mreze i ubice ribe u vreme zabrane zbog mresta
Prikazujem rezultate 1 do 12 od 12

Tema: mreze i ubice ribe u vreme zabrane zbog mresta

Nov član
    Učlanjen
    30.04.2008.
    Reputaciona moć
    0

Podrazumevano mreze i ubice ribe u vreme zabrane zbog mresta

redovno izlazim na vodu strasveni sam ribolovac ali i veliki zaljubljenik pecanja na plovak .Jedno jezerce u ripnju gde zivim pre 6godina neka stoka je izpraznila iz nekog svog hira i ono sto je bilo za jelo i prodaju pokupio a ostala riba uginula bez vode . Posto jezero nema kontrolu ani ribu ja i kum navalimo pa sve sto upecamo od plemenite ribe pustamo unjega i prosle godine tip bacio mrezu i ceka sva sreca da sam tojutro imao nemogucu zelju da odem na pecanje [mislim da me pamti i danas].Pa sam hteo da vas pitam dali je moguce da postoje takvi ljudi

Domaćin Lomnica_city (avatar)
    Učlanjen
    17.08.2006.
    Pol
    muški
    Reputaciona moć
    89

Podrazumevano Re: mreze iubice ribe u vreme zabrane zbog mresta

Moguce je!Neki ljudi samo zele da zarade,ne zanima ih na koji nacin,a ovaj nacin im se cini prikladan jer ne kradu po kucama ili sta ti ja znam,kao sto neke drvosece kradu drva i slicno... svi oni misle da je to neiscrpan izvor i da je svacije,pa i njihovo,pa prema tome mogu da uzmu koliko misle da im treba,STOKE!!
    Pozdrav 8)

Primećen član Capreolus (avatar)
    Učlanjen
    21.08.2006.
    Pol
    muški
    Reputaciona moć
    50

Citat Original postavio timbebg Pogledaj poruku
    redovno izlazim na vodu strasveni sam ribolovac ali i veliki zaljubljenik pecanja na plovak .Jedno jezerce u ripnju gde zivim pre 6godina neka stoka je izpraznila iz nekog svog hira i ono sto je bilo za jelo i prodaju pokupio a ostala riba uginula bez vode . Posto jezero nema kontrolu ani ribu ja i kum navalimo pa sve sto upecamo od plemenite ribe pustamo unjega i prosle godine tip bacio mrezu i ceka sva sreca da sam tojutro imao nemogucu zelju da odem na pecanje [mislim da me pamti i danas].Pa sam hteo da vas pitam dali je moguce da postoje takvi ljudi
    jel to jezerce Bela Reka? kroz Ripanj ceo prodjes izmedju ona dva brda i ono jezero nakraju puta? Odmah Ispod brane ima neke kuce?
    Jel o tom pricas?

Buduća legenda Tsuymish (avatar)
    Učlanjen
    25.05.2007.
    Pol
    ženski
    Tekstova u blogu
    2
    Reputaciona moć
    658

chuj,dal je moguce......
    nadam se da si dooobro nalupao tog majmuna

Obećava mazaaki (avatar)
    Učlanjen
    09.06.2008.
    Pol
    muški
    Reputaciona moć
    35

Jel´ si skoro obišo to jezero! Da li viđaš tog majmuna i ako ga pono vidiš onda te ne pamti.Potrudi se da te bolje upamti , a svakako i kuma ( kad puni mora i da čuva).:nono:

Učlanjen
    21.08.2006.
    Pol
    muški
    Reputaciona moć
    50

Nema coveka da se javi ....
    meni je to jezero takodje poznato.

Ističe se Dr.Nitro (avatar)
    Učlanjen
    17.01.2006.
    Pol
    muški
    Reputaciona moć
    65

Podrazumevano Re: mreze i ubice ribe u vreme zabrane zbog mresta

kojom sve ribom je bogato ?

Učlanjen
    21.08.2006.
    Pol
    muški
    Reputaciona moć
    50

Ima mahom sarana i sve druge saranske ribe, a ima i soma, smudja samo treba biti strpljiv i izabrati dan kad nije guzvanjac. Ono sto se upeca od maticnog jata se MORA vratiti u vodu, ne moze da se plati i nosi.
    Placa se dnevna dozvola cuvaru koji je stalno tu.

Sliku tog jezera imas na Temi: Slike iz prirode na strani 2, prvi red , druga slika.
    Videces u Exif-u mislim da je iz novembra prosle godine, tad sam bio poslednji put tu, vidi se i kako je lepo uredjeno, ono belo oko jezera su dzakovi za djubre pored svakog pecaroskog mesta, koja su lepo rasporedjena i malo udaljena.
    Ali kad je puno, onda svako baca neku hranu, svako bucka olovima, svicka teleskopom itd...sve to ima uticaja na ulov.
    Na jezeru, na brani, ima cuvarska kucica, sa strane odakle se moze doci kolima i cuvar mi se zalio prosle godine ne neke likove koji su bacali neke otrove, osamutili ribu i pokupili ali su i uhvaceni cini mi se, malo kasnije.
    Imam jos slika sa tog jezera pa ako nekoga zanima da stavim....lepo je i prijatno mesto , sa jedne strane je bukova suma, sa druge hrastova, ladovina u zavisnosti od toga gde je sunce.
    Poslednji put ažurirao/la Capreolus : 29.06.2008. u 02:55

Početnik
    Učlanjen
    28.05.2008.
    Pol
    muški
    Reputaciona moć
    35

Izvinjavam se što pišem u staroj temi, ali je stvarno nisam video ranije

Kad se ovo desilo sa jezerom u Ripnju?????Koliko sam informisan jezero je bilo poribljeno, čak su neka takmičenje (do duše kockarska) održana na njemu.

Početnik
    Učlanjen
    07.04.2005.
    Pol
    muški
    Reputaciona moć
    0

Zimus su na mackovom viru uhvatili preko 1000 kg sarana na mreze a kontrola nije nista preduzela,vecina pecarosa iz opova i barande zna o kome se radi a kontrola cuti
    cigatnt

Učlanjen
    21.08.2006.
    Pol
    muški
    Reputaciona moć
    50

Ističe se Dr.Nitro (avatar)
    Učlanjen
    17.01.2006.
    Pol
    muški
    Reputaciona moć
    65

Citat Original postavio cigatnt Pogledaj poruku
    Zimus su na mackovom viru uhvatili preko 1000 kg sarana na mreze a kontrola nije nista preduzela,vecina pecarosa iz opova i barande zna o kome se radi a kontrola cuti
    nista to nije cudno kolega .. nista .. veruj mi .. kod nas se sve to jedno isto vrti i ponavlja ... jednom recju UZAS !!!

Slične teme

1. Američki bezbednjaci evakuisani zbog ribe i belog luka !
    Autor KOLEGA IVAN u forumu Politika
    Odgovora: 1
    Poslednja poruka: 10.02.2009., 05:13
  2. zabrane ili ignorisanje?
    Autor Treća u forumu Dom i porodica
    Odgovora: 220
    Poslednja poruka: 29.01.2009., 22:54
  3. Protest u Sarajevu zbog pokušaja zabrane Deda Mraza
    Autor Torrente Bgd u forumu Politika
    Odgovora: 97
    Poslednja poruka: 29.12.2008., 20:22
  4. Da li su debele ribe 'lake' ribe...