKADA!Ali...ubrzo sam se predomislila :wink: tako da,nikad ne reci nikad!Videces to i sama. :wink:
 
Usamljena mala:
:oops: kojoteeee zastideja sam se.Salim se,slatko sam se nasmejala!
Kraljice,ja sam takodje imala ruzno misljenje o tome i rekla sam NIKADA!Ali...ubrzo sam se predomislila :wink: tako da,nikad ne reci nikad!Videces to i sama. :wink:
...Tako obradovao, a? :wink:
Mnogo je to nikova
Za tebe jednu, tako malu
Biće tu još yebačkih krikova
Tvoj Koja nije, bre, za taKOVU šalu... :?
P.S. "Zastideja sam se" ne ide uz ženku, glupačice... 8)
 
Ja licno sam se frapirao kolicinom sexualne neobrazovanosti, pa cak i kod devojaka preko 25-e.

Vise puta sam nailazio na te koje nisu ni oral probale u zivotu...do tad. :wink: Sve su prvo imale neko gadjenje od toga, al kad su probale rekle su "U pa ovo je dobro".

Inace ne znam uopste kako one planiraju da imaju neke uspesne duze veze, bez tih nekih sporednih stvari i igrica. I pitam se sta su one do sad radile u zivotu, osim misionarske poze, i sa kakvim muntavim tipovima su se druzile, kad ih nisu mogli ni najosnovnije stvari nauciti.
 
Pera_Zdera:
Ja licno sam se frapirao kolicinom sexualne neobrazovanosti, pa cak i kod devojaka preko 25-e.
Vise puta sam nailazio na te koje nisu ni oral probale u zivotu...do tad. :wink:
Inace ne znam uopste kako one planiraju da imaju neke uspesne duze veze, bez tih nekih sporednih stvari i igrica. I pitam se sta su one do sad radile u zivotu, osim misionarske poze, i sa kakvim muntavim tipovima su se druzile, kad ih nisu mogli ni najosnovnije stvari nauciti.
E, pa, meni to nije jasno. Ako uzmemo u ozbir da su ovde, na forumu, normalne devojke, koje srecemo na ulici svakog dana, od kojih je vecina to probala - gde su one u takvim situacijama? Drug mi je pricao da u Srbiji retko koja devojka to radi, tacnije, da je naisao samo na jednu do sada.
:?
 
Ima i na forumu koje to nisu probale, al ti se sigurno nece hvaliti time da nisu.

No moje vidjenje stvari(ne mora biti tacno)
Sve one za sebe tripuju da su neke princeze, i vodjenje ljubavi ne gledaju kao nesto uzajamno obostrano. Nego kazu "Meni to ne pada na pamet da radim, ni da mi radis, a ti ako hoces ovako klasicno izvoli to moze". I u tom slucaju vecina tipova naravno presrecni sto su stigli i do tog klasicnog, bez ikakvog pogovora pristanu da budu njen vibrator. Tipovi su slabi na ribice i nece rizikovati svadju i raspravu pa da izgube i to sto su jedva stekli. I tako ona ostaje u fazonu princeze na zrnu graska(utripovana, neobrazovana) a on u fazonu vibratora za njene hirove.

Dok ne sretne nekog ko ce je zeznuti da proba, a onda ce progledati.

Btw nailazio sam i na one koje su vise volele lizic od pravog sexa.
 
Pera_Zdera:
Sve one za sebe tripuju da su neke princeze, i vodjenje ljubavi ne gledaju kao nesto uzajamno obostrano. Nego kazu "Meni to ne pada na pamet da radim, ni da mi radis, a ti ako hoces ovako klasicno izvoli to moze".
Dok ne sretne nekog ko ce je zeznuti da proba, a onda ce progledati.
Btw nailazio sam i na one koje su vise volele lizic od pravog sexa.
Ali mislim da je u redu ne ciniti to ako ti se ne dopadne. U vez igde postoji poverenje ne bi trebalo postojati stega.
A to, zeznuti da proba.... Kako je zeznuti? Namazati ga cokoladom? :P
 
Snezna_kraljica:
Pera_Zdera:
Sve one za sebe tripuju da su neke princeze, i vodjenje ljubavi ne gledaju kao nesto uzajamno obostrano. Nego kazu "Meni to ne pada na pamet da radim, ni da mi radis, a ti ako hoces ovako klasicno izvoli to moze".
Dok ne sretne nekog ko ce je zeznuti da proba, a onda ce progledati.
Btw nailazio sam i na one koje su vise volele lizic od pravog sexa.
Ali mislim da je u redu ne ciniti to ako ti se ne dopadne. U vez igde postoji poverenje ne bi trebalo postojati stega.
A to, zeznuti da proba.... Kako je zeznuti? Namazati ga cokoladom? :P

Hahaahahaahaha ne ga, nego je.. da bi njemu bilo sladje :wink:
 
Snezna_kraljica:
Pera_Zdera:
Sve one za sebe tripuju da su neke princeze, i vodjenje ljubavi ne gledaju kao nesto uzajamno obostrano. Nego kazu "Meni to ne pada na pamet da radim, ni da mi radis, a ti ako hoces ovako klasicno izvoli to moze".
Dok ne sretne nekog ko ce je zeznuti da proba, a onda ce progledati.
Btw nailazio sam i na one koje su vise volele lizic od pravog sexa.
Ali mislim da je u redu ne ciniti to ako ti se ne dopadne. U vez igde postoji poverenje ne bi trebalo postojati stega.
A to, zeznuti da proba.... Kako je zeznuti? Namazati ga cokoladom? :P
Eto vidis kako imas ideja,znaci ostaje samo da ih sprovedes u delo,Pera bi se,sigurna sam,jako obradovao :idea:
 
Snezna_kraljica:
Pera_Zdera:
Sve one za sebe tripuju da su neke princeze, i vodjenje ljubavi ne gledaju kao nesto uzajamno obostrano. Nego kazu "Meni to ne pada na pamet da radim, ni da mi radis, a ti ako hoces ovako klasicno izvoli to moze".
Dok ne sretne nekog ko ce je zeznuti da proba, a onda ce progledati.
Btw nailazio sam i na one koje su vise volele lizic od pravog sexa.
Ali mislim da je u redu ne ciniti to ako ti se ne dopadne. U vez igde postoji poverenje ne bi trebalo postojati stega.
A to, zeznuti da proba.... Kako je zeznuti? Namazati ga cokoladom? :P
Vidi ja verujem da se to svima dopadne u manjoj ili vecoj meri. Ali kako ti je vec neko rekao u tim stvarima treba malo vremena. Primer imao sam jednu devojku koja je svoj prvi orgazam dozivela tek posle 2 meseca nase veze, a posle ga je non stop dozivljavala. Ni ti nemoj ocekivati svoj prvi odma prvog puta. Treba malo vremena.

Nisam mislio namazati ga cokoladom, nego sam mislio putem obimnog, iscrpnog razgovora se dogovoriti sa njom. Tako nekako to ide.
 
Pera_Zdera:
Snezna_kraljica:
Pera_Zdera:
Sve one za sebe tripuju da su neke princeze, i vodjenje ljubavi ne gledaju kao nesto uzajamno obostrano. Nego kazu "Meni to ne pada na pamet da radim, ni da mi radis, a ti ako hoces ovako klasicno izvoli to moze".
Dok ne sretne nekog ko ce je zeznuti da proba, a onda ce progledati.
Btw nailazio sam i na one koje su vise volele lizic od pravog sexa.
Ali mislim da je u redu ne ciniti to ako ti se ne dopadne. U vez igde postoji poverenje ne bi trebalo postojati stega.
A to, zeznuti da proba.... Kako je zeznuti? Namazati ga cokoladom? :P
Vidi ja verujem da se to svima dopadne u manjoj ili vecoj meri. Ali kako ti je vec neko rekao u tim stvarima treba malo vremena. Primer imao sam jednu devojku koja je svoj prvi orgazam dozivela tek posle 2 meseca nase veze, a posle ga je non stop dozivljavala. Ni ti nemoj ocekivati svoj prvi odma prvog puta. Treba malo vremena.

Nisam mislio namazati ga cokoladom, nego sam mislio putem obimnog, iscrpnog razgovora se dogovoriti sa njom. Tako nekako to ide.

Pa bre Pero kakav ti je to dozivljaj ako se pre toga izmoris razgovorom,hoces neces molim te probaj itd..to dodje ili ne samo od sebe :lol:
 
ZMAJOLA:
Snezna_kraljica:
Ali mislim da je u redu ne ciniti to ako ti se ne dopadne. U vez igde postoji poverenje ne bi trebalo postojati stega.
A to, zeznuti da proba.... Kako je zeznuti? Namazati ga cokoladom? :P
Eto vidis kako imas ideja,znaci ostaje samo da ih sprovedes u delo,Pera bi se,sigurna sam,jako obradovao :idea:
Tebe niko nista nije pitao! I kakve veze ima Pera sa citavom ovom pricom!? :evil:
 

Back
Top