Da li je zena ***** ili ok

Rody Paypper

Obećava
Poruka
61
Pre neki dan upoznao moj ortak zenu od nekih 35, ima dete 18 godina, razvedena, a izgleda mrak, riba i po, i sad naravno pao je i kres, doveo on nju u neko drustvo i kad je izasla tu neke ribe napale da smaraju kako je ona fufa, drolja, ovo onno i mi smo se tu prepirali do 4 ujutro i nista nismo zakljucili, ribe drze jedno a momci drugo pa vas ja pitam za Vase misljenje........
 
Pre neki dan upoznao moj ortak zenu od nekih 35, ima dete 18 godina, razvedena, a izgleda mrak, riba i po, i sad naravno pao je i kres, doveo on nju u neko drustvo i kad je izasla tu neke ribe napale da smaraju kako je ona fufa, drolja, ovo onno i mi smo se tu prepirali do 4 ujutro i nista nismo zakljucili, ribe drze jedno a momci drugo pa vas ja pitam za Vase misljenje........

***, ako se razvela, nije se zamonasila...
 
Pre neki dan upoznao moj ortak zenu od nekih 35, ima dete 18 godina, razvedena, a izgleda mrak, riba i po, i sad naravno pao je i kres, doveo on nju u neko drustvo i kad je izasla tu neke ribe napale da smaraju kako je ona fufa, drolja, ovo onno i mi smo se tu prepirali do 4 ujutro i nista nismo zakljucili, ribe drze jedno a momci drugo pa vas ja pitam za Vase misljenje........

:rotf: ja imam 36 ali dete mi je 8.5 godina i mrak sam riba.....jel to znaci da sam fufa :super:? mislim strasno.....:super:
 
U srednjoj skoli smo svi profesorku engleskog smatrali fufom......zena je tada imala 35-40godina, izgledala fenomenalno, vitka, i dalje lijepa....razvedena, kcerka joj moje godiste....
Skoro svako vece smo je sretali u gradu, setka sa drugaricama ili nekim deckom.........
A mi smo je, naravno, osudjivali........jer, sa 35-40 godina ne treba da zivis i uzivas, ne treba divlje da vodis ljubav, zabavljas se, izlazis, koristis svaki trenutak zivota.......to je predvidjeno za klince, a ona je trebalo da bude domacica, nezadovoljna, zapustena, isfrustrirana...kao vecina zena, njenog godista...
Ali, sta smo mi tada znali:D

Smatracu svoj zivot neuspjelim, ako u tim godinama ne budem radila sve ono sto mi srce i ostali dijelovi tijela budu trazili............
 
Pre neki dan upoznao moj ortak zenu od nekih 35, ima dete 18 godina, razvedena, a izgleda mrak, riba i po, i sad naravno pao je i kres, doveo on nju u neko drustvo i kad je izasla tu neke ribe napale da smaraju kako je ona fufa, drolja, ovo onno i mi smo se tu prepirali do 4 ujutro i nista nismo zakljucili, ribe drze jedno a momci drugo pa vas ja pitam za Vase misljenje........

da li ste pili kada ste raspravljali?
 
Jeste, i ja sam nekada mislila da su ljudi sa 30 i vise godina, prakticno pa starci... Bez prava na zezanje, smijeh, uzivanje, ludosti, neodgovornost bilo koje vrste...
Ali, ovdje bih se osvrnula na nesto drugo, na cinjenicu da su u ovoj prici djevojke one koje osudjuju ovu zenu... To je samo jos jedna od tuznih posljedica patrijarhalnog vaspitanja, koje su uglavnom dobila od koga drugog nego od svojih majki... Zene su te koje su zenama najveci neprijatelji...
 

Back
Top