''Dobar i los''
Prikazujem rezultate 1 do 3 od 3

Tema: ''Dobar i los''

Poznat lav8 (avatar)
    Učlanjen
    23.03.2008.
    Pol
    muški
    Reputaciona moć
    116

Podrazumevano ''Dobar i los''

12.05.2008 .
    Izvor: BETA
    Ren: EU spremna da Srbiji da status kandidata za članstvo
    Evropski komesar Oli Ren je danas "pozdravio uspeh" proevropskih snaga na izborima u Srbiji, istakavši da one treba da budu u stanju da brzo formiraju novu vladu.
    Ren je, u saopštenju izdatom u Briselu, naveo da "veruje da će nova vlada nastaviti program reformi i put u Evropu".

Evropski komesar je podvukao da "Srbija može postati pokretačka snaga Zapadnog Balkana" i istakao "spremnost Evropske unije da ubrza put Srbije u EU, uključujući davanje statusa kandidata za članstvo".

"Evropska komisija je primila na znanje prve rezultate izbora i pozdravlja uspeh reformističkih snaga koje dele evropske vrednosti", piše u Renovom saopštenju i ističe da to "treba da omogući brzo formiranje nove vlade" u Srbiji.

Procitah izjavu ''naseg dragog prijatelja Rena''.Evo ideje!

''Fomira vladu DS i do kraja godine dobijemo status kandidata.Nakon toga se ''proevropske'' i antievropske'' snage'' dogovore da se ponovo raspisu izbori.Ponovo nategnemo situaciju do usijanja, i tu EU ponovo uskace da pomogne ''proevropskim'' snagama i kaze ''ULAZITE ODMAH U EU''.Umesto da udjemo u EU 2012-2014.god.mi lepo udjemo 2009.god.Ulaskom u EU,radikali i demokrate naprave vladu,i tako zajebu EU u smislu ulaska 5.god. ranije,a na veliko zaprepascenje Hrvatske kao u slucaju Rumunije i Bugarske.

Ovako lepo i slozno zajebemo EU,i vratimo im milo za drago sve glupe ucene.Zasto da ucenjuju oni nas,kada mi mozemo njih,na jedan finiji nacin
    :grin:

Ističe se Karamazov (avatar)
    Učlanjen
    26.11.2005.
    Pol
    muški
    Reputaciona moć
    68

Podrazumevano Re: ''Dobar i los''

Sta je ovo danas? Da nije bila neka eksplozija u Vinci ili Pancevu pa se to odrazilo na neke forumase?

Poznat lav8 (avatar)
    Učlanjen
    23.03.2008.
    Pol
    muški
    Reputaciona moć
    116

Podrazumevano Re: ''Dobar i los''

Citat Original postavio Karamazov Pogledaj poruku
    Sta je ovo danas? Da nije bila neka eksplozija u Vinci ili Pancevu pa se to odrazilo na neke forumase?
    U politici je sve moguce,a Srbija je zemlja cuda,zar ne?:grin:

Slične teme

1. Preporucite mi neki dobar ljubavni film,ali bas da bude dobar
    Autor Vojvoda_86 u forumu Film i video
    Odgovora: 2
    Poslednja poruka: 05.02.2008., 14:03
  2. DOBAR VIC
    Autor pumpi74 u forumu Humor
    Odgovora: 36
    Poslednja poruka: 13.05.2007., 23:19
  3. Dobar ili dobar meni?
    Autor Tuzni_patak u forumu Filozofija