DS i SRS su bez socijalista veliko NISTA!

Ko ce vise da kleci pred SPS-om?

  • DS + LDP + ostali...

  • SRS + DSS...


Rezultati ankete su vidlјivi nakon glasanja.

SSSR_

Ističe se
Poruka
2.056
Mislim da je ova tema sasvim adekvatna prilikama u kojima smo se nasli.Dosao je trenutak kada DS MORA da se ulizuje socijalistima i Dacicu,a SRS je promenio takodje ton u odnosu sa tom strankom, nego pre samih izbora. :kiss:

Da uprostimo do kraja - DS ne moze da vlada (tj. moze samo teoretski) bez SPS-a,a radikali sa DSS-om i obavezno SPS-om mogu da vladaju.

Sada ce tek da bude zanimljivo,pa ako je Dacic i malo pametan, milim da bi trebao da ucenjuje Tadica i trazi od njega da u kancelariji drzi sliku Slobodana Milosevica, u koliko zeli podrsku SPS-a.Jos zanimljiviji bi scenario bio po kome bi svaka stranka naprosto prihvatila program Daciceve socijalne pravde,socijalnog i i zdravstvenog osiguranja i politike 90-ih....:rtfm: :lol:

Zeleo bih da sada procitam vase komentare (posebno one od strane DS-ovaca,LDP-ovaca i ostalih anti-slobista) koji u ovom trenutku moraju da klece zbog svoje "pobede" koja bez vladajuce stranke 90-ih (SPS-a) nista ne vredi. :rotf:
 
Poslednja izmena:
12.05.2008 , LONDON
Izvor: BETA
Indipendent: Milosević se smeška u grobu
Mora da se Slobodan Milošević smeška u grobu zato što su njegovi politički naslednici osam godina od svrgavanja poslednjeg balkanskog diktatora veoma blizu povratku na vlast, piše danas londonski "Indipendent".
 
LDP ne kleci nipredkim... tako da glasam za koaliciju licemera, opcija broj 2
5_1_116.gif
 
SSSR

potpuno se slažem i likujem zajedno sa tobom.
najozbiljnije.

Konacno i ja i ti da se jednom slozimo....:ok: Pazi,ja nisam za SPS zbog Dacicevih umereno levih stavova koji se baziraju na socijal-demokratiji.Ipak drago mi je sto ce neki zagrizeni ANTI-SLOBISTI,ANTI-Komunisti (iz SRS-a) i ostali koji se slepo drze svog puta morati da polizu ono sto su pljunuli.

Ne kaze dzabe nas narod - POLITIKA JE VELIKA ku.rva! :worth:
 
Ja nisam za vladu sa spsom... Jedini vid saradnje sa spsom jeste da oni podrze manjinsku vladu ldp-a i ds-a...

Ono sto bih ja voleo jeste vlada sa js i pupsom...;)

A ti cenis da ce da bude scenario po kome ce PUPS i JS da se posvadjaju sa SPS-om i da se te dve stranke prikljuce koaliciji oko DS-a... :think:

To je naucna fantastika,a opet i da se to desi mislim da od 328 000 glasiva koliko je dobila koalicija SPS-PUPS-JS,bar polovina je SPS-ovih,tako da ni glasovi PUPS-a i JS-a ne mogu da pomognu DS-u. :rotf:
 
LDP ne kleci nipredkim... tako da glasam za koaliciju licemera, opcija broj 2
5_1_116.gif

Na tvoju veliku zalost zbog sporazuma sa EU, zapadni politicari ce da daju LDP-u instrukciju po kojoj ce morati da udje u takvu "prozapadnu" vladu.Cedomir kao i svaki narkoman koji se prodaje za odredjenu kolicinu loseg kolumbijskog dopa ce i ovoga puta da se transformise politicki,kao kada je 90-ih nosio keltski krst na majici i bio ultra-desnicar,a danas je koliko vidimo liberal. :thumbdown:
 
A ti cenis da ce da bude scenario po kome ce PUPS i JS da se posvadjaju sa SPS-om i da se te dve stranke prikljuce koaliciji oko DS-a... :think:

To je naucna fantastika,a opet i da se to desi mislim da od 328 000 glasiva koliko je dobila koalicija SPS-PUPS-JS,bar polovina je SPS-ovih,tako da ni glasovi PUPS-a i JS-a ne mogu da pomognu DS-u. :rotf:

fali 3 mandata ds-u i ldp-u sa manjinama... Toliko js i pups sigurno imaju... Zato uzivaj... I to nije naucna fantastika njih kupis sto neko rece za pola budjavog cevapa i oni slusaju :rotf::rotf::rotf::super:
 
fali 3 mandata ds-u i ldp-u sa manjinama... Toliko js i pups sigurno imaju... Zato uzivaj... I to nije naucna fantastika njih kupis sto neko rece za pola budjavog cevapa i oni slusaju :rotf::rotf::rotf::super:

Mislim da bi prethodno trebao da imas to u vidu da je PUPS stranka sa 5 000 clanova.JS sem Jagodine moze da ima najvise 20 000 glasova u celoj Srbiji.Sa tim podacima dolazimo do zakljucka da ni tih tricavih 40 000 odprilike, nisu dovoljni za 3 mandata koliko DS-u treba.

Odluka je na SPS-u koji ima najvise zasluga za osvojenih 328 000 glasova.Ukratko Dacic - DECACIC je ovoga puta napravio potres na politickoj sceni...Trojka u zadnjim sekundama! :tick: :super:

Inace da ne zaboravim;ja sam glasao za ovu prvu opciju jer smtram da je DS u tom klecanju i moljakanju iskusniji(cak i na inostranoj sceni) sto bi rekli - internacionalci pravi.Tadicu je blisko to moljakanje,politicka prostitucija i kapitalisticki kur.varluk za novac.Taj je odgajan kao i Djindjic u makijavelistickom duhu koji je glasi - PRODATI I MAJKU I OCA ZA NOVAC!

Ua...kapitalisti,libeli sitna i krupna burzoazija!

p.s. zbog toga vas ne volim :)
 
Poslednja izmena:
Na tvoju veliku zalost zbog sporazuma sa EU, zapadni politicari ce da daju LDP-u instrukciju po kojoj ce morati da udje u takvu "prozapadnu" vladu.Cedomir kao i svaki narkoman koji se prodaje za odredjenu kolicinu loseg kolumbijskog dopa ce i ovoga puta da se transformise politicki,kao kada je 90-ih nosio keltski krst na majici i bio ultra-desnicar,a danas je koliko vidimo liberal. :thumbdown:

Pa bash si okoreli narkos, vidi se. Droga ubila sivu masu :D:mrgreen::grin:
rock.gif
 
Mislim da bi prethodno trebao da imas to u vidu da je PUPS stranka sa 5 000 clanova.JS sem Jagodine moze da ima najvise 20 000 glasova u celoj Srbiji.Sa tim podacima dolazimo do zakljucka da ni tih tricavih 40 000 odprilike, nisu dovoljni za 3 mandata koliko DS-u treba.

Odluka je na SPS-u koji ima najvise zasluga za osvojenih 328 000 glasova.Ukratko Dacic - DECACIC je ovoga puta napravio potres na politickoj sceni...Trojka u zadnjim sekundama! :tick: :super:

imaju pups i js malo vise.... Videces kako su podelili mandate... Sigurno imaju po tri mandata i js i pups... ;);)
 
Ови ДС-овци су гладни власти, а и Тадић је јуче рекао да неће дозволити ништа осим учешћа ДС-а у власти, при чему ме не би чудило да Ивица Дачић постане премијер. Можда Палма заврши као министар за културу.
 
Ови ДС-овци су гладни власти, а и Тадић је јуче рекао да неће дозволити ништа осим учешћа ДС-а у власти, при чему ме не би чудило да Ивица Дачић постане премијер. Можда Палма заврши као министар за културу.

I Toma rece nesto slicno. Valjda, ili oni + DSS + SPS ili nova vlada. Tako da... nabaci malo objektivnosti...
 
Pa bash si okoreli narkos, vidi se. Droga ubila sivu masu :D:mrgreen::grin:
rock.gif

Ne ja sam ti to samo rekao iz ugla nekoga ko sa medicinske strane posmatra narkomaniju kao drustvenu pojavu.Sto se politicke strane tice ja sam upoznat sa delovanjem Cedomira od studentskih dana i stvarno nije u redu da mu moj FARC (marksisticko-lenjinisticka grupa, koja prodaje narkotike zapadnoj dekadentnoj omladini, ne bi li kupila oruzje u svrhu revolucije i uspostavljanjanja komunizma u Kolumbiji) prodaje los dop, kako bi ga fizicki i politicki unistila.Nije u redu da igraju na kartu Cedomirovih poroka. :rotf:

Ivan015:
imaju pups i js malo vise.... Videces kako su podelili mandate... Sigurno imaju po tri mandata i js i pups...

Ja sam ti dao egzaktne podatke,pa ti sam izracunaj.I ja bih voleo kad bi tako bilo ali....:dontunderstand: kako mislis pored svega da se koalicija tek tako pocepa.Najvise mandata ima SPS srazmerno snazi.:ok:
 
Mislim da je ova tema sasvim adekvatna prilikama u kojima smo se nasli.Dosao je trenutak kada DS MORA da se ulizuje socijalistima i Dacicu,a SRS je promenio takodje ton u odnosu sa tom strankom, nego pre samih izbora. :kiss:

Da uprostimo do kraja - DS ne moze da vlada (tj. moze samo teoretski) bez SPS-a,a radikali sa DSS-om i obavezno SPS-om mogu da vladaju.

Sada ce tek da bude zanimljivo,pa ako je Dacic i malo pametan, milim da bi trebao da ucenjuje Tadica i trazi od njega da u kancelariji drzi sliku Slobodana Milosevica, u koliko zeli podrsku SPS-a.Jos zanimljiviji bi scenario bio po kome bi svaka stranka naprosto prihvatila program Daciceve socijalne pravde,socijalnog i i zdravstvenog osiguranja i politike 90-ih....:rtfm: :lol:

Zeleo bih da sada procitam vase komentare (posebno one od strane DS-ovaca,LDP-ovaca i ostalih anti-slobista) koji u ovom trenutku moraju da klece zbog svoje "pobede" koja bez vladajuce stranke 90-ih (SPS-a) nista ne vredi. :rotf:

За минстарске фотеље ће демократска странка подићи споменик Слоби у сред Београда. Него хоће и Вук у ту коалицију? Зар СПС није покушао да га убије?
 
За минстарске фотеље ће демократска странка подићи споменик Слоби у сред Београда. Него хоће и Вук у ту коалицију? Зар СПС није покушао да га убије?

Zamisli taj scenario,recimo Dacic za podrsku vladi sa DS-om trazi da se na Novom Beogradu odmah pored Arene podigne spomenik Slobodanu Milosevicu visine 3 metra.Pored svega spomenik ce da bude na mestu blizu zgrade B92 kako bi novinari i osoblje mogli jasno da gledaju spomenik svaki put kada dolaze na posao...hahahaha...
Dok recimo Draskovic mora da prizna kako je sve izmislio u vezi atentata na Ibarskoj magistrali i otplacuje kaznu porodici Milosevic zbog klevete,dusevnog bola,patnje i kaljanja ugleda. :rotf:

hahahahaha....:super:
 
Poslednja izmena:
ljudi koji su bili vodeci u SPS-u 90-tih danas nisu u stranci tako da u SPS-u nije problem danas

Mrkonjić? Dačić? Slobina snaja u prvom redu? Slobine slike na bini i u masi? Palma, Arkanov kriminalac za koga je demokratska omladina svojevremeno napravila plakat 'kriminalac domaćin'? ista demokratska omladina koja sad hoće vladu sa SPSom? posle optužuju DSS da ima kratko pamćenje, ajde palite... i pravite vladu sa Slobinom slikom...
 

Back
Top