Престолонаследник Александар

dakica

Ističe se
Poruka
2.605
ИЗЈАВА Њ.К.В. ПРЕСТОЛОНАСЛЕДНИКА АЛЕКСАНДРА II ПОВОДОМ ПАРЛАМЕНТАРНИХ И ЛОКАЛНИХ ИЗБОРА
„БИРАЧИ МОРАЈУ ДА ГЛАСАЈУ“
Београд, 7. мај 2008. – Њ.К.В. Престолонаследник Александар II упутио је следећу изјаву поводом предстојећих парламентарних и локалних избора у Србији, који се одржавају 11. маја:
„Предстојећи избори су од суштинске важности за будућност наше земље. Позивам све бираче да изађу на гласање и слободном вољом направе свој избор“.

http://www.royalfamily.org/statements/state-det/state-1847_cir.htm

ПРЕСТОЛОНАСЛЕДНИК АЛЕКСАНДАР АПЕЛУЈЕ НА УРГЕНТНО ФОРМИРАЊЕ ВЛАДЕ
Београд, 12. мај 2008. – Њ.К.В. Престолонаследник Александар II упутио је писмо честитке лидерима политичких партија са молбом да формирају Владу у најкраћем року.
“ Србија нема времена за губљење. Сада све странке будућег сазива Скупштине треба да у најкраћем року постигну договор који ће бити на добробит нашег народа.
Само заједничким радом и уједињеним снагама можемо доћи на пут коме тежимо. Пред нама су бројни проблеми од виталног значаја и сигуран сам да ћете донети праве одлуке, које су у интересу Србије и нашег народа.
У процесу решавања проблема у нашој земљи, на моју подршку можете увек рачунати“ – истакао је Престолонаследник у писму.

http://www.royalfamily.org/statements/state-det/state-1853_cir.htm
 
ИЗЈАВА Њ.К.В. ПРЕСТОЛОНАСЛЕДНИКА АЛЕКСАНДРА II ПОВОДОМ ПАРЛАМЕНТАРНИХ И ЛОКАЛНИХ ИЗБОРА
„БИРАЧИ МОРАЈУ ДА ГЛАСАЈУ“
Београд, 7. мај 2008. – Њ.К.В. Престолонаследник Александар II упутио је следећу изјаву поводом предстојећих парламентарних и локалних избора у Србији, који се одржавају 11. маја:
„Предстојећи избори су од суштинске важности за б....


E,dobro je da se i royal familly oglasila........
 
izjava sastavljena još prije 4 godine....
spominje ciljeve a ne specificira ih
čista diplomacija... mlaka voda

Престолонаследников став је истоветан ставовима свих партија у Србији по питању ЕУ и Хага. Да у ЕУ и треба сарађивати са судом у Хагу.
 
Draga moji gradjani ja se monogo izvinjava za to sto redovno podrkala pojmovi ali ja uvek
iza vas i sama ja mnogo uciniti za toga i mnogo ce uciniti za majka nam Srbija!!!
Zato ja sa ofoga mesta kazala:ZIFELA SRBIJA!!!

Прво почни да пишеш на ћирилици, ти ме овако злостављаш што твоје текстове морам да читам на Гајевој латиници. ЗЛОСТАВЉАЧИЦО ЈЕЗИКА И ЉУДИ!!!
 
Ma какав дијалекат и наречје, немам ја на тај Богољубов сегмент говора никакве замерке. Да имам нешто против био бих некрофил (читај: мрзим свој народ).

Немам ја замерке ни то што човек нема никакву усмену писменост.

Моја замерка се односи на оне који су сада нашли да "цепидлаче" о томе ко како негује наш лепи српски језик. Испаде да су од вајкада на сваком месту и у сваком тренутку водили рачуна о хигијени свог језика, а овде ми просипају неку придику на латиници ццц
 
Poslednja izmena:
Престолонаследник Александар..................мали пион масонерије и Ватикана......

Опет се произвољно износе неке оптужбе:thumbdown:

Краљ Александар I убијен је у Марсеју, 9. октобра 1934 од стране хрватских усташа и македонске ВМРО.

А убијен је из разлога што је иступио из масонерије!!! Карађорђевићи више немају везе са масонеријом, плаћено је највећом ценом због уплитања са масонима.
 

Back
Top